Wątek: pytanie od użytkownika

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 pytanie od użytkownika 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,272 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    chciałbym też zapytać dlaczego nie można dodawać do pobierania filmów 3D takich w jakości bluray przecież nie są one aż tak duże (średnio 9-14 Gb) a film w 4K to średnio 5 takich filmów

    nie wiem co mu odpisać więc przekazuje pytanie na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: pytanie od użytkownika 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    58
    Posty
    462
    Podziękował/a
    1,321 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    jest kolosalna różnica w efektach, między tym co jest a jakością bluraj, ja jestem za aby było w lepszej jakości, wiem że dużo ludzi zmieniło tv z 3D na 4K, ale nie wszyscy (ze mną włącznie) jeśli jest miejsce na 4K to powinno się znaleźć miejsce na 3D Bluray , niech nasze forum słynie z filmów w dobrej jakości
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: pytanie od użytkownika 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,215 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Nie zapominajcie, ze 4K jest wciąż w fazie testu, co to 3D to sporo wychodzi tego w miniHD wiec można śmiała dodawać bo mało to traci na jakości, trzeba przegadać sprawę i powiązać to z dotacjami bo jak będziemy wszystko ładować to dyski stopnieją w mngnieniu oka

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •