Wątek: VLC Media Player

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1 VLC Media Player 
    jik
    jik jest nieaktywny
    Pierwszak
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    3
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    11
    Witajcie. jestem tu nowy

    I mam drobne pytanko czy jest możliwość oglądania filmów zakodowanych lub w inny sposób za pomocą VLC media pleyera? Chodzi mi o to zeby nie trzeba było pierw pobierać a potem oglądać z dysku lub pobierając oglądac (bo tak tez sie da) tylko bezposrednio?

    no hehe lub czy moglby ktos sie tym zajac na np napisac skrypt do tego programu ktory radzil by sobie z hashcodem i dalby rade odtworzyc film "w locie"

    dodam, ze te skkrypty maja koncowke *.LUA (osobiscie nie znam sie na pisaniu tych skryptów, ale niedlugo napisalbym taki, bo jest mi potrzebny z tym, ze do innej stronki )

    Dzięki za odp.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: VLC Media Player 
    Pierwszak
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    21
    Podziękował/a
    15 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Technologia na, której działa Letty pozwala oglądać częściowo pobrane pliki i zaglądanie do nich, ale żeby odpalać film po hashcodzie to nie słyszałem. W sumie nawet film spakowany w .rar możesz przecież wypakować po pobraniu iluś tam procent zaznaczając pomijanie błędów i zobaczyć, czy ci pasuje, czy nie.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: VLC Media Player 
    jik
    jik jest nieaktywny
    Pierwszak
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    3
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    11
    rozumiem co chcesz mi przekazać i te techniki sa mi znane ale ale ja chciałbym skopiować hascode, wkleic do VLC ii ogladac lub chociaz zeby programisci letty umozliwili taka mozliwosc .rozumiesz po co bawic sie w pobieranie -> ogladanie -> kasowanie, jak mozna bezposrednio

    przyklad, zmieniajac bezposredni link do filmu (obojetnie jakiego) z http na unsv (wywali blad ale jak odpowiednio sie skonfiguruje rejesrt mozna ogladac film bez wklejania do programu vlc), cos takieg oprzydalo by sie w letty
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: VLC Media Player 
    Joker87
    Guest
    Letty utrzymuje się z kont premium ( kupujesz pobierasz szybciej , a Admini maja z czego opłacać to i owo ) , pozwolenie na oglądanie filmu on-line było by automatycznie pozbawieniem Administracji wpływów z kont premium ... Widzę tylko jedno rozwiązanie DODATKOWA USŁUGA , programiści letty musieli by dać możliwość oglądania filmu bez jego pobrania przez sam program ( VLC raczej odpada, nie obsłuży HC ... Jedyna możliwość dopisać player do kodu programu ... ), ale musiało by się to wiązać z opłaceniem takiej opcji żeby nikt nie był stratny . Moim zdaniem wszystko da się zrobić , tylko czy będzie się to Administracji opłacać , moim zdaniem nie .
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: VLC Media Player 
    jik
    jik jest nieaktywny
    Pierwszak
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    3
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    11
    pozostaje tylko czekać a jeżeli nie no to szkoda
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •