Wątek: metoda wyszukiwania

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 metoda wyszukiwania 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    witam, lubię oglądać fantastykę i s.f., mam jednak problem ze znalezieniem tego typu filmów, nie chodzi mi o konkretne tytuły ale o ogólny dostęp do tej klasy filmów, chciałbym poszperać w tej filmotece i ewentualnie coś obejrzeć, jeśli jest taka możliwość to proszę o instrukcję jak i w którym dziale mam ich szukać.
    pozdrawiam
     

  2. #2 Odp: metoda wyszukiwania 
    Banned
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    253
    Podziękował/a
    6 razy
    458 podziękowań za 74 postów
    Siła reputacji
    0
    nie ma takiej możliwości, bo na forum nie ma typowego podziału działu filmowego ze wzgledu na gatunek.Moja rada...wbijasz w neta np: "filmy sci-fi 2013" lukasz co ci pasi i szukasz na forum po tytule.

    edit/
    Ostatnio edytowane przez kizak75 ; 27-12-13 o 07:28
     

  3. #3 Odp: metoda wyszukiwania 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    szkoda, za dużo z tym roboty, przeglądanie jednej stronki , potem szukanie na forum, jak się nie znajdzie to znowu szukanie innego filmu :/, trochę to zniechęcające, lepiej by było gdyby na forum była jakaś selekcja kategorii , komedia , sensacja, s.f. przyroda itd itp, było by bardziej przejrzyście, może kiedyś ktoś to wprowadzi i uporządkuje
     

  4. #4 Odp: metoda wyszukiwania 
    Banned
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    253
    Podziękował/a
    6 razy
    458 podziękowań za 74 postów
    Siła reputacji
    0
    ...potrafisz "rozwalić serce" - dlatego jesteś moim typem na moda forum

    edit/

    "przyroda" jest...na mhteam"ie w kategorii "XXX" a komedia i s.f. to normalnie bez neta np: TVN24
    (osobiscie uwielbiam trans lub re-transmisje obrad polskiego sejmu) - mniodzio !
    Ostatnio edytowane przez kizak75 ; 27-12-13 o 11:53
     

  5. #5 Odp: metoda wyszukiwania 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    obrad sejmu nie oglądam bo mi marszczy ekran w tv, poza tym nie mam już zapasowych wycieraczek aby usuwały ślinę , pomidory i zgniłe jaja z ekranu
    dzięki za typowanie na moda ale już mam to stanowisko na innym forum i myślę że jedno wystarczy
    a co do segregacji filmów to na prawdę dobry pomysł, zawsze łatwiej jest przeglądać konkretny temat niż szukać po omacku jeśli się nie zna konkretnego tytułu lub nie wie się co chciało by się obejrzeć
    jeśli nic się nie da z tym zrobić to będę musiał się przyzwyczaić i pewnie ominie mnie kilka ciekawych filmów
     

  6. #6 Odp: metoda wyszukiwania 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    573
    Podziękował/a
    1,092 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Nie ma takiej opcji. Po pierwsze forum by się rozjechało a i tak już jest ciężkie... Po drugie każdy film należny do kilku kategorii więc ciężko z pogrupowaniem tego. Po trzecie jak Wam się nudzi to zajmijcie się szukaniem dobrego filmu do obejrzenia


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
     

  7. #7 Odp: metoda wyszukiwania 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,608
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    napiszę tutaj aby nie zakładać nowego wątku, szukam jakiegoś playera dla filmów 3D, jakim progsem można te filmy odpalić i jakie "szkiełka" potrzebne aby je obejrzeć na zwykłym monitorze, o ile w ogóle to możliwe ?
     

  8. #8 Odp: metoda wyszukiwania 
    Joker87
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Aster1965 Zobacz posta
    napiszę tutaj aby nie zakładać nowego wątku, szukam jakiegoś playera dla filmów 3D, jakim progsem można te filmy odpalić i jakie "szkiełka" potrzebne aby je obejrzeć na zwykłym monitorze, o ile w ogóle to możliwe ?
    Nie ma takiej możliwości , temat tyczy się pierwotnie wyszukiwania więc lepiej założyć nowy wątek w innym dziale ponieważ ten dział tyczy się
    Pytaj o problemy związane z obsługą lub działaniem programów wykorzystywanych na forum, lub informuj o problemach z obsługą forum...
    Program do odtwarzania filmów do tego opisu nie pasuje ...

    Sprawa z wyszukiwaniem załatwiona , wątek zamykam .
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •