Wątek: Niekończąca się opowieść

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 138
  1. #21 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Everybody lies
    Awatar oldmblo
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    626
    Podziękował/a
    161 razy
    6 podziękowań za 2 postów
    Siła reputacji
    31
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubi wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił, po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta


    tamten post
    wcześniej to wina mojego łącza,wybaczcie...

    "Nie bój się cieni.
    One świadczą o tym,
    że gdzieś znajduje się
    światło"
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #22 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Pozytywnie zakręcona

    Awatar Limonka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    249
    Podziękował/a
    664 razy
    118 podziękowań za 40 postów
    Siła reputacji
    57
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #23 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Donator

    Awatar El-Polako
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    501
    Podziękował/a
    226 razy
    38 podziękowań za 28 postów
    Siła reputacji
    38
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #24 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Everybody lies
    Awatar oldmblo
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    626
    Podziękował/a
    161 razy
    6 podziękowań za 2 postów
    Siła reputacji
    31
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...zaliczył zgon,a dziewczyna nie tknięta,opuściła biedaka w poszukiwaniu nowych przygód

    "Nie bój się cieni.
    One świadczą o tym,
    że gdzieś znajduje się
    światło"
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #25 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,676
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...zaliczył zgon,a dziewczyna nie tknięta,opuściła biedaka w poszukiwaniu nowych przygód. Harman po gwałtownym przebudzeniu nad ranem...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #26 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Over the Hills and Far Away
    Awatar Kozak
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    39
    Posty
    762
    Podziękował/a
    285 razy
    331 podziękowań za 99 postów
    Siła reputacji
    76
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...zaliczył zgon,a dziewczyna nie tknięta,opuściła biedaka w poszukiwaniu nowych przygód. Harman po gwałtownym przebudzeniu nad ranem. Miał kaca jak
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #27 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,676
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...zaliczył zgon,a dziewczyna nie tknięta,opuściła biedaka w poszukiwaniu nowych przygód. Harman po gwałtownym przebudzeniu nad ranem miał kaca jak Rosjanin po Sylwestrze i nie mógł sobie przypomnieć...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #28 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Everybody lies
    Awatar oldmblo
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    626
    Podziękował/a
    161 razy
    6 podziękowań za 2 postów
    Siła reputacji
    31
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...zaliczył zgon,a dziewczyna nie tknięta,opuściła biedaka w poszukiwaniu nowych przygód. Harman po gwałtownym przebudzeniu nad ranem miał kaca jak Rosjanin po Sylwestrze i nie mógł sobie przypomnieć.Jakim sposobem znalazł się nagi w centrum miasta na ławeczce z dwoma żulami

    "Nie bój się cieni.
    One świadczą o tym,
    że gdzieś znajduje się
    światło"
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #29 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Pierwszak
    Dołączył
    Sep 2011
    Wiek
    33
    Posty
    125
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...zaliczył zgon,a dziewczyna nie tknięta,opuściła biedaka w poszukiwaniu nowych przygód. Harman po gwałtownym przebudzeniu nad ranem miał kaca jak Rosjanin po Sylwestrze i nie mógł sobie przypomnieć.Jakim sposobem znalazł się nagi w centrum miasta na ławeczce z dwoma żulami,potem uciekał przed dużą grupą policjantów
    Ten się śmieje,kto się śmieje ostatni
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #30 Odp: Niekończąca się opowieść 
    Music Is The Answer ...
    Awatar stanley1979
    Dołączył
    May 2010
    Wiek
    44
    Posty
    1,925
    Podziękował/a
    448 razy
    2,521 podziękowań za 647 postów
    Siła reputacji
    159
    Na forum MHteam był sobie użytkownik o nicku Harman , lubił wypić to była jego karma. Choć wielki duchem był, zawsze dużo pił.Po czym pod stołem się kulił i wył i mówił do Limonki wyciągnij mnie stad bo już nie mam sił, tylko uważaj bo jak wyjdę to ledwo będę żył. Więc Limonka silna baba wyciągnęła go za rękę a Harman pełen wdzięczności zabrał ją do kina bo to wspaniała jest dziewczyna.W kinie grali Titanica więc zbulwersowani opuścili to miejsce i wbili sie do limonki na chate z zamiarem zalogowania sie na super forum mhteam.eu w celu znalezienia zajebiaszczej komedi romantycznej z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. A że takiego filmu nie było więc pobrali ... Kamasutre. W trakcie seansu niespodziewanie Harman zasnął na tapczanie. Potem się obudził i Limonce dał buzi, ona wniebowzięta ... lecz to był tylko pozór,przywaliła mu z piąchy w oczęta aż dostał olśnienia i ... zapalił skręta. Wypił pół litra i ...zaliczył zgon,a dziewczyna nie tknięta,opuściła biedaka w poszukiwaniu nowych przygód. Harman po gwałtownym przebudzeniu nad ranem miał kaca jak Rosjanin po Sylwestrze i nie mógł sobie przypomnieć.Jakim sposobem znalazł się nagi w centrum miasta na ławeczce z dwoma żulami,potem uciekał przed dużą grupą policjantów małym fiatem po tuningu niczym szybki i wściekły
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Instrukcja obsługi kobiety
    By Limonka in forum OffTop
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-11, 18:41
  2. Powiedzieli po wyścigu
    By losmanos in forum OffTop
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-06-11, 10:32
  3. Tory sezonu 2011
    By losmanos in forum OffTop
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-03-11, 18:18
  4. Top 30 lat 90.
    By koksik888 in forum OffTop
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-03-11, 17:14
Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •