Wątek: Letty Problem

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52
  1. #31 Odp: Letty Problem 
    Friends

    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    71
    Podziękował/a
    57 razy
    17 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    23
    Po takiej zmianie jedyne co się zmieniło to to , że w statusie jest oczekiwanie z odliczanym czasem , który gdy dobiegnie do zera status zmienia się na łączenie a po kilku próbach port serwera plików zmienia się samoczynnie na 587 port serwera logowania ustawia się na 27030
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #32 Odp: Letty Problem 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,114
    Podziękował/a
    1 razy
    19,216 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    miałem to samo dziś, najpierw usuń pliki settings i task, odpal program zaloguj się, zmień porty na 8080 i dopiero zacznij pobierać... u mnie pomogło

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #33 Odp: Letty Problem 
    Friends

    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    71
    Podziękował/a
    57 razy
    17 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    23
    Dzięki za pomoc , Letty ruszyła , okazało się że nie chce pobierać tylko dwóch plików i to na nich w koło włączało się w statusie oczekiwanie i łączenie . Gdy dodałem inny plik do pobrania i wstrzymałem próby pobierania tych pierwszych dwóch , dodany ostatni plik wystartował bez problemu. Pliki których nie chciało pobierać to DC's Legends of Tomorrow odcinek 1 i 2 z polskim lektorem. Do chwili obecnej z tymi dwoma plikami dzieje się to samo nadal czyli łączenie i oczekiwanie.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #34 Odp: Letty Problem 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    witam, Letty znowu szwankuje, od wczoraj łączenie i nic się nie zmienia, usunąłem pliki settings i task, ustawiłem porty 8080 i bez zmian
    czy ktoś jeszcze ma problem czy tylko u mnie takie cuda ?
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #35 Odp: Letty Problem 
    Pierwszak Awatar dziobek1977
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    9
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    15
    Witam

    U mnie też, to samo, zrobiłem to co trzeba, skasowałem pliki settings i task, zmieniałem porty i nic to nie dało, cały czas jest tylko łączenie i nic więcej się nie dzieje...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #36 Odp: Letty Problem 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    u mnie po kilku dniach problem zniknął, może trzeba swoje odczekać ?
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #37 Odp: Letty Problem 
    Donator
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    5
    Podziękował/a
    636 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    17
    A u mnie niestety nie działa czyżby coś poważniejszego bo i forum ledwo działa a inne strony śmigają.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #38 Odp: Letty Problem 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,114
    Podziękował/a
    1 razy
    19,216 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    zerknijcie do FAQ, tam są wszystkie problemy opisane, jak się nie da to jest opcja pobierania przez przeglądarkę, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, że letty stanęło i nic nie dało się z tym zrobić wystarczy postępować według opisanych w FAQ instrukcji... BTW już nie wiem kiedy ostatnio miałem odpalony program do pobierania, od dawien dawna pobieram przez przeglądarkę Hashcody letty

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #39 Odp: Letty Problem 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    Witam, czy tylko u mnie tak się dzieje czy Letty zwolniło transfer ?
    Od kilku dni na koncie premium mam niskie transfery, normalnie pobierało pełną parą ok 7-8 mb/s, od 3 dni mam transfer 2-2,5 mb/s
    Czy to błąd serwera czy wina leży po mojej stronie ?
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #40 Odp: Letty Problem 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,114
    Podziękował/a
    1 razy
    19,216 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    pobierz przez przeglądarkę (nie wiesz jak zerknij do FAQ), i sprawdź jaką prędkością ściąga... jeśli szybciej to porty w programie pozmieniaj, bo u mnie leci full łączem

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •