Wątek: Najlepsza książka jaką przeczytałeś

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31 Odp: Najlepsza książka jaką przeczytałeś 
    Start Awatar szeew1985
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    Podziękował/a
    28 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Preferuję książki o psychologii paranormalnej. Najlepsza książka - Bowden Oliwer - Assassin's Creed Renesans
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #32 Odp: Najlepsza książka jaką przeczytałeś 
    Donator
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    10
    Podziękował/a
    157 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    16
    Dla mnie bez wątpienia najlepszą książką jaką czytałem to "Mistrz i Małgorzata" - Bułhakowa; To arcydzieło i szczęśliwie w doskonałym tłumaczeniu - każdy autor opowiadań powinien uczyć się od nich jak buduje się zdania wielokrotnie złożone tak by było jasne, proste i zarazem wyszukane.
    Ale oczywiście jest masa doskonałych książek - pewnie trzeba by dzielić na podkategorie np dialogi - mistrzem tu jest Sapkowski; czy szaleństwo pomysłów i przaśność - tu wysokie miejsca mają Pilipiuk i jego Kuba Wędrowycz; razem z Pratchett`em. Długo by tak można...
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #33 Odp: Najlepsza książka jaką przeczytałeś 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    12
    Podziękował/a
    1,057 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    A Ludlum"a ktoś z Was czytał?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #34 Odp: Najlepsza książka jaką przeczytałeś 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    12
    Podziękował/a
    1,057 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Patricio Sturlese-Inkwizytor ,też fajna.Polecam.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #35 Odp: Najlepsza książka jaką przeczytałeś 
    Emerytowany VIP ;)
    Awatar Michu
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,250
    Podziękował/a
    177 razy
    3,214 podziękowań za 564 postów
    Siła reputacji
    239
    Dla mnie szczególne znacznie ma "Hobbit" Tolkiena, bo od niego zacząłem swoją przygodę z fantastyką jak i ogólnie książką nieprzymuszoną czyli czymś co nie jest lekturą... Na pewno Sapkowski i saga o Wiedźminie, z polskich autorów to jeszcze Andrzej Ziemiański i jego "Achaja", pierwszy tom po prostu wchłonąłem, kolejne niestety im dalej tym gorzej co nie znaczy, że były słabe pierwszy tom po prostu postawił poprzeczkę nie do pokonania Tak samo ma się sprawa z "Panem Lodowego Ogrodu" Jarosława Grzędowicza, pierwszy tom to kosmos i później już równia pochyła... obecnie jestem w połowie ostatniego, czwartego tomu Natomiast taką najlepszą pozycją dla mnie będzie chyba siedmiotomowa "Mroczna Wieża" Stephen'a King'a (która ma się doczekać ekranizacji) świetne fantasy, s-f i nieco horroru, a zresztą tam jest wszystkiego po trochu i dużo nawiązań do innych książek tego autora, więc śmiało polecam wszystkim jego fanom (chociaż fani pewnie czytali już ) jak i tym co za na nim nie przepadają
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •