Wątek: odzysk danych

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 odzysk danych 
    Legenda MHTeam
    Awatar losmanos
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,221
    Podziękował/a
    492 razy
    4,230 podziękowań za 516 postów
    Siła reputacji
    174
    Pisze prosbe o pomoc w doborze osób lub firm ktore odzyskuja dane z dysku. Mam 2 TB danych na zewnętrznym dysku i chce je odzyskac a przynajmniej zdjęcia i dokumenty .A problem z dyskiem to taki ze zacina sie szpilka i zaczyna krecic i nagleodcina sie i przestaje i po chwili ponownie zaczynaprace i staje. Jesli to nie problem to prosze o jakies namiary i koszty odzyskania danych. Dzieki za pomoc !!!
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: odzysk danych 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,609
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: odzysk danych 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,215 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    tylko licz sie z tym ze juz raczej calosci nie odzyskasz... i bedzie to trwac bardzo dlugo, u mnie padl 1TB pare miesiecy temu z filmami 3D i 30% z tego co mialem poszlo w niepamiec. O ile pamietam to odzyskiwanie w moim przypadku trwalo chyba 6 godzin, wiec jak chcesz mozesz pobrac program i sprawdzic, to przynajmniej nie bedzie cie nic kosztowac

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: odzysk danych 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,272 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    ja co prawda czyściłem dysk ale pamiętam że było chyba ze 5 róźnych programów do odzysku danych http://mhteam.eu/programy-498/hirens...eng-85457.html
    jedyne co jescze mi przychodzi do głowy to wyłączyć S.M.A.R.T w biosie i/lub może spróbować pod awaryjnym uruchomieniem odzyskać?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: odzysk danych 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,272 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    ale właśnie doczytałem że to zewnętrzny więc może byc klapa
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: odzysk danych 
    Legenda MHTeam

    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,818
    Podziękował/a
    355 razy
    4,272 podziękowań za 778 postów
    Siła reputacji
    346
    byłem na kibelki i mnie oświeciło może zabrzmi banalnie ale spróbuj dysk pod różnymi kątami położyć ostatnio jak był u mnie kolega to mówił że jego dysk działa tylko jak leży skosem na paczce fajek
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: odzysk danych 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,609
    Podziękował/a
    144 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    dysk można położyć płasko lub na boku, na boku inaczej działa grawitacja i głowice lżej pracują
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: odzysk danych 
    Moderator
    Awatar zaniak
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    506
    Podziękował/a
    91 razy
    2,568 podziękowań za 356 postów
    Siła reputacji
    194
    Zawsze przy odzysku danych robisz obraz dysku uszkodzonego i na nim odzyskujesz dane - pracujesz na obrazie dysku, a nie na fizycznym uszkodzonym dysku - z jakiej przyczyny chyba wiadomo. Do tego celu najlepszy jest program DMDE. Piszę w ramach informacji dla innych, którzy bawiliby się w odzysk danych.
    Ostatnio edytowane przez zaniak ; 06-10-16 o 23:18
    Spolszczenia nawigacji samochodowych - pw
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •