Mistrz wywiadów - Piotr Żyła - podsumowanie sezonu


Piotr Żyła, polski skoczek narciarski, zwycięzca zawodów Pucharu Świata w Oslo 17 marca 2013 roku, bez wątpienia jest naszym najbardziej wygadanym sportowcem. Dziennikarze chętnie z nim rozmawiają i nagrywają każdą jego wypowiedź, bo każda z nich zasługuje na to, by o niej pamiętać. Specjalnie dla was, na koniec sezonu, zrobiliśmy zestawienie najlepszych wypowiedzi Piotra Żyły!



1. "Miałem takie wrażenie, że ktoś mnie za pupę złapał, narty podeszły, ale przyjemnie się leciało."
2. "fruuuu i paluszki:-))) wszystkie prawa fi*zyki zostały złamane:-P do tej pory nie wiem jakim cudem tyle uleciałem:-))) ale chyba tylko siła woli:-))) jutro jak dojade normalnie do progu to nie ma szans 230m jak nic:-P" napisał na swoim Facebooku polski skoczek.
3. "Ruszyłem z belki garbik, fajeczka, no i po*leciało. Jak się nogą da, no to poleci."
4. "i pozamiatane!!! nawet cud malina nie po*mogła wyniki takie jak skoki, czyli słabe, chodź pierwszy nie był taki zły, ale nie chcialo coś lecieć ale tam o mnie trudno miałem niższe cele do których itak brakło, szkoda Kamila, bo naprawde medal był bli*sko, chyba tylko w telemarku. Jak to sie mówi: skały nie zjesz, ale za to piwo wypi*jesz:-))) za te smutki za te żale:-P" napisał na swoim Facebooku polski skoczek.
5. "Agresywnie! Będziemy walczyć, będzie*my dawać z siebie wszystko, a na wyniki tam nie patrzcie. Przypomniałem sobie, jak tu trzeba było skakać, także nie jest źle."
6. " no i w pizdu i wylądował i cały misterny plan też w pizduuuu((, jak ja lubie tą skocznie, juz chcesz sie odbić, a tu jeszcze 30m progu:-))) ale nic idziemy zaraz znowu powalczyc, w moim przypadku z rozbiegiem. Mam nadzieje wkącu dojechać do konca progu:-))) ahoj!!!" napisał polski skoczek na swoim Facebooku.
7. "Mam nadzieje, że mnie olśni, jak mnie nie olśni, to przyjadę tu i podłoże jakieś ładun*ki wybuchowe... Nie no żartuje."
8. "Skoki w sumie fajne.Ten drugi trochę zmasił, ale się napalił, jak nikt. Bardzo nieprzyjemnie się tu skacze. Głupia jest ta skocznia, powinni ją wysadzić w powietrze. Nie no żartuje."
9. "Z pięt przez palce między szpice. OOOO!"
10. "o i w pizdu polecieli(( samolot dopiero jutro, nasz driver sie nie postarał i mamy nocke w Oslo, co zrobić skały nie zjesz. Trza sie zresetowac i jutro z rana do domu:-))) chodz polatało by sie jeszcze w Vikersund, ale co za dużo to nie zdrowo. Mam nadzieje, że za rok też tu przyjade i bedzie równie przyjemnie jak w tym roku. Teraz znowu mamut, chodz troszke mniej*szy w Harrachowie, mysle że tam też da sie polatać ponad 200m:-))) obym sie nie mylił:-)))" napisał polski skoczek na swoim Facebooku.
11. "Jak już na mnie spada ten zaszczyt, to trzeba mu tą flaszke postawić, nie!? Wszy*scy mówią, że jestem specjalistą od tego, także..​hehehe "
12. "Dupa na buty i garbik i fajeczka."