Wątek: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11 Odp: Kapele które wystąpią na XIX Przystanku Woodstock 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Hunter

    Z dumą i wielką radością informujemy, że po blisko dziewięciu latach zagramy ponownie na Przystanku Woodstock 2013! W związku z tym szykujemy dla Was coś zupełnie wyjątkowego. W pierwszej części koncertu zagramy utwory, które naszym zdaniem zmieniły oblicze muzyki a zwłaszcza przyczyniły się do tego czym jest obecnie muzyka metalowa. W części drugiej usłyszycie nasze utwory, które wspólnie wybierzemy Zaprosimy także gości bardzo specjalnych! Mamy nadzieję, że wesprzecie nas pod sceną jak za dawnych!

    Źródło: wosp.org.pl
     

  2. #12 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Znamy pierwszego gościa który wystąpi na tegorocznym ASP a jest nim Kuba wojewódzki

    Kod:
    http://owsiaknet.pl/video/60827187
    Źródło: owsiaknet.pl
     

  3. #13 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Kaiser Chiefs zagra na Przystanku Woodstock

    Trzeciego dnia Przystanku Woodstock, w sobotę 3 sierpnia, a właściwie już w nocy z soboty na niedziele, na dużej scenie, w ferii świateł i z pełną mocą dźwięku, stanie przed Wami zespół

    Kaiser Chiefs

    O kapeli mówi się jako o najlepszym koncertowym bandzie w Wielkiej Brytanii. Teraz ich kunszt i mistrzostwo w budowaniu widowiska na żywo zostanie zweryfikowane przed największą w Europie, kilkusettysięczną publicznością Przystanku Woodstock.


    Źródło: wosp.org.pl
     

  4. #14 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Danko Jones wystąpi podczas 19. Przystanku Woodstock.
    1-3 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą. Zapraszamy.

     

  5. #15 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    SOJA - kolejny zespół na Przystanku Woodstock

    Czas ogłosić kolejny woodstockowy zespół! Na woodstockowej scenie wystąpi Soldiers of Jah Army!

    Zespół został założony przez Jacoba Hemphilla i Boba Jeffersona w USA, po pobycie Jacoba wraz z rodziną w Afryce. Niezwykle melodyjne utwory zaostrzone elementami rockowymi, zabarwione nutą bluesową to dziś rozpoznawalny znak zespołu, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. SOJA to grupa młodych ludzi, którzy w swojej twórczości zwracają uwagę na ważne sprawy dotyczące problemów globalnych. Pierwszą płytę zatytułowaną Soliers Of Jah Army zespół nagrywał pod okiem producenta Jim’a Foxa w LION and FOX Recording Studios, któremu zaimponowali na tyle, że udzielił im rabatu w momencie gdy zabrakło pieniędzy na to przedsięwzięcie. Dwa lata później powstał album Peace in a Time of War, który zwrócił uwagę nie tylko amerykańskiej publiki. Następnie zespół wydał wersję dub tegoż albumu zatytułowaną Dub in a Time of War. Każde kolejne płyty Get Wiser, minialbum Stars & Stripes oraz koncertowa DVD SOJA Live in Hawaii tylko potwierdziły jakość artystyczną zespołu. w 2009 roku został wydany kolejny album Born in Babylon. Najnowszy krążek zatytułowano Strength to Survive, którego premiera zaplanowana jest na 31 stycznia 2012. SOJA występowali u boku takich wykonawców jak: Matisyahu, Gentleman czy Damian Marley.


    Źródło: wosp.org.pl
     

  6. #16 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Piotr Metz gościem ASP


    Wiemy już, że gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych będą nietuzinkowi dziennikarze: Kuba Wojewódzki i Piotr Metz.

    Piotr Metz o sobie: po obejrzeniu w wieku 8 lat filmu z The Beatles i zdobyciu najpierw ich pocztówki dźwiękowej, a potem wyszczerbionego longplaya /w wymianie za pełnosprawna piłkę nożną/ poczułem się nieodwołalnie ukierunkowany. Dla pewności napisałem jeszcze do Johna Lennona, a ten utwierdził mnie tylko, co do słuszności obranej drogi, pisząc na pocztówce z Nowego Jorku - "keep on rocking". Udział w teleturnieju z wiedzy o Beatlesach i poznanie tam Wojciecha Manna zaowocowała współpracą najpierw z Radiowa Jedynką, a potem przez kilka lat Trójką. To z kolei wzbudziło zainteresowanie moja osobą w Radiu Kraków, gdzie poznałem Edwarda Miszczaka, co okazało się równie brzemienne w skutkach. To on zaproponował mi już po zburzeniu muru berlińskiego pracę w powstającym Radiu RMF-FM. Przez 10 lat realizowałem tam swoją z konieczności stłumiona w PRL-u pasję, jeżdżąc po świecie, rozmawiając z największymi i pozyskując dla radia transmisje koncertów, współprace z MTV i obecność tam gdzie trzeba. Potem poznawałem od wewnątrz prawie całą polską radiofonię - kolejno Radiostację, Radio Eska, któremu zakładałem oddział w rodzinnym Krakowie i wreszcie z powrotem Trójkę, w której jestem do dziś.

    To z Myśliwieckiej jeździłem przez prawie 2 lata co piątek do studio BBC w Londynie, żeby nadawać najnowsza muzykę z jej światowej stolicy. W międzyczasie szefowałem muzycznie polskiemu oddziałowi MTV, aż okazało się, że zupełnie nie znam się na programach randkowych.
    Przerzuciłem się więc na kierowanie magazynem nie tylko muzycznym "Machina", któremu poświęciłem 70 miesięcy i tyleż numerów.

    Najważniejszy wywiad - nie Jagger, Richards, McCartney, Waters, Madonna czy Clapton, ale Neneh Cherry, która otworzyła się tak, że wyłączyłem mikrofon.

    Najtrudniej w tym zawodzie stłumić w sobie fana, bo tego artyści /i słusznie/ się najbardziej boją.
    Stąd kolekcjonuję ze spotkań z nimi wspomnienia a nie zdjęcia i autografy.

    Nigdy w życiu nie wyrzuciłem żadnej płyty, a po przekroczeniu 35 tysięcy sztuk straciłem rachubę.
    Moje dziennikarskie motto wymyślił wspomniany wcześniej Lennon, londyński epizod radiowy dołożył kolejne : "Mind the gap". Mam nadzieję, że nie zawiodłem Cię John.

    Źródło: wosp.org.pl
     

  7. #17 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Maria Peszek wystąpi na dużej scenie tegorocznego Przystanku Woodstock!

    Charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem gościem Przystanku Woodstock. „Jezus Maria Peszek” to płyta niepokorna i takie też są koncerty - żywiołowe i bezkompromisowe.Jesienna trasa promocyjna spotkała się z entuzjastycznym odbiorem. Kilkanaście koncertów zobaczyło ponad 10 tysięcy ludzi. „Wiedzieliśmy, że nowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, ale okazało się, że Jezus to koncertowa petarda! To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą”. Żeby w pełni doświadczyć emocji jakie wyzwala płyta, która w Polsce wywołała burzę i o której sama Maria mówi, że jest dla niej najważniejsza, trzeba być na koncercie. Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym. To po prostu trzeba zobaczyć.


    Źródło: wosp.org.pl
     

  8. #18 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Prof. Zbigniew Lew-Starowicz kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych na 19. Przystanku Woodstock.
     

  9. #19 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    BiG CyC po raz kolejny na Przystanku Woodstock!
    Do dziś, ich występ otwierający Przystanek Woodstock w 2006 r. jest uznawany za jeden z najlepszych koncertów otwierających festiwal! Tym razem koncert będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!! Z okazji 25 lecia istnienia, zespół na Woodstockowej scenie zaprezentuje materiał 'The Best Of', więc będzie okazja do wspólnego śpiewania, a przecież ich utwory zna praktycznie każdy!
    19. Przystanek Woodstock. 1-3 sierpnia. Kostrzyn nad Odrą.
    Zapraszamy!

    Źródło: facebook.com/przystanekwoodstock
     

  10. #20 Odp: XIX Przystanek Woodstock - najważniejsze informacje 

    The Witcher

    Awatar HouseMD
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    36
    Posty
    425
    Podziękował/a
    187 razy
    2,144 podziękowań za 161 postów
    Siła reputacji
    123
    Emir Kusturica kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas 19. Przystanku Woodstock. 19. Przystanek Woodstock,1-3 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą.
     

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •