Wątek: Problem z Letty, stanął i kicha

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1 Problem z Letty, stanął i kicha 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    5
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Jestem tu nowy i sądziłem, że trafiłem na portal, który pozwoli mi ściągnąć ciekawe pliki. Uruchomiłem Letty i zacząłem wczoraj ściągać plik 12 GB. Szło powoli, ale szło. Ściągnęło się ok. 4 GB i program stoi. Czy to kiedyś ruszy, czy to jest kolejna ściema typu pobieraczek czy fload ?
    Pozdrawiam
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Joker87
    Guest
    Napisz jaki to plik (daj link do tematu).

    A szło powoli bo nie masz premium , zwykły użytkownik może pobierać do 100 kb\s , użytkownik zarejestrowany na letty.pl do 150 kb\s , a użytkownik z premium bez ograniczeń .
    Ostatnio edytowane przez Joker87 ; 06-01-13 o 21:43
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    5
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    To jest program ETKA: http://mhteam.eu/inne-316/elsa_win_4..._pl-64673.html
    Wiem, że nie mam premium, na razie zadawala mnie prędkość do 150 kB. Fakt, ściąganie będzie trwało, ale żeby w ogóle szło.
    Pozdrawiam
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Joker87
    Guest
    Plik jest ok więc to nie to . Usuń plik settings i tasks wtedy zacznij ściąganie od nowa i napisz jakie są tego rezultaty .
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    58
    Posty
    461
    Podziękował/a
    1,331 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    mi też ściąga ja krew z nosa, transwer skacze 166, 74, 32, 00, w tej chwili plik 700mb czas pobrania 4godz. wczoraj to w ogóle nie chciało się nic pobierać nawet po usunięciu plików settings i tasks
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    902
    Podziękował/a
    273 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65
    Ja mam to samo.Wiec moze by ktos cos z tym zrobił.


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    5
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Nic nie pomaga usuwanie. Dalej to samo. Może plik jest w porządku, ale program Letty nie działa jak trzeba. Nadal ściąganie skokowe a najczęściej prędkość 0. Druga sprawa to, że można się zalogować na stronę Letty, ale już jak się wchodzi na forum Letty, to pokazuje, że nie jest się zalogowanym. Dużo jest na forum uwag do działania Letty i forum nie przyjmuje chyba nowych użytkowników. Napisałem poprzez adres pomocy - kontakt, ale niestety, nie uzyskałem odpowiedzi. Nie chcę siać niepokoju, ale już było kilka takich ściągaczek, które się nie sprawdziły, a hasło o niezawodności na stronie głównej Letty, chyba należy traktować na razie jako żart.
    Ostatnio edytowane przez Cancan ; 07-01-13 o 22:48
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Joker87
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Cancan Zobacz posta
    Nic nie pomaga usuwanie. Dalej to samo. Może plik jest w porządku, ale program Letty nie działa jak trzeba. Nadal ściąganie skokowe a najczęściej prędkość 0. Druga sprawa to, że można się zalogować na stronę Letty, ale już jak się wchodzi na forum Letty, to pokazuje, że nie jest się zalogowanym. Dużo jest na forum uwag do działania Letty i forum nie przyjmuje chyba nowych użytkowników. Napisałem poprzez adres pomocy - kontakt, ale niestety, nie uzyskałem odpowiedzi. Nie chcę siać niepokoju, ale już było kilka takich ściągaczek, które się nie sprawdziły, a hasło o niezawodności na stronie głównej Letty, chyba należy traktować na razie jako żart.
    No ale każdy chyba powinien wiedzieć że nie ma rzeczy nie zawodnych wszystko praktycznie czasami daje o sobie znać Pozostaje nam czekać i mieć nadzieje że sytuacja ze ściąganiem jak i uploadem wróci do normy to na pewno chwilowe zawirowania
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    58
    Posty
    461
    Podziękował/a
    1,331 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    Cytat Zamieszczone przez Cancan Zobacz posta
    Nic nie pomaga usuwanie. Dalej to samo. Może plik jest w porządku, ale program Letty nie działa jak trzeba. Nadal ściąganie skokowe a najczęściej prędkość 0. Druga sprawa to, że można się zalogować na stronę Letty, ale już jak się wchodzi na forum Letty, to pokazuje, że nie jest się zalogowanym. Dużo jest na forum uwag do działania Letty i forum nie przyjmuje chyba nowych użytkowników. Napisałem poprzez adres pomocy - kontakt, ale niestety, nie uzyskałem odpowiedzi. Nie chcę siać niepokoju, ale już było kilka takich ściągaczek, które się nie sprawdziły, a hasło o niezawodności na stronie głównej Letty, chyba należy traktować na razie jako żart.
    na forum letty trzeba się dodatkowo logować
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #10 Odp: Problem z Letty, stanął i kicha 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    5
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Cytat Zamieszczone przez fido2 Zobacz posta
    na forum letty trzeba się dodatkowo logować
    Oczywiście, tylko, że jak się loguję tak samo, jak do portalu, to wyskakuje mi komunikat, że należy logować się z portalu. I kółko się zamyka.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •