Wątek: Problem z Letty

Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57
  1. #1 Problem z Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    Witam, mam mały problem z Letty, na stacjonarce działa wyśmienicie, teraz używam laptopa i pojawił się mały problem, otóż gdy chcę ściągnąć jakiś plik i klikam na "ściągnij" nic się nie dzieje, nawet Letty się nie uruchamia co ma miejsce na stacjonarce, muszę odpalić Letty ręcznie, niestety nadal klikając na "ściągnij" nic się nie dzieje, Latty nie dodaje automatycznie hashcodu do pobierania, dopiero gdy otworzę okno z hashcodem i kopiuję hashcod to dodaje się on do Letty do ściągania, usunąłem plik settings ale to nie pomogło.
    Może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu ?
    Ściągnięcie jednego filmu nie jest upierdliwe ale jak ściągam 5 sezonów po 20 odcinków każdy to już lekko drażni :/
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Aster1965 ; 21-01-14 o 08:20
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Problem z Letty 
    Over the Hills and Far Away
    Awatar Kozak
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    39
    Posty
    762
    Podziękował/a
    285 razy
    331 podziękowań za 99 postów
    Siła reputacji
    76
    W opcjach Letty musisz dać zintegruj z przeglądarkami

    Dodatkowo żeby nie bawić się w kopiowanie pojedynczo odcinków jest opcja Subskrypcje
    Jak zrobić żeby działało

    Cytat Zamieszczone przez Eddy Zobacz posta
    dzieje się tak, ponieważ hashcode są ukryte dla niezalogowanych użytkowników.

    można w letty dodać ciasteczka z przeglądarki, żeby się od razu logował na nasze konto.
    np u mnie adres w subskrypcjach wygląda tak jak pod tym linkiem: http://pastebin.com/raw.php?i=caWAzj8j

    wartości dla bb_userid, bb_password i bb_sessionhash bierzemy z przeglądarki (w chrome: ustawienia->zaawansowane->ustawienia treści->pliki cookie)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Problem z Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    w opcjach Letty mam zaznaczone integrowanie z przeglądarkami, używam FF i na stacjonarce wszystko ładnie śmiga, mimo że na lapku mam te same ustawienia występuje problem, w subskrypcjach nie mam nic i raczej wolałbym wybieranie pojedyncze niż całość , to na wypadek gdybym miał ponownie coś pobrać to wolę wybrać konkretny plik niż wszystkie na raz, na chwilę obecną to muszę się pozbyć tego kopiowania hashcodów do Letty :/
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Problem z Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    odświeżam wątek, zauważyłem jedną dziwną sprawę, na niektórych wstawkach użytkownicy używają animacji z info aby kliknąć za podziękowanie, kiedy klikam na "ściągnij" te animacje zatrzymują się, wygląda to tak jakby stronka zawiesiła się , pozostaje kopiowanie hashcodów, nadal mam nie rozwiązany problem, mógłbym na nowo zainstalować Letty ale o zgrozo, jak pomyślę że mam znowu kopiować 60 hashcodów to mi ręce opadają :/
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: Problem z Letty 
    Śpioch
    Dołączył
    Oct 2010
    Wiek
    61
    Posty
    2
    Podziękował/a
    13 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    zmień nazwę z Letty na petty mi pomogło :
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: Problem z Letty 
    Joker87
    Guest
    Kiedyś do hascodów była dodawana animacja z podziękowaniem , to powoduje właśnie zawieszenie się programu (trzeba kopiować hash i wklejać do programu , innej rady nie ma )... Dlatego też teraz takiej animacji nikt nie dodaje i została ona zabroniona .
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: Problem z Letty 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    @tweety87 nie do końca mnie zrozumiałeś, mówię o animacji jako baner umieszczonej pod opcjami ściągnij i pokaż, u Ciebie jest jpg. @mhteam blablabla, u niektórych userów jest w tym miejscu animacja jakaś tam (zobacz u L@ma), i ona właśnie się zawiesza kiedy kliknę na "ściągnij", oczywiście do Letty nie zostaje dodany hashcod tylko muszę go ręcznie klepnąć




    @Mr.Holden w którym momencie mam zmienić na petty , przed instalacją czy już po instalacji i który folder ?
    Ostatnio edytowane przez Aster1965 ; 23-01-14 o 15:55
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: Problem z Letty 
    Legenda MHTeam

    Awatar L@ma
    Dołączył
    Dec 2010
    Wiek
    29
    Posty
    3,646
    Podziękował/a
    317 razy
    21,533 podziękowań za 1,681 postów
    Siła reputacji
    477
    Letty sie nie instaluje przecież .....
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: Problem z Letty 
    Joker87
    Guest
    Aster spoko teraz kumam ... pisz że chodzi ci o sygnature .

    Mi tam u lamy automat działa więc problem może tkwić gdzie indziej ...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #10 Odp: Problem z Letty 
    Emerytowany VIP ;)
    Awatar Michu
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,250
    Podziękował/a
    177 razy
    3,214 podziękowań za 564 postów
    Siła reputacji
    239
    a czy na lapku przy uruchamianiu systemu uruchamia Ci się jakiś program do ściągania jakichś plików z netu? ja mam na przykład taką sytuacje, że jak ma odpalone letty i uruchomię flashgeta, żeby coś ściągnąć z netu to letty przestaje automatycznie reagować na opcję "pobierz" i nawet ja zaznaczam hashcode i go kopiuję to też nie reaguje, muszę ręcznie w programie dać na strzałkę pobierania i wkleić hc... także może masz coś podobnego, że pierwszeństwo kopiowania linków, hashów ze schowka przejmuje Ci jakiś inny program i dlatego letty nie działa z automatu... u mnie wraca do normy dopiero po wyłączeniu flashgeta i ponownym uruchomieniu letty... wtedy znowu ma pierwszeństwo z przeszukiwania schowka systemowego w poszukiwaniu linków, hashów i działa jak należy...
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •