Wątek: hamulec

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 hamulec 
    Banned
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    660
    Podziękował/a
    8 razy
    429 podziękowań za 89 postów
    Siła reputacji
    0
    ..tak wydaje mnie sie ze letty jest hamulcem neta ...? wie któś cós ...answer to me please ....?
     

  2. #2 Odp: hamulec 
    The Fastest Release'r Ever
    Awatar Wacek
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    30
    Posty
    763
    Podziękował/a
    92 razy
    2,868 podziękowań za 494 postów
    Siła reputacji
    171
    Letty zostalo tak zrobione gdzie (moimi slowami) jej dzialanie w tel nie jest prioretytowe . co to znaczy ? np teraz pobierajac jakikolwiek film przez letty moglbym Z PREMIUM zaciagac z predkoscia 1,3 mb/s a leci gdzies 760 kb/s , dopiero gdy uruchomie 2 pobierania na raz wtedy mozna powiedziec ze leci fullem .
    Przy normalnym korzystaniu letty nie hamuje dzialania neta przynajmniej az tak zauwazalnie . Hamowac neta moze ci np wysylanie gdzie kolwiek bo nie tylko przez letty ale jesli cos wysylasz upload masz ograniczony a w konsekwencji ping skacze ci do wysokiego poziomu i stronki sie wolniej wczytuja

     

  3. #3 Odp: hamulec 
    Banned
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    660
    Podziękował/a
    8 razy
    429 podziękowań za 89 postów
    Siła reputacji
    0
    ...szacunek Wacek ale ...mijasz się z tematem - powtórzę więc jeszcze raz ,prosta uwaga - letty dziala np.na upie net pada ..poniał?

    btw
    na ssaniu nie sprawdzałem, jak upam net mi pada ...proste???
    przy upaniu na ygoow czy ms nie ma nic takiego
    Ostatnio edytowane przez kuguar ; 21-04-13 o 11:54
     

  4. #4 Odp: hamulec 
    Joker87
    Guest
    no to napisał wcześniej przecież

    Hamowac neta moze ci np wysylanie gdzie kolwiek bo nie tylko przez letty ale jesli cos wysylasz upload masz ograniczony a w konsekwencji ping skacze ci do wysokiego poziomu i stronki sie wolniej wczytuja
    czyli wszystko , programy do wysyłania , upload na warez .... i w tym letty będą hamować ci neta ....

    Tak to rozumiem
     

  5. #5 Odp: hamulec 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    572
    Podziękował/a
    1,090 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Więc tak jeżeli dobrze zrozumiałem wiesza Ci się np. modem / router w momencie uploadu / download'u ?

    Więc jeżeli występują tego typu problemy to raczej korzystasz z lini telefonicznej ? Napisz więcej info jaki net jaka prędkość itp.


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
     

  6. #6 Odp: hamulec 
    Banned
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    660
    Podziękował/a
    8 razy
    429 podziękowań za 89 postów
    Siła reputacji
    0
    nic sie nie wiesza, po prostu przy upaniu na letty net mi totalnie siada i temat dotyczy tylko letty a upam na ygoow i ms ...kapiszi?

    edit/

    teraz siedze na stacjonarnym i nie korzystam z rutera.moge ewentualnie odpalic lapka i obadac czy to wina rutera,systemu czy programu.na stacjonarnym mam sevena na lapku ikspeka.neta mam z euron'u o predkosci nie wspomne bo nie chce abys ze smiechu spadl z taborka . płace 5 dych na miech.
    Ostatnio edytowane przez kuguar ; 21-04-13 o 20:55
     

  7. #7 Odp: hamulec 
    The Fastest Release'r Ever
    Awatar Wacek
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    30
    Posty
    763
    Podziękował/a
    92 razy
    2,868 podziękowań za 494 postów
    Siła reputacji
    171
    nie to sie nie przejmuj ja mam 10 mb/s i wysylanie mam jakies 136 kb/s tez wlasnie w momencie uploadu siada prawie do zastoju net ;] dlaczego tak sie dzieje ? no coz , ekspertem nie jestem ale hmm powiem na innym przykladzie
    gdy ja wysylam ze swojego maila na g.pl ( skrzynka oparta na gmail.com ) to upload leci jakies 70 kb/s wiec nie maks ygoow ci wysla i moze tylko w programie wyswietla ze leci fullem chociaz w praktyce to inaczej wyglada
    sęk w tym ze na letty upload przy jakim ty masz tym necie poleci fullem wiec wystarczajaco przy taki uploadzie obciazasz sobie neta na przeszlosc sprawdz ile ci leci na letty predkosc uploadu i zrob tam o -20% ogarniczenie wysylania wtedy nie bedzie sie wiesil i zapewniam ze bedziesz mogl cieszyc sie z predkosci twojego neta

     

  8. #8 Odp: hamulec 
    Banned
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    660
    Podziękował/a
    8 razy
    429 podziękowań za 89 postów
    Siła reputacji
    0
    thx za odp. - temat do zamkniecia
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •