Wątek: Myślę ze to ważne

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1 Myślę ze to ważne 
    Lejdis Awatar donfael
    Dołączył
    Jun 2012
    Wiek
    30
    Posty
    31
    Podziękował/a
    18 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    12
    Hej,
    Pomyślałam ze może być bardzo ważne nie jestem pewna ....
    Mam nadzieje ze nie dostane bana chciałam tylko ostrzec czy coś
    Stronka nie działa, ale jest ogłoszenie dla takich ludzi co są dobroduszni i udostępniają dla nas zasoby

    W tym miejscu muszę Was przestrzec, póki jest czas i pora na działanie - jeżeli przegram tą sprawę, ponieważ przeciążą mnie finansowo, zmianie ulegnie nie tylko moje życie ale też Wasze. I wcale nie mam na myśli zmiany na lepsze. Zdaję sobie sprawę z tego, że teraz część Was sobie pomyślało coś w stylu: "jak sprawa administratora jakiś stronek może wpłynąć na moje życie jak za chwilę skorzystam sobie z innej stronki?". Wierzcie mi - moja przegrana będzie początkiem końca tego co znacie i nawet jak przez rok pokorzystacie z innych stron , wcześniej czy później Wam to zabiorą. Bo jeżeli z takim zaangażowaniem niszczą kogoś kto miał inny profil działalności niż to co sobie legendują, to wyobraźcie sobie co zrobią z kimś kto od samego początku bazował na działalności nastawionej na wymianę linkami czy też plikami.
    Zapewne teraz część z Was pomyślała sobie o Chomikuj jako o bezpiecznej przystani. Tylko, że jeżeli mali zostaną zniszczeni to później będą walczyć z dużymi. A jeżeli duzi będą zmuszeni wydawać fortunę na przepychanki z nimi, rachunek wystawią Wam podnosząc cenę. A myślę, że już teraz ten serwis ma co dla niektórych osób zaporowe ceny. Według posiadanej wiedzy na temat działań, które podejmują już teraz, Chomik zapewne będzie ich przyszłym łupem jeżeli nie będę w stanie stawić im oporu na sali sądowej. A to dlatego ponieważ moja sprawa jest szykowana jako grunt pod instytucję precedensu pod przyszłe sprawy. Wiem, że w polskim prawie nie ma czegoś takiego jako precedens ale nie bez powodu Was teraz ostrzegam. Ta sprawa ma zmienić wszystko. I nie jest to tylko moja opinia. Dlatego drodzy użytkownicy, nawet jeżeli mnie nienawidzicie bo kiedyś mieliśmy sprzeczkę, schowajcie dumę w kieszeń bo tu nie chodzi tylko o mnie.
    Ostatnio edytowane przez katarzynka.sa ; 14-08-23 o 07:29
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •