Wątek: moje zdanie

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 moje zdanie 
    Banned
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    660
    Podziękował/a
    8 razy
    429 podziękowań za 89 postów
    Siła reputacji
    0
    ...Wałesa ty yebany debilu pewnikiem masz pomrocznosc ,jak synalek, ktory po pijoku porozbijał ludzi ale Falandysza juz nie ma i zostales sam ze swoja glupota!
    ciebie Debilu nie rozjada czolgi, tylko wozy drabiniaste bo do takiego poziomu sprowadziłes ten kraj CENZURA zydowski !

    Rozumie twoje zniesmaczenie kwestią nie tylko homofobiczna byłego prezydenta ale na forum obowiązują pewne zasady :tweety87

    edit/

    nie chodzi tak w sumie o homofobie ja po prrostu nie trawie debili i kabotynów a tak na marginesie ,to zaden "moj" prezydent to primo po pierwsze a primo po drugie jestem ciekaw czy ten debil juz sie z kiszczakiem za goude rozliczył ?

    ...macie "swojego boCHatera" ...



    ...tak go bidulke "katowali"w magdalence. czy tam arłamowie - dawali mu wiecej ni mogl wychlac ...

    ....a może to fotomontaz....jakis?

    ...a ten z boczka to szechter (http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik)- zwany popularnie michnikiem - nastepny "kwiat "krwawej zydokomuny !
    Ostatnio edytowane przez kuguar ; 07-03-13 o 21:23
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: moje zdanie 
    Banned
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    660
    Podziękował/a
    8 razy
    429 podziękowań za 89 postów
    Siła reputacji
    0
    ...Putin i merkelowa se jaja robia a debile na wiejskiej maja,jak zwykle problem. matrix qrwa ,matrix a zydokomunistyczne media maja ubaw
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •