Wątek: maksymalna predkość letty premium

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 maksymalna predkość letty premium 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    4
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    16
    z jaką maksymalną prędkością można pobierać z letty przy koncie premium?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: maksymalna predkość letty premium 
    Super Emeryt L2!


    Awatar pioro
    Dołączył
    Sep 2009
    Wiek
    42
    Posty
    241
    Podziękował/a
    116 razy
    700 podziękowań za 79 postów
    Siła reputacji
    101
    maksymalna prędkość jest przy koncie premium ale tez zalezy od tego jaką ty masz prędkość neta
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: maksymalna predkość letty premium 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,114
    Podziękował/a
    1 razy
    19,217 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Napisze tak im więcej ludzi pobiera jednocześnie o tym samym czasie, tym gorzej pobiera i tu nikt mi nie powie że tak nie jest bo nawet sam programista o tym wspominał.

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: maksymalna predkość letty premium 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    4
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    16
    pytam, ponieważ w innych programach potrafi pobierać mi ze średnią prędkością 5-6mb/s a w letty z kontem premium średnia prędkość to 750kb/s... więc w czym leży problem? nie mówię tu o pojedynczym przypadku...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: maksymalna predkość letty premium 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,114
    Podziękował/a
    1 razy
    19,217 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    pobaw się portami w programie, jak nic nie da to wina zbyt wielkiej ilości pobierań w jednym czasie... zobacz też w nocy i daj znać

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: maksymalna predkość letty premium 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    4
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    16
    od razu mogę wykluczyć pobieranie o różnych porach dnia. Sprawdzę porty, kwestie komputera też wyeliminowałem ponieważ sprawdzałem na różnych nawet reinstalowałem system.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: maksymalna predkość letty premium 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    4
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    16
    więc tak, próbowałem różne konfiguracje z portami, po każdym ustawieniu nowego portu resetowałem program... nic to nie dało... co ciekawe póki miałem neo 20Mb/s prędkość pobierania wahała się na poziomie 1,2mb/s - 1-5mb/s, teraz przy zmianie neo na 80Mb/s prędkość spadła, oczywiście musiałem również zamienić mój stary router na ICH firmowy Lifebox. pytanie... czy sam router nie ma wpływu na porty, transfer? Wcześniej miałem ADSL teraz przeszedłem na VDSL.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: maksymalna predkość letty premium 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    573
    Podziękował/a
    1,092 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Witaj tu problemem jest twój dostawca internetu czyli orange jak wiemy monopolista nie dba o porty które wychodzą z ich sieci do krajowej i światowej mają to po prostu w D...
    I w punkcie styku Orange -> Świat jest zapchane kwestia jeszcze priorytetów na centrali.

    Taki sam problem powinieneś mieć z YouTube z Chomikami itp ...


    Letty ma Port na świat 10 Gbps więc raczej ciężko to wysycić choć w szczycie wszystko możliwe...


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •