Wątek: zawartość pliku *.dat

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1 zawartość pliku *.dat 
    behapowiec
    Guest
    witam! mam problem z odczytaniem zawartości *.dat.Za pomoca FVP rozkminiłem go do postaci szeregu liczb i liter i...na tym utknołem, prycianie po necie niewiele mi jak na razie pomoglo, moze ktos ma obcykany temat ?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: zawartość pliku *.dat 
    Moderator
    Awatar zaniak
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    Podziękował/a
    94 razy
    2,576 podziękowań za 359 postów
    Siła reputacji
    195
    To są pliki danych danego programu - każdy program ma własne szyfrowanie. Zależnie od programu może ten plik być szyfrowany hasłem (ale nie musi). Zainstaluj program od którego pochodzi plik .dat i podmień w nim ten plik. Jeśli plik zabezpieczony hasłem będziesz musiał mieć hasełko - ale nie musi być on zabezpieczony. Jeśli podasz z jakiego programu on pochodzi można będzie coś więcej powiedzieć.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: zawartość pliku *.dat 
    behapowiec
    Guest
    he, zaniak w tym cały pic,ze nie wiem z jakiego programu on pochodzi.chodzi mi,że tak powiem o "podejrzenie" kogoś bez jego wiedzy
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: zawartość pliku *.dat 
    Moderator
    Awatar zaniak
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    Podziękował/a
    94 razy
    2,576 podziękowań za 359 postów
    Siła reputacji
    195
    Więc co możesz podejrzeć, jak nie znasz nazwy programu ? - takie pliki o rozszerzeniu .dat są np. w mapach i wielu innych programach i to są pliki danych. Ale chyba pełne nazwy mają ? a wujek google powie ci z jakiego programu pochodzi.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: zawartość pliku *.dat 
    behapowiec
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez zaniak Zobacz posta
    to są pliki danych. Ale chyba pełne nazwy mają ? a wujek google powie ci z jakiego programu pochodzi.

    ... i...na tym utknołem, prycianie po necie niewiele mi jak na razie pomoglo,...
    ............................................................. nie jest to takie proste,jak widac
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •