Wątek: Jaki laptop wybrać

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1 Jaki laptop wybrać 
    Very Important Person

    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    217
    Podziękował/a
    158 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    48
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. Jeden użytkownik podziękował użytkownikowi M6V6P6 za ten post:

    Podejrzany (08-03-18)

  3. #2 Odp: Jaki laptop wybrać 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,207 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Jak dla mnie , ale to tylko dla mnie... btw. linki zewnętrzne dajemy w tagi CODE

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #3 Odp: Jaki laptop wybrać 
    Moderator
    Awatar zaniak
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    506
    Podziękował/a
    89 razy
    2,564 podziękowań za 356 postów
    Siła reputacji
    194
    Ja bym poszukał wśród Dell lub HP - cenowo prawie to samo, ale wykonanie jest o niebo lepsze i nie ma problemu ze sterownikami, no i gwarancja door to door. Jakoś nie przypadały mi do gustu Acery nie mówiąc już o Asusach. Komponenty główne są ok, ale oszczędzają na duperelach, które później sprawiają kłopoty.
    Ostatnio edytowane przez zaniak ; 20-04-18 o 16:34
    Spolszczenia nawigacji samochodowych - pw
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #4 Odp: Jaki laptop wybrać 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Jestem posiadaczem leciwego już bo 5 letniego ASUSA model K53SV i jestem z niego super zadowolony. Wszystko co w nim zmieniłem to zaraz po zakupie dysk twardy na SSD, ( do oryginalnego dysku dokupiłem za 50 zł obudowę i zrobiłem sobie przenośny dysk), baterię po 3 latach intensywnej eksploatacji (codziennie ładowany więc miała prawo wysiąść) oraz przesiadłem się 1,5 roku temu z 7 na Windows 10. Na owe czasy była to "rakieta". Spisuje się do dziś znakomicie i nie mam zamiaru odsyłać go jeszcze na emeryturę. Wydajnością bije modele które dziś można kupić za około 2,5-3 tyś zł.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #5 Odp: Jaki laptop wybrać 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Pamiętaj że bez dysku SSD to zapomnij o używaniu wydajności komponentów dlatego też moja propozycja w rozsądnej cenie:

    Kod:
    https://www.morele.net/laptop-dream-machines-g1050-g1050-17pl20-977455/


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #6 Odp: Jaki laptop wybrać 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    Można też inaczej, lapek bez systemu, bez dysku SSD ale z HDD 1 lub więcej TB
    W takiej konfiguracji niższa cena
    Do tego kupujesz kieszeń na dysk w miejsce napędu CD, tak instalujesz tego HDD i kupując SSD wybranej dla siebie wielkości, instalujesz go w miejsce HDD.
    Sam tak robię już od kilku lapków kupionych osobiście, różnica w cenie za lapka z dyskiem i systemem pozwala na zakup większego SSD
    Mam Asusa G751J i jest to maszynka która mnie zadowala, wsadziłem tam 16GB ramu i SSD 240 Gb, a HDD w kieszonce na CD
    Używaj tagów CODE do linków zewnętrznych. //edek90

    Wszystko zależy do czego chcesz go używać, czy filmy i net czy może także gry, mój Asus daje radę choć grafa już nie najnowsza, większość gier najnowszych śmiga bez problemu.
    Niestety ten model nie jest do zdobycia jako nowy, są nowsze i mocniejsze maszyny ale i cena też może ograniczać.
    Opcja bez SSD i systemu daje możliwość zakupu tańszej ale lepszej maszyny, resztę można ogarnąć samemu

    Edit: Znalazłem nowe na allegro P.S. zapominam o tych tagach
    Ostatnio edytowane przez Aster1965 ; 10-03-18 o 15:54
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •