Wątek: CryEngine 3 SDK a Crysis 2

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 CryEngine 3 SDK a Crysis 2 
    Pierwszak
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    21
    Podziękował/a
    7 razy
    5 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    15
    Hello... :]
    Ostatnio bardziej na poważnie zacząłem bawić się edytorem do Crysisa 2 - czyli Crysis 2 Mod SDK...
    Jeśli ktoś go używał to wie o co w nim mniej więcej chodzi... Można używać wszystkich rzeczy z gry by robić własne poziomy, mody itp. do Crysisa 2...
    Jednak natrafiłem też na edytor CryEngine 3 SDK... To mniej więcej to samo co Crysis 2 Mod SDK tylko że z większymi możliwościami edycji i chodzi na nowszej wersji CryEngine 3 niż ta która została użyta w Crysisie...
    Jedyny problem że w CryEngine 3 SDK jest strasznie mało gotowych modeli, tekstur itp... Stąd moje pytanie:
    Czy wie ktoś jak przenieść modele, tekstury i inne rzeczy z Crysisa 2 do CryEngine 3 SDK tak abym mógł używać ich do robienia własnych poziomów?
    Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto wie jak to można zrobić...
    Pozdro...
    Ostatnio edytowane przez Didionek ; 19-02-13 o 23:45
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: CryEngine 3 SDK a Crysis 2 
    Pierwszak
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    21
    Podziękował/a
    7 razy
    5 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    15
    Nikt mi nie pomoże?

    Ostatni raz widzę że piszesz post pod postem od tego jest opcja edytuj , następnym razem będzie ostrzeżenie.
    Co do twojego pytania to odpowiem tak , poczekaj cierpliwie bo akurat może nikt nie wiedzieć , ale może pojawi się ktoś z taką wiedzą .
    edit by tweety87
    Ostatnio edytowane przez Joker87 ; 21-02-13 o 20:05
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •