Wątek: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    Pierwszak Awatar Dawid110d
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    16
    Podziękował/a
    55 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Witam,
    Parę tygodni temu odkryłem to forum i program "Letty". Zacząłem ściągać mnóstwo filmów ale jakiś czas temu napotkałem na dość dziwny problem. Otóż, każdy film który ściągam kopiuje na dysk zewnętrzny . Gdy chciałem tak zrobić z "Mroczny Rycerz powstaje" to wyskoczył mi komunikat, że na dysku jest zbyt mało wolnego miejsca, co jest niemożliwe, ponieważ dysk na który kopiuje filmy ma 2TB i nawet w 1/4 nie jest zapełniony. Następnie spróbowałem skopiować ten film na pendrive (16GB) i również wyskoczył ten sam błąd. No ale nic, pomyślałem, że to tylko jednorazowa sytuacja. No ale wczoraj gdy pobrałem "Transformers: Zemsta upadłych" problem znów wystąpił. Nie wiem o co chodzi bo reszta filmów kopiuje się normalnie na dowolne nośniki (bez względu na wagę). Ma ktoś jakieś pomysły?

    Podaję linki do filmów, z którymi mam problem:
    http://mhteam.eu/filmy_high_quality_..._pl-64905.html
    http://mhteam.eu/filmy_high_quality_..._pl-68255.html
    Ostatnio edytowane przez Dawid110d ; 20-03-13 o 20:25
     

  2. #2 Odp: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    Joker87
    Guest
    Oba maja 4,44 GB , próbowałeś skopiować inny plik z wielkością powyżej 4 GB ? Może dysk ma system FAT32 ? Wtedy wpakujesz tam tylko pliki do 4GB

    Edit / Temat powinien być w innym dziale , ponieważ problem nie dotyczy forum ani programu letty , a raczej wielkości pliku , problemu z dyskiem ...
    Ostatnio edytowane przez Joker87 ; 20-03-13 o 20:59
     

  3. #3 Odp: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    The Fastest Release'r Ever
    Awatar Wacek
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    30
    Posty
    763
    Podziękował/a
    92 razy
    2,868 podziękowań za 494 postów
    Siła reputacji
    171
    Bez wzgledu na wage to niekoniecznie sie jednak da zauwaz , ze te filmy co wymieniles masz o wadza 4,44 GB i tak owszem dysk zewnetrzny moze byc nawet 6 TB ale nie wsadzisz ... Dalczego ?
    System plikow na dysku jak i na pendrive masz FAT32 , czyli masz taka jak ja to nazywam blokade na jednorazy plik do 4 GB ... Wiec jedynie co sie da z tym zrobic to spartowac ten film i wogle na cokolwiek czy jak masz gre w iso powiedzmy 11 GB ma te iso to przepartuj na 3,96GB i wtedy spokojnie ci wejdzie
    Pamietaj tez o takim (hmm) ' multikatalogowaniu ' zeby poprostu jak zepelnisz ten dysk to nie ladowal zawartosci za chwile powiedzmy z godzine

    Podsumowujac : [twoj dysk czy pendrive mozesz nawet sformatowac i na calkowicie pustym wyswietli komunikat ze brak miejsca . ]
    1. przepartowujesz jednostkowe pliki o pojemnosci wiekszej niz te 4 GB na niech bedzie 3,96 GB
    2. (ewentualnie - jak wolisz) wszystko ladnie katalogujesz zeby po podlaczeniu pelnego 2 TB dysku nie buferowal co na nim jest przez nie wiadomo ile czasu .

    To wszystko . ;] Pozdro

     

  4. #4 Odp: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    Pierwszak Awatar Dawid110d
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    16
    Podziękował/a
    55 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Dzięki za rady. Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym katalogowaniem, więc podzielę tylko ten film na party
     

  5. #5 Odp: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    The Fastest Release'r Ever
    Awatar Wacek
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    30
    Posty
    763
    Podziękował/a
    92 razy
    2,868 podziękowań za 494 postów
    Siła reputacji
    171
    No tak mniej wiecej cie wprowadze jak ja bym zrobil ... roibisz kilka folderow powiedzmy :
    - Filmy
    - Gry PC
    - Gry PS3
    - Muzyka
    I do tego tez pofolderowane z grubsza , hmm :
    - Filmy --> Z Lektorem --> 720p --> Transformers | i wtedy dajesz np cala trylogie
    Porzadek musi byc a jak masz okazje od nas zapelnic te 2 TB to wiesz , zeby pozniej nie czekal cie format bo podlaczysz dysk i ci kurde bedzie ikonka CZEKANIA swiecic iles tam czasu ze az od czekania ci se odechce

     

  6. #6 Odp: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    Donator
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    79
    Podziękował/a
    1,099 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    21
    To całe partowanie nie ma sensu... Wystarczy format NTFS dysku i nie ma problemu z dużymi plikami.
     

  7. #7 Odp: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    Music Is The Answer ...
    Awatar stanley1979
    Dołączył
    May 2010
    Wiek
    44
    Posty
    1,925
    Podziękował/a
    448 razy
    2,521 podziękowań za 647 postów
    Siła reputacji
    159
    Zrób sobie partycję NTFS lub format całegodysku ... najprostsze rozwiązanie

    .... BROTHERS IN TRANCE ...
     

  8. #8 Odp: Nietypowy komunikat przy próbie kopiowania plików na zewnętrzny nośnik 
    Pierwszak Awatar Dawid110d
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    16
    Podziękował/a
    55 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    No w tej chwili nie mam już możliwości sformatowania całego dysku, ponieważ nie mam gdzie zgrać sobie jego zawartości, a szkoda mi to wszystko teraz usuwać. Ale zrobiłem już przez WinRAR te partycje i wszystko jest ok. Także dziękuje za wszystkie rady i wątek można już chyba zamknąć
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •