Wątek: granie w kopie gier

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 granie w kopie gier 
    Start Awatar foresttino
    Dołączył
    Apr 2010
    Wiek
    36
    Posty
    86
    Podziękował/a
    9 razy
    27 podziękowań za 6 postów
    Siła reputacji
    16
    Mam pytanie jak wygląda ilość gier w które działają na ps3 czy każda gra działa i jak to jest z xboxem czy każda gra działa na przerobionej konsoli ??
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: granie w kopie gier 
    Very Important Person Awatar Chris1220
    Dołączył
    Feb 2010
    Wiek
    31
    Posty
    41
    Podziękował/a
    10 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    17
    Na ps3 działa jakies 98% gier nie działają tylko te co zostały zrobione na soft 3.60 ( i to nie wszystkie bo wypuszczane są fixe i patche umożliwiające gre na sofcie 3.55) w zwyż aleeeee..... Niedługo prawdopodobnie zmieni się to bo znowu coś się dzieje na scenie i być może wyjdzie nowy CFW. Ale jeżeli nie chcesz żyć nadziejami i w ciągłym stresie oczekując na nowe CFW zakup xboxa . Xklocek jest złamany na amen gry mniej ważą można je wypalać na płytach albo grać z dysku zewnętrznego (zależy od przeróbki). Na ps3 można odpalać tylko z dysku zewnętrznego albo wewnętrznego konsoli. Plecam mieć zewnętrzny do 500 GB bo jak się nie ma to zabawy z przerzucaniem przez server FTP na wew. konsoli to dla mnie paranoja . NA ps3 znowu masz więcej fajnych exclusive'ów np. God of War III (miodzio gra ) Killzone 2 i 3 i takie tam. Xbox za to na allegro nawet o połowe tańszy xD. Używane przerobione xboxy kupisz juz za 400-500 zl a ps3 za 700 i wyżej . Niech się też inni wypowiedzą bo ja to już cie pewnie zamotałem

    EDIT/// Tak nawiasem... Posiada ktoś Heavyweight Legends DLC to fight night champion? Albo w ogóle jakieś inne aby żeby dodawało nowych bokserów czy coś. W razie czego pisać na PW
    Ostatnio edytowane przez Chris1220 ; 16-07-11 o 15:45
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-09, 12:05
Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •