Wątek: Diablo III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1 Diablo III 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    902
    Podziękował/a
    273 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65


    Ciekawe promocje Blizzarda.

    Podczas imprezy BlizzCon 2011, która odbyła się w miniony weekend, poznaliśmy wiele ciekawych szczegółów dotyczących gier Blizzarda. Jedną z informacji ważnych przede wszystkim dla oczekujących na premierę "Diablo III", jest potwierdzenie kolekcjonerskiej edycji tytułu.


    Zawartość pakietu będzie dość bogata, a znajdziemy w nim m.in. album "The Art of Diablo III"; kolekcjonerską ścieżkę dźwiękową; dwu-płytowy materiał obrazujący kulisy powstawania tytułu; czaszkę Diablo oraz 4 GB pendrive w kształcie kamienia Soulstone.


    To dodatki fizyczne, ponieważ w pakiecie znajdą się jeszcze bonusy cyfrowe, przy czym nie tylko do "Diablo III", ponieważ otrzymamy jeszcze specjalnego latającego mounta Tyrael’s Charger do "World of Warcraft", oraz specjalne portrety do profilu gry "StarCarft II. "

    I niech ktoś powie że kiepska promocja produktu.

    Jakby tego było mało, to Blizzard potwierdził również, że "Diablo III" będzie rozdawane za damo dla użytkowników "World of Warcraft", którzy zdecydują się zakupić roczną subskrypcję.
    Ostatnio edytowane przez Firewolf ; 24-10-11 o 21:45


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. Jeden użytkownik podziękował użytkownikowi Firewolf za ten post:

    jasnydzik (03-04-12)

  3. #2 Odp: Diablo III 
    Start Awatar szeew1985
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    32
    Podziękował/a
    28 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Diablo 3 jest po części przez neta, czyli pobierasz jakieś 15GB na swój dysk i reszta z neta idzie.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #3 Odp: Diablo III 
    Donator Level 2


    Dołączył
    Jan 2010
    Wiek
    38
    Posty
    2,252
    Podziękował/a
    140 razy
    176 podziękowań za 29 postów
    Siła reputacji
    88
    muszą jakoś zrobić promocję, bo sprzedaż im trochę zmalała
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #4 Odp: Diablo III 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    totalnie stracili klientów, mimo że poprzednie wersje można było instalować "inaczej" to i tal dużo osób kupowało oryginały, dzisiaj cena zabija na wejściu stąd mała sprzedaż produktu, gdyby DIII kosztował w granicach 50 zeta jego sprzedaż wzrosła by diametralnie, niestety polska kieszeń jest dość płytka i jej zawartość jeszcze mniejsza, zastanawiam się kiedy to dotrze do głów producentów gier, że lepiej sprzedać taniej a więcej
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #5 Odp: Diablo III 
    Donator Level 2


    Dołączył
    Jan 2010
    Wiek
    38
    Posty
    2,252
    Podziękował/a
    140 razy
    176 podziękowań za 29 postów
    Siła reputacji
    88
    trafiłeś w samo sedno, ale tak tanio to chyba nie zejdzie, a szkoda. Ja np w D3 grałem tylko w demko, ale za to jestem posiadaczem D2 + LOD i pomimo że gra ma już swoje lata, nadal lubię sobie na battlenecie popykać ze znajomymi
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #6 Odp: Diablo III 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    D2+LOD to miodzio, często ją powtarzam i bez znudzenia, polecam również Dungeon Siege, bardzo podobny temat ale już o wiele lepsza grafika, ja z DIII poczekam aż ktoś będzie sprzedawał swoją płytę na allegro za grosze, nie pali się, poza tym jest jeszcze tyle innych gier że czasu brakuje
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #7 Odp: Diablo III 
    Donator Level 2


    Dołączył
    Jan 2010
    Wiek
    38
    Posty
    2,252
    Podziękował/a
    140 razy
    176 podziękowań za 29 postów
    Siła reputacji
    88
    a o której części Dungeon Siege mówisz? Ja mam 3, i faktycznie bardzo fajna. Ale to akurat nie temat o tym. Szczerze wątpie, żeby ktoś sprzedał swoje konto do D3 za grosze, bo nadal co jak co, ale jest w cenie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #8 Odp: Diablo III 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    DS II , dawno już nie grałem, o DS III nawet nie słyszałem , jakiś czas temu zmieniłem nieco swój profil zainteresowania tego typu grami, dzisiaj wolę strzelanki choć od czasu do czasu DII wraca na pulpit, w DS III mógł bym spróbować pograć, jak możesz to udostępnij ją o ile da się ją normalnie zainstalować
    co do DIII to na bank przyjdzie pora że znajdzie się ktoś kto się już znudzi i będzie chciał odsprzedać, mnie czas nie goni, poczekam
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #9 Odp: Diablo III 
    Donator Level 2


    Dołączył
    Jan 2010
    Wiek
    38
    Posty
    2,252
    Podziękował/a
    140 razy
    176 podziękowań za 29 postów
    Siła reputacji
    88
    jeżeli chodzi o d3, to jedynie jest grywalne demo. Można pograć jeden akt tylko
    Odpowiedz z cytatem  
     

  11. #10 Odp: Diablo III 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    145 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    52
    ale pisałeś o Dungeon Siege 3 że ją masz, jak jest to możliwe to udostępnij
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •