Wątek: Klient poczty

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1 Klient poczty 
    Very Important Person Awatar eNeRTo
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    332
    Podziękował/a
    290 razy
    1,115 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    57
    Korzystam z Mozilla Thunderbird'a, jednak ostatnio wkurza mnie pewna sprawa-pożeranie zasobów przez różne programy. Odpalenie głupiego oracla na dzien dobry idzie 1gb. Od zakupu nowego lapka nigdy nie przekroczyłem 3.5gb ramu zurzytego. 2 tyg musiałem zainstalowac pewien system i od tego czasu non stop dochodze do maksa. po za dołożeniem ramu i wyrzucenia na wirtuale niektórych programów, szukam zasobożernych programów i je eliminuje. I tutaj doszedłem do Mozilla Thunderbird'a. Musze go miec non stop wyłączonego a żre nic nie robiąc 100-200 mega. Dlatego szukam:
    1.Jakiegoś dodatku,gadżetu którego zadanie polegało by w sumie tylko na informawaniu że na takie i takie konto przyszął taka i taka wiadomość, kiedyś było cos stakiego na gmaila
    albo
    2.alternatywnego klienta, darmowego w zastosowaniach komercyjnych, który obsłuży ~10 kont pocztowych(różnych)+ min 3 kalendarze googlowskie

    ma ktoś coś sensownego do polecenia?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Klient poczty 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    903
    Podziękował/a
    273 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65
    enerto, generalnie rozwinęły sie tzw web'owe.Czyli gmail,hotmail.Ja osobiście polecam hotmail.Mozesz poza standardowym kalendarzem tworzyć własne.No i sky drive daja.7 GB a do tego desktopową i andkowa wersje sky drive.Ja jestem zadowolony bo nie zre mi zasobów i funkcjonalność dla mnie rewelacja.Konta hotmail mozesz laczyc z gmaila jeżeli chodzi o klienta to swego czasu bardzo dobry był THE BAT.Tyle moge Ci pomóc.
    Ostatnio edytowane przez Firewolf ; 28-11-12 o 18:55


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Klient poczty 
    Very Important Person Awatar eNeRTo
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    332
    Podziękował/a
    290 razy
    1,115 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    57
    Korzystam z sky drivów, dropboxów i gooogle drivów (mam nawet po kilka kont) tylko że wszystkie udostępniane przez nich usługi pocztowe przez web są dla mnie tragiczne bo brakuje im najbardziej potrzebnych mi funkcji a mają nadmiar różnych śmieci. Istotne jest to że meil służbowy nie da się nijak skonfigurować z żadnym popularnym serwerem pocztowym, korzystać z niego można przez ubogi interfejs graficzny albo samego klienta pocztowego. Inna sprawa że przeglądarki w trybie developerskim same żrą niemiłosiernie ram więc.....
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Klient poczty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    572
    Podziękował/a
    1,109 razy
    356 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    77
    Myślę że program "The Bat" powinien sprostać twoim wymaganiom
    Optymista twierdzi, że świat stoi przed nim otworem, zaś pesymista wie, który to jest otwór.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •