Wątek: Najlepszy Antywirus

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21 Odp: Najlepszy Antywirus 
    Carpe diem
    Awatar demonek
    Dołączył
    May 2009
    Wiek
    46
    Posty
    39
    Podziękował/a
    624 razy
    52 podziękowań za 11 postów
    Siła reputacji
    19
    ja posiadałem rózne avasta, kasperskiego, nortona ale obecnie używam Comodo internet Security combo (def+,antivir i firewall) dodatkowo posiadam Counter Spy.

    Ale teraz może w tym dziale chodź może nie na temt.
    Około 2 miesiecy temu miałem włamanie na FB (zgłoszone oczywiście) a dzis miałem włamanie na gg. Nie posiadam gg jako aplikacji lecz WTW .
    Oba ip z którego mi się włamano są z sieci Netia i za cholere nie wiem jak złapać tego kogoś. Po wlamaniu mi sie na gg (zalogowaniu na wlasnym kompie) prowadzil rozmowe z osoba z mojej listy, widziałem ta rozmowe gdyz wtw ma ten plus ze moge czytac co ktos pisze z mojego gg na innym kompie.

    Jakieś porady , sugestie?? poza zmiana hasla do serwera gg.
    Podobał się upload ?? Postaw piwko będzie więcej
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #22 Odp: Najlepszy Antywirus 
    The Fastest Release'r Ever
    Awatar Wacek
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    30
    Posty
    763
    Podziękował/a
    92 razy
    2,868 podziękowań za 494 postów
    Siła reputacji
    171
    Nie na temat ale odpowiem i mod usunie ...
    Jesli uzywasz najnowszej wersji gg to wtedy wyglada to tak
    Gadu-Gadu --> Multilogowanie / wyskoczy ci okienko i ci co sa u cb zalogowani to to zobaczysz i mozesz ich wylogowac Zmien haslo i mail a jak koles bedzie dalej wchodzil zmien nr GG

    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #23 Odp: Najlepszy Antywirus 
    Pierwszak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    3
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    eset smart security 5 + tnod
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #24 Odp: Najlepszy Antywirus 
    Legenda MHTeam Awatar fido2
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    58
    Posty
    462
    Podziękował/a
    1,320 razy
    72 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    51
    a ja mam Avasta free i raz w na kwartał przepuszczam przez Mks-wir i nie mam żadnych problemów,
    komp nie muli
    Podobał ci się mój post, trzaśnij Karma lewy górny róg , nie krępuj się
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #25 Odp: Najlepszy Antywirus 
    Donator
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    79
    Podziękował/a
    1,099 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    21
    Używanie sieci społecznych to często i będzie coraz częściej proszenie się o kłopoty. Trzeba być dzieckiem albo bardzo naiwnym żeby liczyć na pobłażliwość ludzi zbijających fortunę na ludziach. A FB czy Twitter lub GG to perfekcyjne źródło danych. Proponuję częściej spotykać się w realu.
    Ostatnio edytowane przez Vipcioo ; 27-07-12 o 03:38
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #26 Odp: Najlepszy Antywirus 
    Very Important Person Awatar eNeRTo
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    332
    Podziękował/a
    290 razy
    1,112 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    57
    To tak jak z nożem..należy go odpowiednio używać. Ale jak ktoś chce być całkowicie bezpieczny to musi po pierwsze całkowicie odciąć się od sieci. Kiedyś potrzebowałem pilnie skontaktować się z jednym gościem..a znałem tylko jego imie i prywatnego meila. Koleś nie miał ani fb ani nk ani gg ani nie grał w żadne gry online..ale mimo to po 2 dniach go znalazłem..imię..nazwisko..nawet numer telefonu i adres zamieszkania..koleś też był antysocial ale to nie pomogło..dlatego IMHO nie można popadać w skrajności..jak ze wszystkim w życiu. klikanie wszystkiego na fb, lajkowanie każdego dziwnego gówna może się źle skończyć. ale takie ataki jak na gg to raczej robią dzieciaki amatorzy..na studiach miałem takiego gościa co znalazł w sieci jakiś skrycik zaszyty w jpg który był prostym wiruskiem-"podglądaczem klawiatury" wysłał jakiemuś gościowi z jakiegoś klanu z gry, którego nie lubił..i potem bawił się jego meilem czy gadu..sprawa była na policji(strasznie się przejeli tymi wygłupami) ale skończyło się polubownie-ten mój znajomy oddał w ramach rekompensaty konto w grze..a ze był no-lifem no to ofiara dużo zyskała..
    natomiast moja przyjaciółka studiowała na UJ i mieszkała z jedną taką parką gdzieś z Małopolski, którzy byli na AGH. Taka parka amatorów hakerki..ale już grali w wyższej lidze niż ten mój kolega..choć i tak rozumu więcej nie mieli..coś pod koniec semestru włamali się na laptopa jakiegoś profesora fizyczy czy coś w ten deseń i sobie ocenki zmienili..ale sprawa się rypła..wylecieli z uczelni..
    tutaj pewnie kolega ma tak samo..jakiś amator głupich zabaw i tyle..inny mój kolega..namiętnie gral w LOLa..i kiedyś jak był napruty, wrócił nad ranem do domu i wpad na pomysł sprawdzenie skrzynki..otwarł jakieś gówno..mimo że komp zabuczał na czerwono żeby nie otwierać-olał i stracił wszystkie hasła i loginy..potem chodził jak ten koleś z tego filmiku co mu zmienili hasło na WOWie..
    jedyne lekarstwo to uważać..w "realu" też się nie wraca o 23 przez owiane złą sławą okolice..
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #27 Odp: Najlepszy Antywirus 
    Moderator
    Awatar zaniak
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    506
    Podziękował/a
    91 razy
    2,567 podziękowań za 356 postów
    Siła reputacji
    194
    Eset Smart Security 5.2.9.12 - 64 bitowy. Używam od kilku lat i wg mnie jest "the best".
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Najlepszy obejrzany ostatnio film.
    By Tony in forum OffTop
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 14-03-12, 18:29
  2. Antywirus do firmy - jaki wybrać ?
    By kitan in forum Pogotowie Komputerowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-08-10, 21:32
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-01-10, 20:11
Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •