Wątek: Formuła 1 - gdzie oglądać sezon 2023 ?

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 Formuła 1 - gdzie oglądać sezon 2023 ? 
    Blue Label
    Dołączył
    Feb 2008
    Wiek
    47
    Posty
    3,136
    Podziękował/a
    0 razy
    19,165 podziękowań za 1,806 postów
    Siła reputacji
    817
    Witam

    Jestem fanem Formuły 1 i cały od dłuższego czasu oglądałem wszystkie treningi i wyścigi na kanale Eleven Sports który to pakiet specjalnie zakupiłem dodatkowo w UPC aby móc śledzić wyniki zawodników. Koszt pakietu 15zł/miesiąc więc do przeżycia

    Niestety od tego sezonu wyłączność na transmisję F1 wykupiła Viaplay i abonament od marca br będzie wynosił 55zł/miesiąc co wydaje mi się ceną zbyt wygórowaną jak za chęć oglądania paru godzin co dwa lub trzy tygodnie. Niestety jest to jedyna opcja obejrzenia F1 z polskim komentarzem i w telewizorze.

    Jest jeszcze opcja TV F1 Pro ale tam jest tylko komentarz angielski a poza tym wolałbym to oglądać w telewizorze Samsung 55'' a nie na urządzeniach mobilnych czy komputerze.

    Ma ktoś jakiś pomysł jak i gdzie obetrzeć wyścigi F1 na telewizorze i niższej cenie niż opisana powyżej ?

    Liczę na jakieś konstruktywne odpowiedzi i próbę pomocy w rozwiązaniu mojego problemu
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Formuła 1 - gdzie oglądać sezon 2023 ? 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,215 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Kod:
     https://strims.top/
    tylko zainstaluj adblock bo reklamy wyskakują jak szalone, z adblock działa u mnie bez problemu...

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •