Wątek: wybory prezydenckie 2015

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    Legenda MHTeam
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    766
    Podziękował/a
    109 razy
    2,156 podziękowań za 241 postów
    Siła reputacji
    127
    Cytat Zamieszczone przez ajto Zobacz posta
    Chyba sobie żartujesz? Bronek nie ma jaj, jest bez wyrazu, taki nijaki. Na Ogórek przynajmniej można będzie oko zawiesić i chętniej orędzia oglądać. No i może jako piękna kobieta będzie miała większą skuteczność oraz większy wpływ przynajmniej na tą męską część ludzi polityki krajowej jak i zagranicznej. No może jeszcze Duda z PiS nadawałby się na to zaszczytne stanowisko. Reszta to jakieś nieporozumienie.
    i właśnie przez takich matołów jak Ty żyjemy gdzie żyjemy.
    każdy myślący człowiek wie w tym kraju że WSZYSTKIE PO PiSy to jedno wielkie gówno i potrzebna nam zmiana całkowita tego zjebanego rządu! do piachu ze zdrajcami narodu. rozkradli kraj a ten będzie oko zawieszał. Jedyna alternatywa KORWiN
    POLSKA OSTATNIM BASTIONEM EUROPY
    Aktywnie uczestniczę w życiu forum od 2007 roku. A Ty?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #12 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    losiu1
    Guest
    a może szanujmy czyjeś wybory bez obrażania , możemy mieć różne poglądy .Wyboru rzeczywiście niema dlatego wybiera się gorsze zło o Korwinie też wiele złego można by powiedzieć
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #13 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    Pierwszak Awatar Qlimax2013
    Dołączył
    Feb 2015
    Wiek
    40
    Posty
    5
    Podziękował/a
    60 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    10
    chyba się wypowiem co da zmian prezydenta nic każdy który do chapie się do koryta ma na rud gdzieś nic zmian i tak nie da taka jest moja opinia
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #14 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    Legenda MHTeam
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    766
    Podziękował/a
    109 razy
    2,156 podziękowań za 241 postów
    Siła reputacji
    127
    Cytat Zamieszczone przez losiu1 Zobacz posta
    a może szanujmy czyjeś wybory bez obrażania , możemy mieć różne poglądy .Wyboru rzeczywiście niema dlatego wybiera się gorsze zło o Korwinie też wiele złego można by powiedzieć
    i wlaśnie o tym mowie gorsze zło no masakra nie macie swojego zdania i dlatego tkwimy w gównie.
    jako jedyny ujawnia wszystkie afery i jedzie z tymi burymi sukami i taka prawda.
    POLSKA OSTATNIM BASTIONEM EUROPY
    Aktywnie uczestniczę w życiu forum od 2007 roku. A Ty?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #15 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    losiu1
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez ememens Zobacz posta
    i wlaśnie o tym mowie gorsze zło no masakra nie macie swojego zdania i dlatego tkwimy w gównie.
    jako jedyny ujawnia wszystkie afery i jedzie z tymi burymi sukami i taka prawda.
    kolejny wywrotowiec który mówi ze trzeba wszystkich wyciąć w pień , a sam chętnie dobrze płatną posadke piastuje
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #16 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    Legenda MHTeam
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    766
    Podziękował/a
    109 razy
    2,156 podziękowań za 241 postów
    Siła reputacji
    127
    Cytat Zamieszczone przez losiu1 Zobacz posta
    kolejny wywrotowiec który mówi ze trzeba wszystkich wyciąć w pień , a sam chętnie dobrze płatną posadke piastuje
    haha jakbym "Łosiu" dobrze płatna posadke miał to by mnie tu nie bylo bo bym obie kupował gry i filmy itd.
    idz głosuj na dude czy ogorek moze da Ci dupy.
    POLSKA OSTATNIM BASTIONEM EUROPY
    Aktywnie uczestniczę w życiu forum od 2007 roku. A Ty?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #17 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    losiu1
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez ememens Zobacz posta
    haha jakbym "Łosiu" dobrze płatna posadke miał to by mnie tu nie bylo bo bym obie kupował gry i filmy itd.
    idz głosuj na dude czy ogorek moze da Ci dupy.
    nie kolego żle mnie zrozumiałeś nie chodzi mi o twoją osobę lecz o Korwina unioposła Ale kończę tą rozmowe bo zmierza w złym kierunku i życze wszystkim udanych wyborów lepszych lub gorszych
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #18 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    behapowiec
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez ememens Zobacz posta
    i właśnie przez takich matołów jak Ty żyjemy gdzie żyjemy.
    każdy myślący człowiek wie w tym kraju że WSZYSTKIE PO PiSy to jedno wielkie gówno i potrzebna nam zmiana całkowita tego zjebanego rządu! do piachu ze zdrajcami narodu. rozkradli kraj a ten będzie oko zawieszał. Jedyna alternatywa KORWiN
    hehehe widze emem, ze mam bratnia dusze, no cóż jakoś nie mamy szczęścia do prawdziwie godnej prezydentury, jak do tej pory ten zaszczytny urzad piastował : kabotyn,a wlasciwie to zwykły głupek - potem filipińczyk, pijaczyna,którego małżonka w żydokomunistycznych mediach nauczala społeczeństwo, jak kulturalnie pierdzieć przy stole a teraz mamy zwykłego chama,lenia i nieroba !
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #19 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    w obecnej kategorii wyborów nic się nie zmieni, trzeba odczekać ze dwie dekady aby te stare komuchy się "wypaliły", może jak młodsi zasiądą na stołkach to wprowadzą jakieś konkretne zmiany, nie liczył bym na jakąkolwiek poprawę dopóki stare pierdziele siedzą w rządzie
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #20 Odp: wybory prezydenckie 2015 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    201
    Podziękował/a
    18 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    25
    Cytat Zamieszczone przez Aster1965 Zobacz posta
    w obecnej kategorii wyborów nic się nie zmieni, trzeba odczekać ze dwie dekady aby te stare komuchy się "wypaliły", może jak młodsi zasiądą na stołkach to wprowadzą jakieś konkretne zmiany, nie liczył bym na jakąkolwiek poprawę dopóki stare pierdziele siedzą w rządzie
    Właśnie to miałem na myśli. Stare pokolenie zarówno z tej lewej i prawej strony sceny politycznej ma skrzywione nienawiścią podejście do wszystkiego. Wszędzie węszą spisek i jeden drugiemu wyrzuca od komucha albo pisiora albo pełowca Wszystko co złe zrzuca na innych. Myślę, że młode pokolenie takie jak np. pani Ogórek lub pan Duda a nawet młody kandydat z PSL mieliby szanse więcej zdziałać razem niż słuchać porad starych, zgorzkniałych i zacietrzewionych polityków. w Swej ocenie kieruje się swoim doświadczeniem, gdzie jako młody człowiek objąłem szefostwo upadającej małej firmy. Mimo szykan i podchodów byłego szefa udało mi się i wyprowadziłem firmę na prostą a w dodatku majątek firmy pięciokrotnie wzrósł w ciągu 3 lat. Praktycznie na nowe inwestycje nie potrzebuję zaciągać kredytów. Podobnie w polityce, gdzie jako młody samorządowiec dogadywałem się z młodym pokoleniem innych opcji politycznych. Piszę celowo młodych bo ze starymi - betonem nie dało się współpracować. Dlatego cenię każdego młodego człowieka, który próbuje coś zrobić mimo kpin, szyderstw i lekceważenia. Uważam, że powinniśmy młodym dać szansę by pokazali co potrafią. A politykę nienawiści powinniśmy odrzucać bo prowadzi do tego co obecnie mamy.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •