A to niby dlaczego ta twoja "byle jaka dziura lepsza od najlepszego magnesu"? Czyżby??
Zresztą ja np. nie jestem zwolennikiem wiercenia dziur tylko po to żeby zamontować tam antenę, zdecydowanie wolę magnes, jak potrzebuję na weekendy jak jeżdżę w trasy to kilka sekund i na dachu antena ląduje, jak nie potrzebuję na co dzień jak jeżdżę tylko do pracy to antena siedzi sobie w bagażniku.
Po co wiercić żeby mi się tam gdzieś woda za chwilę dostawała, rdza chwytała, itd., itp.
Mało tego jak będę sprzedawał samochód to na pewno bez cb, no i co jak zdemontuję to sprzedam auto z dziurą w dachu??
Nie rozumiem też tego co kolega ma do radia za 200 zł?? Mój President kosztował niewiele ponad tą kwotę i nie mogę złego słowa powiedzieć, ma bardzo fajną i przydatną funkcję redukcji szumów i "szumofonem" na pewno nazwać go nie można. Zresztą nie jest jakimś kierowcą spedycyjnym żebym wydawał nie wiadomo ile na samo radio bo niby jest mi to potrzebne...
Tak więc najpierw trzeba się zastanowić komu i w jakim celu tak naprawdę to cb ma służyć... a cena to nie wszystko drogi kolego....