Wątek: hejka

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 hejka 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,273 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    Cześć wszystkim

    mam na imię Miłosz i mam za kilkanaście dni 30 lat
    jestem już trochę na forum i jestem z niego zadowolony. ostatnio dopadły mnie wyrzuty że nic dla tego forum nie zrobiłem, bezkarnie buszuje po jego zasobach.... może z braku czasu (mam 18 miesięczne dziecko które do dziś słabo śpi (noc z grubsza dzieli sobie na 5 razy)no i praca wciąga gdzieś 10-11 godzin z mojego dnia, licząc że śpię ok 7 godzin zostaje mi w dniu -6-7 godzin wolnego czasu, ale ogólnie z życia jestem zadowolony)

    moje zainteresowania to przede wszystkim motoryzacja, lubię też dobrze zjeść można by rzec że mam lekką "ciąże spożywczą" ale ważę mniej niż 95 kg więc nie jest tak źle, lecz wiem że czas nad tym popracować. Lubie też piwo.... pewnie łączy się to bezpośrednio z rozmiarem mojego brzucha, ale mam już żonę więc nie przejmuje się tym zbytnio. Razem z żoną lubimy wszelkiej maści seriale kryminalne, dobry film również ale ostatnio nie mamy na nie czasu, a 45 serial zawsze się gdzieś wciśnie.

    ok to na razie tyle o mnie

    myślę że jak już ogarnę jak robić uploady to postaram się uzupełnić zasoby forum o kilka serii seriali kryminalnych oczywiście z lektorem
    lecz w tym momencie jestem w trakcie doszkalania się. znalazłem na forum linka z pomocą dla pierwszaków powiedzcie mi tylko do kogo( lub gdzie mam się zwrócić z ewentualnymi problemami z uploadem)

    pozdrawiam forumowiczów i całą załogę mhteam
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: hejka 
    Zasłużeni dla MHteam Awatar TimmyT
    Dołączył
    Jul 2012
    Wiek
    29
    Posty
    81
    Podziękował/a
    14 razy
    137 podziękowań za 41 postów
    Siła reputacji
    30
    Witamy i życzymy przyjemnego korzystania z forum. Jeśli będziesz miał jakieś problemy z uploadem pisz do "zielonych albo niebieskich ludzików" na pewno ktoś pomoże.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: hejka 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    572
    Podziękował/a
    1,090 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Powitać w szeregach do czerwonych też można pisać o pomoc


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •