Wątek: Czysty dżwięk za niewielką kaskę ...

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 Czysty dżwięk za niewielką kaskę ... 
    Music Is The Answer ...
    Awatar stanley1979
    Dołączył
    May 2010
    Wiek
    44
    Posty
    1,925
    Podziękował/a
    449 razy
    2,521 podziękowań za 647 postów
    Siła reputacji
    159
    witam wszystkich którym znudził się płaski szumiący dźwięk ze zintegrowanych układów na płytach głównych Waszych kompów... Zakupiłem w ostatnim czasie dźwiękówkę firmy CREATIVE SOUND BLASTER AUDIGY




    Rodzaj - Wewnętrzna
    Interfejs - PCI
    Złącza cyfrowe - Złącze S/PDIF
    Złącza liniowe - Wyjście słuchawkowe/głośnikowe przednie
    Wyjście głośnikowe tylne - Wejście mikrofonowe
    Złącza głośnikowe - 7.1
    Pozostałe złącza - Nie
    Złącza wewnętrzne - AUX_IN
    Próbkowanie [bit] - 24
    Częstotliwość próbkowania [kHz] - 96
    Minimalne pasmo przenoszenia [Hz] - 10
    Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz] - 40
    Stosunek sygnału od szumu [dB] - 100
    Inne - EAX ADVANCED HD 3.0
    Obsługiwane systemy operacyjne - Windows 2000, Windows XP, Win 7 stery modyfikowane (np z X-fi)


    Karta używana, ale sprawna w 100% za 50 zł, poszperałem wcześniej w necie odnośnie softu , wiadomo że sprzęt już nie najnowszy , zastanawiałem sie jak będzie ze sterami po win 7 ludzie pisali że są problemy , że sie gryzie z systemem i wogóle .... mylili sie . Poczta przysłała mi paczuszkę , rozpakowałem , zainstalowałem pod PCI , wyłączyłem zintegrowane audio w BIOS-ie ....


    Sterowniki pod win 7
    Kod:
    http://forum.purepc.pl/Sterowniki-Biosy-f18/Najnowsze-Sterowniki-Do-Kart-Creativea-t307299.html
    zainstalowałem, reset i jazda ....

    Została jeszcze konfiguracja w panelu CREATIVE-a wszystko fajnie zrobione, wiadomo co do czego a różnica dźwięku ogromna jeśli myślicie o karcie dźwiękowej za naprawdę małą kaskę to gorąco POLECAM ten sprzęcik
    Ostatnio edytowane przez sarzala ; 25-06-12 o 09:58

    .... BROTHERS IN TRANCE ...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Czysty dżwięk za niewielką kaskę ... 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2010
    Wiek
    44
    Posty
    25
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Cóż mogę rzec, urządzenie wkładane do obudowy PCta produkujące umowny „czysty dźwięk” to przeżytek taki sam jak napęd FDD… nie chce mi się rozpisywać na temat produkowanych przez owe urządzenie szumów i zbieranie ich dodatkowo z zainstalowanych tam urządzeń oraz przewodów napięciowych …. To temat na pracę doktorską, moim skromnym zdaniem …. Zainwestuj, pożycz …. ( a zobaczysz… usłyszysz ) Takie małe ustrojstwo zwane DAC’iem, polecam rodzimą firmę – Nostromo. Tyle powiem, że żadna „karta muzyczna „ do kwoty 3tys zł się nie umywa, poza tym nie ma problemów ze sterownikami czy to W95 czy W7


    Pozdrawiam GW
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •