Wątek: Necropolis - problem ze wstawką

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 Necropolis - problem ze wstawką 
    Pierwszak
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    1
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    8
    Witam, niedawno pobrałem grę Necropolis. Po zainstalowaniu i skopiowaniu folderu CODEX do installdir próbowałem uruchomić ją, niestety pojawił sie jedynie ekran wczytywania i gra się wyłącza. Nie wiem czy to jest wina tego ze posiadam steam? Co mógłbym zrobić aby jednak spróbować tą grę uruchomić?
    Dodam, że wszystkie wymagania sprzętowe spełniam, jak również próbowałem uruchamiać jako admin oraz w trybach zgodności. Nie mam pomysłu co poszło nie tak Reinstall też nie pomógł.
    Proszę o rady.
    Pozdrawiam gorąco z zimnej Warszawy.

    EDIT:
    Zapomniałem dodać, że ta sama sytuacja wystąpiła z drugą grą Infinum Strike. Ona również się odpałiła jedynie do ekranu wczytywania i zdechła bez żadnego komunikatu.
     

  2. #2 Odp: Necropolis - problem ze wstawką 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,207 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Tego typu sprawy załatwiaj bezpośrednio w temacie z którego pobrałeś upload, ten dział służy do czego innego drogi kolego.
    Pytaj o problemy związane z obsługą lub działaniem programów wykorzystywanych na forum, lub informuj o problemach z obsługą forum..

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •