Wątek: tani laptop

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1 tani laptop 
    Może pomoże :P
    Dołączył
    Apr 2009
    Wiek
    33
    Posty
    143
    Podziękował/a
    60 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    29
    siema, mam problem, szukam taniego lapka (1300-1400) i mam problem przy wyborze, może ktoś mi doradzi co kupić mam 2 typy jak na razie

    trochę lepszy (chyba) procek, ale grafika zintegrowana
    Kod:
    http://allegro.pl/lenovo-b570-intel-pentium-b960-4gb-320gb-hdmi-i2861878782.html
    czy może nieco słabszy procesor ale za to grafika dedykowana
    Kod:
    http://allegro.pl/szok-lenovo-b570-2x1-8ghz-4g-320g-gf410-torba-mysz-i2850997705.html

    Oczywiście nie jest to komputer do gier może raz na jakiś czas jakiś staroć będę chciał odpalić. Komputer generalnie potrzebny mi jest do autoCada, worda no i przeglądania neta.

    "Jeżeli wydaje Wam się że jestem tak głupi na jakiego wyglądam, to się mylicie...
    jestem ciut głupszy"
    http://img853.imageshack.us/img853/6...ragocompl1.png
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: tani laptop 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    58
    Posty
    462
    Podziękował/a
    1,320 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    ten drugi z kartą GF to dobry wybór. ja mam g550 i nie spodziewalem się że będę mógl też grać. ale w końcu to pentium. choć w chińskim wykonaniu, jak znajdziesz g550 z kartą GF za 1500 to biież bez mrugnięcia
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: tani laptop 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    203
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    24
    Tak mi się wydaje, że nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz. Ja wybrałbym ten z mocniejszym prockiem. Bo co ci da lepsza karta jak prcesor słabiutki. Myslę, że Diablo odpalisz ale cudów nie spodziewaj się. Z autocadem powinien sobie dać radę. Byłoby dobrze poszukać model z tym lepszym procesorem i kartą grafiki. Gdybyś dołożył 250 zł to masz taki model Lenovo G570

    Producent Lenovo ,Gwarancja 2 lata ,przekątna ekranu LCD 15.6 cali,nominalna rozdzielczość 1366 x 768 pikseli,typ ekranu błyszczący
    procesor Intel® Core™ i3 model procesora i3-2350M (2.3 GHz, 3 MB Cache) pamięci RAM 4 GB DDR3 (1333 MHz) ,pojemność dysku twardego 500 GB , DVD+/-RW DL ,dedykowana grafika karta graficzna AMD Radeon HD 6370M pamięć karty graficznej 1024 MB ,wyjścia karty graficznej wyjście D-Sub
    wyjście HDMI, typ akumulatora 6-komorowy litowo-jonowy pojemność akumulatora 4400 mAh karta dźwiękowa stereo czytnik kart pamięci SD SDHC, LAN 100 Mbps,Bluetooth,4x USB,kamera 0.3 Mpix
    wbudowany mikrofon , bez systemu
    Ostatnio edytowane przez ajto ; 23-12-12 o 23:51
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: tani laptop 
    Start Awatar wariat2008
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    343
    Podziękował/a
    143 razy
    218 podziękowań za 49 postów
    Siła reputacji
    22
    ja bym brał z geforcem ale lepiej poważnie się zastanów czy się opłaca kupować kompa bez systemu.
    z doświadczenia wiem że możesz mieć pózniej problemy z komputerem.
    Ostatnio edytowane przez wariat2008 ; 24-12-12 o 00:43
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: tani laptop 
    Może pomoże :P
    Dołączył
    Apr 2009
    Wiek
    33
    Posty
    143
    Podziękował/a
    60 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    29
    ok, dzięki za odpowiedzi, znalazłem i kupiłem to
    Kod:
    http://www.komputronik.pl/product/175546/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Lenovo_G580_59_346890_4_GB.html
    większy dysk i trochę lepsza grafika, a co do systemy to mam dostęp do oryginalnego windowsa i raczej nie ma sensu za niego płacić, po przeczytaniu kilku recenzji stwierdziłem że niema wielkiej różnicy pomiędzy prockami i wziąłem B830

    "Jeżeli wydaje Wam się że jestem tak głupi na jakiego wyglądam, to się mylicie...
    jestem ciut głupszy"
    http://img853.imageshack.us/img853/6...ragocompl1.png
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: tani laptop 
    Start Awatar wariat2008
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    343
    Podziękował/a
    143 razy
    218 podziękowań za 49 postów
    Siła reputacji
    22
    niezły wybór.
    ja taki kupiłem tyle że z prockiem intel b940 2 ghz.
    co do systemu nie chodziło o legalność tylko po prostu jest dużo firm na ALEGRO które sprzedają odnawiane kompy albo ze zwrotów i są one bez systemu tzw. skladaki z resztek magazynowych w super atrakcyjnej cenie.

    na tej grafie spokojnie pograsz w hitmana absolution na med-high w 1280 x 720
    Ostatnio edytowane przez wariat2008 ; 25-12-12 o 00:07
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: tani laptop 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2010
    Wiek
    44
    Posty
    25
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    za tą kaskę to kup sobie do zabawy jakiś w miarę porządny tablet, a półtora "koła" na laptopa to śmiech na sali ....szkoda Twojej kasy, po paru dniach będziesz miał niesmak ( wydana "kupa (sory za zwrot) kasy” a sprzęt do D.) Nie rozumiem ludzi którzy wydają 1,5 tys na laptop a później chcą aby zachowywał się (działał) jak sprzęt kilkakrotnie droższy.
    Za te 1.5k to z czystym sumieniem mogę polecić sprzęt do przeglądania Internetu jak już, napisania maila i ew. edycja tekstu – to wszystko do czego taki sprzęt się nadaje.
    A tak na marginesie powiem, nie ma takiego pojęcia jak tani laptop do grania, lap do grania = 5k w górę, a już ACAD i jego pochodne – sprzęt do pracy , hehehe – sorry … ale jak nie raz na budowie widzę „inżynierków” z takim właśnie sprzętem, który to usilnie pokazuje mi projekt aktualnie budowanego obiektu (nadmieniam że, stopień komplikacji budynku na poziomie budy dla psa) i obraca go o 45st. przez 5 minut to mi się płakać chce… nic dziwnego, że EURO opóźnione we wszystkim było ….echhhh szkoda gadac …
    nie zagłębiając się w szczegóły lap, którego użytkuje tylko do prezentacji (w terenie) z ACAD’a i Mechanical’a – 17 cali (1920x1200) i grafika SLI – sprzęt do prezentacji , nie do pracy
    pozdrawiam, co złego to nie ja
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: tani laptop 
    Może pomoże :P
    Dołączył
    Apr 2009
    Wiek
    33
    Posty
    143
    Podziękował/a
    60 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    29
    za tą kaskę to kup sobie do zabawy jakiś w miarę porządny tablet
    dzięki wielkie za jakże pomocną radę ale nie potrzebny mi tablet tylko komputer

    szkoda Twojej kasy, po paru dniach będziesz miał niesmak ( wydana "kupa (sory za zwrot) kasy” a sprzęt do D.) Nie rozumiem ludzi którzy wydają 1,5 tys na laptop a później chcą aby zachowywał się (działał) jak sprzęt kilkakrotnie droższy.
    wiem czego oczekuję od laptopa za tę cenę ,nie jestem kretynem, wiem że nie będzie działał jak lapek za 5 koła

    A tak na marginesie powiem, nie ma takiego pojęcia jak tani laptop do grania, lap do grania = 5k
    chyba napisałem że nie jest to sprzęt na którym będę grał...

    a już ACAD i jego pochodne – sprzęt do pracy , hehehe – sorry … ale jak nie raz na budowie widzę „inżynierków” z takim właśnie sprzętem, który to usilnie pokazuje mi projekt aktualnie budowanego obiektu (nadmieniam że, stopień komplikacji budynku na poziomie budy dla psa) i obraca go o 45st. przez 5 minut to mi się płakać chce… nic dziwnego, że EURO opóźnione we wszystkim było ….echhhh szkoda gadac …
    jak już będę "inżynierkiem" to mam nadzieję że będzie mnie stać na porządniejszy sprzęt, na razie nie mogę więcej przezanczyć na komputer

    nie zagłębiając się w szczegóły lap, którego użytkuje tylko do prezentacji (w terenie) z ACAD’a i Mechanical’a – 17 cali (1920x1200) i grafika SLI – sprzęt do prezentacji , nie do pracy
    nie każdego stć na taki sprzęt

    podsumowując
    nie wiem czy Ci się chce śmiać czy płakać, ale jestem przekonany że ten lapek mi wystarczy

    pozdrawiam, co złego to nie ja

    "Jeżeli wydaje Wam się że jestem tak głupi na jakiego wyglądam, to się mylicie...
    jestem ciut głupszy"
    http://img853.imageshack.us/img853/6...ragocompl1.png
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: tani laptop 
    Start Awatar wariat2008
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    343
    Podziękował/a
    143 razy
    218 podziękowań za 49 postów
    Siła reputacji
    22
    Cytat Zamieszczone przez graz.wolak Zobacz posta
    za tą kaskę to kup sobie do zabawy jakiś w miarę porządny tablet, a półtora "koła" na laptopa to śmiech na sali ....szkoda Twojej kasy, po paru dniach będziesz miał niesmak ( wydana "kupa (sory za zwrot) kasy” a sprzęt do D.) Nie rozumiem ludzi którzy wydają 1,5 tys na laptop a później chcą aby zachowywał się (działał) jak sprzęt kilkakrotnie droższy.
    Za te 1.5k to z czystym sumieniem mogę polecić sprzęt do przeglądania Internetu jak już, napisania maila i ew. edycja tekstu – to wszystko do czego taki sprzęt się nadaje.
    A tak na marginesie powiem, nie ma takiego pojęcia jak tani laptop do grania, lap do grania = 5k w górę, a już ACAD i jego pochodne – sprzęt do pracy , hehehe – sorry … ale jak nie raz na budowie widzę „inżynierków” z takim właśnie sprzętem, który to usilnie pokazuje mi projekt aktualnie budowanego obiektu (nadmieniam że, stopień komplikacji budynku na poziomie budy dla psa) i obraca go o 45st. przez 5 minut to mi się płakać chce… nic dziwnego, że EURO opóźnione we wszystkim było ….echhhh szkoda gadac …
    nie zagłębiając się w szczegóły lap, którego użytkuje tylko do prezentacji (w terenie) z ACAD’a i Mechanical’a – 17 cali (1920x1200) i grafika SLI – sprzęt do prezentacji , nie do pracy
    pozdrawiam, co złego to nie ja
    taka jest prawda że nielicznych stać na lapa za 5 tyś.
    a z tą wydajnością to grubo przesadzasz.
    do samego neta to można kupić netbooka za 800 zł.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #10 Odp: tani laptop 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    902
    Podziękował/a
    273 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65
    Cytat Zamieszczone przez wariat2008 Zobacz posta
    taka jest prawda że nielicznych stać na lapa za 5 tyś.
    a z tą wydajnością to grubo przesadzasz.
    do samego neta to można kupić netbooka za 800 zł.
    Popieram,do poczty i przegladania stron czy prac jakis biurowych zdecydowanie netbook


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •