Wątek: Plik z filmem zawiesza kompa

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1 Plik z filmem zawiesza kompa 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    4
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Jakis czas temu pobrałem film Avengers - Czas Ultrona, znajduje się we folderze gdzie mam wszystkie filmy. Problem pojawił sie niedawno. Kiedy wchodze do tego folderu explorator zamula, wyskakuje "brak odpowiedzi" a po chwili zamula cały komp. Nie można nawet uruchomić menadzera zadań i trzeba resetować komputer. Wiem że ten plik jest tego powodem ponieważ miniaturki innych filmów sie pokazują a tego akurat nie. jaki polecacie sposób na usunięcie tego pliku?.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,207 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Spróbuj Total Commander...

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    uruchom kompa w trybie awaryjnym, usunięcie będzie możliwe bez dodatkowych programów
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    4
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Cytat Zamieszczone przez Aster1965 Zobacz posta
    uruchom kompa w trybie awaryjnym, usunięcie będzie możliwe bez dodatkowych programów
    Próbowałem, tam też się wieszało. Zrobiłem Check Disk i dopiero wtedy sie udało. Dziękuje za pomoc.
    z
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    obstawiam sypiący się dysk, może tak być że zapisany film tkwił w uszkodzonym sektorze dysku i dlatego próba uruchomienia tego filmu powoduje zwiechę kompa, szkoda że nie napisałeś czy inne filmy odpalały się bez problemu gdy ten film jeszcze nie był skasowany
    tak przy okazji polecam zrobić defragmentację dysku, przynajmniej defrag ukryje uszkodzone sektory do dalszego zapisu na dysku
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    4
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Cytat Zamieszczone przez Aster1965 Zobacz posta
    obstawiam sypiący się dysk, może tak być że zapisany film tkwił w uszkodzonym sektorze dysku i dlatego próba uruchomienia tego filmu powoduje zwiechę kompa, szkoda że nie napisałeś czy inne filmy odpalały się bez problemu gdy ten film jeszcze nie był skasowany
    tak przy okazji polecam zrobić defragmentację dysku, przynajmniej defrag ukryje uszkodzone sektory do dalszego zapisu na dysku
    To lipa bo to dysk w WINDOWSEM zakupiony wraz z kompem w 2012r. Mam jeszcze dwa dyski w komputerze duzo starsze i działaja bez problemu. Reszta filmów działała. Najpierw probowałem usunąć cały folder HARDWIPE ale skasował reszte plików a ten uszkodzony pozostał więc tylko z nim był problem.
    Ostatnio edytowane przez bolek1985 ; 02-10-16 o 09:03
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    no i tak mogło być jeśli film był zapisany w uszkodzonych sektorach, czy Check disc nie wykazał błędów podczas skanowania ?
    druga sprawa to źle robisz że na dysku systemowym trzymasz filmy, powinieneś mieć oddzielny dysk lub oddzielną partycję którą można w każdej chwili formatować, nie tracąc oczywiście danych systemowych
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Moderator
    Awatar zaniak
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    506
    Podziękował/a
    89 razy
    2,564 podziękowań za 356 postów
    Siła reputacji
    194
    Spróbuj malutkim programikiem Unlocker 1.9.2 - do takiego celu najlepszy i sprawdzony.
    Pobierz
    Przy instalacji uważaj, abyś nie zainstalował niechcianych dodatków. Niestety, ale tak wolne programy mają.
    Ostatnio edytowane przez zaniak ; 06-10-16 o 23:36
    Spolszczenia nawigacji samochodowych - pw
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Pierwszak
    Dołączył
    Nov 2016
    Wiek
    34
    Posty
    17
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    8
    Media Player Codec Pakt
    Kod:
      https://media-player-codec-pack.softonic.pl/
    Ostatnio edytowane przez lagmil ; 16-11-16 o 22:19
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #10 Odp: Plik z filmem zawiesza kompa 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    [QUOTE=violleten273;236859]Media Player Codec Pakt
    czy mnie się wydaje czy to spamerstwo ?
    ta sama odpowiedź jak w innym temacie
    Ostatnio edytowane przez lagmil ; 16-11-16 o 22:19
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •