Wątek: Problem po podłączeniu Tv do Komputera

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 Problem po podłączeniu Tv do Komputera 
    Pierwszak
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    25
    Podziękował/a
    3 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Dzień dobry mam problem kupiłem telewizor LG 50PN6500 podobno ma odświeżanie 600hz ale niestety działa tylko 60 hz i nie mozna nigdzie tego zmienic moze cie drodzy forumowicze pomoc
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Problem po podłączeniu Tv do Komputera 
    Legenda MHTeam Awatar shaqoore
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    39
    Posty
    655
    Podziękował/a
    332 razy
    3,498 podziękowań za 414 postów
    Siła reputacji
    149
    Szukałem info na ten temat w sieci i niewiele znalazłem. Po pierwsze te 600Hz to częstotliwość maksymalna a nie nominalna. Po drugie producenci wymyślają różne dziwne nazwy na swoje "technologie". Akurat w tym przypadku chodzi o to, że częstotliwość odświeżania wynosi te 60Hz ale aby zapobiec smużeniu przy dynamicznych scenach, każda z tych 60 klatek przetwarzanych w ciągu sekundy jest odświeżana 10 razy co powoduje troszkę sztuczne odświeżanie 600Hz (60 x 10). Tyle w temacie ode mnie.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Problem po podłączeniu Tv do Komputera 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    573
    Podziękował/a
    1,092 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Ludzkie oko jest bezwładne już na 50 hz
    Jednym słowem dałeś się na Hłit marketingody nabrać

    Te MCi i inne tego typu bajery opisujące 500hz itp to nic innego jak nazwa dla technologi zwiększającej dynamikę obrazu. Prawdziwa matryca z odświeżaniem obrazu 100 hz kosztuje krocie

    Shaq mniej więcej przybliżył o co w tym biega tak samo w grach im więcej FPS tym lepiej tak samo TV im więcej FPS tym obraz płynniejszy dynamiczniejszy itp.


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •