Wątek: Klient poczty

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1 Klient poczty 
    Very Important Person Awatar eNeRTo
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    332
    Podziękował/a
    290 razy
    1,110 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    57
    Korzystam z Mozilla Thunderbird'a, jednak ostatnio wkurza mnie pewna sprawa-pożeranie zasobów przez różne programy. Odpalenie głupiego oracla na dzien dobry idzie 1gb. Od zakupu nowego lapka nigdy nie przekroczyłem 3.5gb ramu zurzytego. 2 tyg musiałem zainstalowac pewien system i od tego czasu non stop dochodze do maksa. po za dołożeniem ramu i wyrzucenia na wirtuale niektórych programów, szukam zasobożernych programów i je eliminuje. I tutaj doszedłem do Mozilla Thunderbird'a. Musze go miec non stop wyłączonego a żre nic nie robiąc 100-200 mega. Dlatego szukam:
    1.Jakiegoś dodatku,gadżetu którego zadanie polegało by w sumie tylko na informawaniu że na takie i takie konto przyszął taka i taka wiadomość, kiedyś było cos stakiego na gmaila
    albo
    2.alternatywnego klienta, darmowego w zastosowaniach komercyjnych, który obsłuży ~10 kont pocztowych(różnych)+ min 3 kalendarze googlowskie

    ma ktoś coś sensownego do polecenia?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Klient poczty 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    903
    Podziękował/a
    271 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65
    enerto, generalnie rozwinęły sie tzw web'owe.Czyli gmail,hotmail.Ja osobiście polecam hotmail.Mozesz poza standardowym kalendarzem tworzyć własne.No i sky drive daja.7 GB a do tego desktopową i andkowa wersje sky drive.Ja jestem zadowolony bo nie zre mi zasobów i funkcjonalność dla mnie rewelacja.Konta hotmail mozesz laczyc z gmaila jeżeli chodzi o klienta to swego czasu bardzo dobry był THE BAT.Tyle moge Ci pomóc.
    Ostatnio edytowane przez Firewolf ; 28-11-12 o 19:55


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Klient poczty 
    Very Important Person Awatar eNeRTo
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    332
    Podziękował/a
    290 razy
    1,110 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    57
    Korzystam z sky drivów, dropboxów i gooogle drivów (mam nawet po kilka kont) tylko że wszystkie udostępniane przez nich usługi pocztowe przez web są dla mnie tragiczne bo brakuje im najbardziej potrzebnych mi funkcji a mają nadmiar różnych śmieci. Istotne jest to że meil służbowy nie da się nijak skonfigurować z żadnym popularnym serwerem pocztowym, korzystać z niego można przez ubogi interfejs graficzny albo samego klienta pocztowego. Inna sprawa że przeglądarki w trybie developerskim same żrą niemiłosiernie ram więc.....
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Klient poczty 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Myślę że program "The Bat" powinien sprostać twoim wymaganiom


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •