Letty to innowacyjny program, który poprzez swoje proste wykonanie i działanie staje się niedościgniony na scenie P2P . Dzięki temu programowi możesz w prosty sposób i całkowicie za darmo wymieniać się plikami multimedialnymi. Nie czekaj ani chwili dłużej, pobierz wersję dla swojego systemu operacyjnego i zacznij przygodę bez konieczności instalowania.

Pliki uploadowane programem Letty są szyfrowane (HashCode), a klucz posiada tylko osoba który wysyła dany upload. Program nie tworzy żadnych baz danych z kluczami do plików, co zapewnia całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo przechowywanego pliku. Dodatkowo każdy plik można zabezpieczyć hasłem tekstowym co sprawi, że nie będzie możliwości pobrania naszego pliku przez osoby postronne.

Dodatkowo Letty oferuje automatykę dodawania nowych plików do pobierania, nie musisz siedzieć i czekać czy aby na pewno plik pobierze się do końca, możesz dodać kolejkę i dodatkowo wybrać opcję wyłączenia komputera po zakończonym zadaniu.

Letty to przede wszystkim, brak instalatora (pobierasz, wypakowujesz i odpalasz program), prostota działania, niezawodność, brak limitów prędkości (Upload, Download) i pełna anonimowość…

W razie problemów technicznych oferujemy bezkonkurencyjną i szybką pomoc, Letty jest cały czas rozwijany, dlatego jesteśmy przekonani i możemy to zagwarantować, że nie będziesz zawiedziony z funkcjonalności i prostoty działania.

Dołącz już dziś, i przekonaj się sam.

Program posiada również osobne forum, które skupia rzeszę miłośników tej niezawodnej i całkowicie anonimowej technologi.