Wątek: Pobieranie z pełną prędkością wrzuconych przez siebie plików

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 Pobieranie z pełną prędkością wrzuconych przez siebie plików 
    DeXterX
    Guest
    Dlaczego nie ma możliwości pobierania plików z maksymalną prędkością łącza wrzuconych przez siebie plików na Letty?

    Niekoniecznie taka opcja musiałaby być w programie, ale chociaż można by było dodać taką możliwość na stronie letty.pl. Przecież i tak większość użytkowników tutaj ma założone konta na letty.pl, które jak wiadomo składa się z loginu i hasła i dostęp do własnoręcznie wrzuconych plików w zakładce "Moje pliki".
    Gdyby przyszło do pobrania własnej wstawki o wadze np. 20 gb, którą wrzucało się na łączu przykładowo 10 mb (1 mb uploadu) przez kilkadziesiąt godzin, a nawet kilka dni, to już chyba lepiej by było pobrać z torrentów, niż przez stronę letty z prędkością ~ 150 kb/s. Albo wykupić transfer, jednak to już całkowicie nie ma sensu.


    Albo przyczyniam się do rozwoju forum poprzez dotacje i wykupywanie transferu (pieniądze z zakupu transferu są przecież przeznaczane na utrzymanie serwera i zakup nowych dysków, prawda?) albo robię uploady. Nie każdy przecież ma obowiązek robić jedno i drugie i nie każdy też chce robić i jedno i drugie. Ale płacenie za transfer, żeby pobrać coś "swojego" z pełną prędkością łącza to już przesada...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. Jeden użytkownik podziękował użytkownikowi DeXterX za ten post:

    jeko4x (19-04-16)

  3. #2 Odp: Pobieranie z pełną prędkością wrzuconych przez siebie plików 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,115
    Podziękował/a
    1 razy
    19,216 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Odpowiedź jest bardzo prosta, od razu pojawiło by się mnóstwo osób, które potraktowały by letty jako swoje prywatne mniej, lub więcej miejsce do przechowywania plików..., lub opcjonalnie osoby które uploadowały by mnóstwo plików, podawały login i hasło swojego konta na forach warezowych i każdy pobierał by za free, a nie od dziś wiadomo, że dyski letty kosztują krocie i szybko kończy się zapas miejsca na nowości, gdyż większość plików jest tam na stałe (nie ma kasowania), kasują się tylko pliki przy awarii serwera, lub z innych przyczyn np. nie sprawny upload z jakiegoś powodu... Chcesz pobierać z full łączem masz parę możliwości, nie musisz kupować... wystarczy się tylko trochę wysilić (konkursy organizowane na forum, ranga uploader, promocje na forumowym Facebook-u,). Pamiętajmy również o tym, że kupując premium wspieramy letty... I nikt nikogo nie zmusza do dotacji i uploadowania równocześnie, chcesz to robisz i dotujesz nie chcesz to nie musisz robić nic, jednak uploadując pliki zbierasz punkty letty i te punkty możesz wymienić na transfer premium, temat mógł bym jeszcze rozwijać przez następne pół godziny, ale najważniejsze jest to, co zostało napisane w pierwszym zdaniu...

    Pamiętaj nikt tu na forum nikogo do niczego nie zmusza, jeśli coś robisz to tylko dlatego, że chcesz...
    Ostatnio edytowane przez edek90 ; 19-04-16 o 20:12

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #3 Odp: Pobieranie z pełną prędkością wrzuconych przez siebie plików 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,115
    Podziękował/a
    1 razy
    19,216 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Temat został raportowany, jednak nie zostanie od zamknięty, a tym bardziej usunięty... Jeśli ktoś kiedyś będzie chciał zadać podobne pytanie to odpowiedź już ma...

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •