Wątek: Komputer stacjonarny - zestaw.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11 Odp: Komputer stacjonarny - zestaw. 
    Zasłużeni dla MHteam

    Awatar mikrus7
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    315
    Podziękował/a
    107 razy
    773 podziękowań za 95 postów
    Siła reputacji
    67
    Cytat Zamieszczone przez kuguar Zobacz posta
    ...powiedzialem co mysle na ten temat i tyle.Kompa za tysika w dzisiejszych czasach to se moze miac "wazna pani urzednik" w jakims obskurnym biurze, ktora od czasu do czasu wystuka cos jednym palcem na klawiaturze i pol dnia przesiedziec na necie..
    Ale mam i pozytyw Twojego "doradztwa" - mysle se ,że na podobnym, proponowanym przez Ciebie sprzecie pracuja polscy "inzynierowie" ? - wiec autosrady, pasy startowe i konstrukcje budynkow tzw wielkopowierzchniowych mamy, jakie mamy.
    Tyle ode mnie , mysle że wyrazilem sie jasno?... a co do propozycji (niby mojej)"zestawu za tysiaka z zalozonymi oczekiwaniami...", powiem jeszcze raz - demagogia!
    1. Nie powiedziałem, że Twoja propozycja ma być za tysiaka. Tylko, że w ogóle mógłbyś przedstawić parametry sprzętu jaki uważasz za odpowiedni.
    2. Nie używaj wszędzie słów, o ile można to nazwać słowami..."se" "kce" itp., jest to mega irytujące, a nie sądzę abyś miał 10 czy 15 lat żeby ciągle tak pisać.
    3. To jaki jest stan autostrad, pasów startowych czy innych budowli w naszym kraju, na pewno nie zależy od sprzętu na, którym pracują inżynierowie, to jest temat rzeka...
    4. Poza tym ten komp tylko czasem, podkreślam słowo czasem miałby służyć do zrobienia jakiegoś projektu w cadzie, nie do codziennej całodniowej pracy na nim. Gdyby miał służyć do ciągłej pracy na nim, na pewno bym na nim nie oszczędzał.
    5. Myślę, że Twoje posty nie wnoszą nic do tematu więc, proszę Cię nie udzielaj się tutaj więcej. Wszyscy już znamy Twoje zdanie i nie chcemy czytać nic więcej.
    Pobrałeś? Kliknij podziękuj lub reputkę!
     

  2. #12 Odp: Komputer stacjonarny - zestaw. 
    The Fastest Release'r Ever
    Awatar Wacek
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    30
    Posty
    763
    Podziękował/a
    92 razy
    2,868 podziękowań za 494 postów
    Siła reputacji
    171
    Cytat Zamieszczone przez kuguar Zobacz posta
    ...powiedzialem co mysle na ten temat i tyle.Kompa za tysika w dzisiejszych czasach to se moze miac "wazna pani urzednik" w jakims obskurnym biurze, ktora od czasu do czasu wystuka cos jednym palcem na klawiaturze i pol dnia przesiedziec na necie..
    Ale mam i pozytyw Twojego "doradztwa" - mysle se ,że na podobnym, proponowanym przez Ciebie sprzecie pracuja polscy "inzynierowie" ? - wiec autosrady, pasy startowe i konstrukcje budynkow tzw wielkopowierzchniowych mamy, jakie mamy.
    Tyle ode mnie , mysle że wyrazilem sie jasno?... a co do propozycji (niby mojej)"zestawu za tysiaka z zalozonymi oczekiwaniami...", powiem jeszcze raz - demagogia!
    Oo facet . grubo tu przesadziles ... mogles sie tyle nie starac przy tym poscie bo byl on zbedny i obojetnie czy wyrazasz swoje zdanie czy tylko spamujesz ale jakos nalezalo by sie zachowac ... wszystko bylo ladnie opisane . na stare gry wiec koledze jest tu potrzebny standardowy slabszy PC a nie jakis kombajn za 5 czy 7 k zl ;/

     

  3. #13 Odp: Komputer stacjonarny - zestaw. 
    Zasłużeni dla MHteam

    Awatar mikrus7
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    315
    Podziękował/a
    107 razy
    773 podziękowań za 95 postów
    Siła reputacji
    67
    Dobra stanęło na celeronie g555 2x2,7, 500GB, płyta asusa, 4GB ramu, no i grafa radeon HD 6670 1GB (do gier też powinna spokojnie wystarczyć) do tego doszedł zasilacz i napęd dvd. Cenowo wychodzi ok 1100zł.
    Tym co nieco pomogli, dziękuję
    Temat można zamknąć.
    Pobrałeś? Kliknij podziękuj lub reputkę!
     

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •