Wątek: K. S. W.

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 K. S. W. 
    Donator

    Awatar El-Polako
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    501
    Podziękował/a
    226 razy
    38 podziękowań za 28 postów
    Siła reputacji
    38
    KSW. "To jakieś pier... KSW! To jakiś żart?" Skandal po walce Pudzianowskiego z Thompsonem!




    Po kontrowersyjnej decyzji sędziów Mariusz Pudzianowski wygrał z Jamesem Thompsonem, który długo po walce nie potrafił się pogodzić z krzywdzącym werdyktem.

    "To jakieś pier... i sk... KSW! Czy to jakiś chory żart? Kpicie ze mnie!? - wykrzykiwał Anglik, który kilka chwil po zakończeniu walki wpadł w furię. Wyrwał mikrofon prowadzącemu galę i zaczął bluzgać w kierunku publiczności i organizatorów 17 Konfrontacji Sztuk Walki "Zemsta". Telewizja Polsat od razu przerwała transmisję, a widzowie przed telewizorami przez kilkanaście minut oglądali świąteczne reklamy.

    Werdykt sędziów rzeczywiście był - delikatnie mówiąc - kontrowersyjny. Przez większą część walki zdecydowaną przewagę miał Thompson, który niemiłosiernie okładał pięściami coraz bardziej zakrwawioną twarz Pudzianowskiego, którego w pierwszej rundzie gong uratował od porażki przez nokaut.

    Polak z rozbitym łukiem brwiowym przejął inicjatywę i zadał kilka celnych ciosów dopiero w ostatnich kilkunastu sekundach walki.

    Wydawało się, że wynik pojedynku jest oczywisty, tymczasem niespodziewanie ogłoszono zwycięstwo Pudzianowskiego. - Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy pomogli przygotowywać się w Stanach Zjednoczonych. Wciąż jestem żółtodziobem i jeszcze dużo pracy przede mną. W styczniu wracam na Florydę, aby dalej trenować. Pamiętajcie, szanuję tych, którzy mnie szanują. A tym, którzy mówią, że już jestem skończony... Kij im w oko - zakończył "Pudzian".

    W walce wieczoru 17 KSW triumfował Mamed Chalidow, który w pierwszej rundzie założył efektowną dźwignię na kolano Amerykaninowi Jessowi Taylorowi.

    sport.pl
    Ostatnio edytowane przez El-Polako ; 05-12-11 o 14:32
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: K. S. W. 
    Start Awatar szeew1985
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    Podziękował/a
    28 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Bardzo ciekawe.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •