Wątek: [PS2] Swap Magic 3.6 problem

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 [PS2] Swap Magic 3.6 problem 
    Pierwszak
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    2
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    11
    Witam.
    Jestem użytkownikiem Swap Magic 3.6 Pal posiadam:
    PS2. Slim
    ver. :SCPH-70004
    Mam taki problem, że nie używałem konsoli ze 2. lata, po czym nagle okazało się, że pady nie działają (nie wiem dlaczego),
    tak więc postanowiłem zakupić nowe, które dotarły do mnie tydzień temu. Niestety mój Swap Magic jest strasznie zarysowany
    i tutaj jest moje pytanie, czy może to być wina zarysowań, rozchodzi mi się o to, że gdy wrzucam po słapie grę i uruchamiam ją
    czasami gra śmignie Np. Lego Star Wars a czasami ta sama gra ma zacięcia muzyki, czasami się nie wczyta, niektóre gry w ogóle się
    nie uruchamiają np.: Dragon Ball Budokai 3 (też jest trochę zarysowany) i te gry które tutaj wymieniłem kiedyś działały bez zarzutu.

    Tak więc czy mam kupować nowego swapa czy może to być wina lasera? (oryginalne gry typu Killzone, Tekken 4, Ratchet and Clank 3 działają bez zarzutu.)
    Większość gier jest nagrana na płytach Verbatim i esperanza DvD-R ponieważ +R moja konsola nie chcę czytać (wywala, że płyta nie jest dla PS2.)
    Ostatnio nagrałem sobie kilka gier np.: Bleach Blade Battlers 2nd, DBZ Budokai Teknaichi 3(kiedyś miałem ale zgubiłem) i np.: Bleach odpala się (dość długo)
    są napisy startowe robi się czarny ekran i jak zostawię konsole z włączoną płytą to po jakimś czasie rozpoczyna się Intro (filmik) i jest zwiecha, w DBZ Budokai Tenkaichi 3
    natomiast wygląda to tak, że są napisy startowe pojawia się Loading Screen (jak Gochan wyciąga miecze) i na tym się zatrzymuje można wyciągać miecze w nieskończoność.
    Czego to jest wina? Porysowanego Swapa czy może laser jest do wymiany, a może jeszcze coś innego?

    Prosiłbym o wypowiedź osobę, która ma w tym duże doświadczenie.
    Z góry dzięki.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: [PS2] Swap Magic 3.6 problem 
    Joker87
    Guest
    Nie ten dział . Pytaj o problemy związane z obsługą lub działaniem programów wykorzystywanych na forum, lub informuj o problemach z obsługą forum...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: [PS2] Swap Magic 3.6 problem 
    Pierwszak
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    2
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    11
    mógłbyś w takim wypadku przenieść ten temat bo niespecjalnie mogę znaleźć ten dział i od razu usuń ten post <<---
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •