Wątek: pobieranie w Niemczech

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1 pobieranie w Niemczech 
    Friends
    Awatar ROOFL
    Dołączył
    Dec 2010
    Wiek
    33
    Posty
    23
    Podziękował/a
    158 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    14
    Witam. z gory przepraszam jezeli temat juz byl lub jest to zle miejsce na takie pytania.

    Pracuje od niedawna w Niemczech. i tu pytanie jak to jest z pobieraniem przez letty? czy sa potem jakies konsekwencje ? pytam bo tutaj osoby z ktorymi mieszkam mowia mi ze tu nawet mp3 pobrac nie mozna bo policja wjezdza z wizyta i sypia sie wysokie kary xd

    korzystam z internetu w mieszkaniu przez wi-fi. ale nie za czesto , a chcialbym czasem obejrzec jakis dobry film. prosze o rade.

    za wszelkie info dziekuje.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. Jeden użytkownik podziękował użytkownikowi ROOFL za ten post:

    Podejrzany (16-09-18)

  3. #2 Odp: pobieranie w Niemczech 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,215 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Powiem tak zawsze jest ryzyko bo nie da się go wykluczyć, sam pobieram w Niemczech od ładnych paru lat, póki co nic nie przyszło. Wystarczy robić to z głowa czyli nie pobierać dziennie na umór, lub wykupić vpn zmienić IP na zagraniczne np. Polskie... Ale co prawda to prawda Niemcy ścigają i to strasznie, sam musisz zdecydować, jeden czy dwa filmy ściągnięte na dzień raczej nie powinny przysporzyć kłopotów, tym bardziej ze letty jest szyfrowane. Większy przepał na pewno byłby za torrent lub warez.

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #3 Odp: pobieranie w Niemczech 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    571
    Podziękował/a
    1,089 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Jeśli chodzi o letty to jesteś nie do wyśledzenia ... Szyfrowane połączenie plik jest deszyfrowany dopiero na twoim kompie w letty bezpieczniejsze od IP VPN


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #4 Odp: pobieranie w Niemczech 
    Friends
    Awatar ROOFL
    Dołączył
    Dec 2010
    Wiek
    33
    Posty
    23
    Podziękował/a
    158 razy
    1 podziękowanie za 1 Post
    Siła reputacji
    14
    Dziekuje wam za wszelka pomoc Właczam letty

    Pozdrawiam PIONA

    karma poszła.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •