Wątek: COD MW2 - PC - multi - POMOCY !!!

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1 COD MW2 - PC - multi - POMOCY !!! 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2010
    Wiek
    44
    Posty
    25
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Witam Wszystkich forumowiczów

    Zakupiłam już jakiś czas temu gierkę COD: MW2, gdyż lubię grać w strzelanki sieciowe, chyba zaraziłam się tym od mojego faceta :-) i mam taki oto problem, zauważyłam mianowicie, że podczas sesji w multi często zdarza mi się ginąć mimo iż jestem dobrze ukryta za przeszkodami i po prostu sobie „Kampie” czasem :-) , czy siedzę sobie z boku w jakimś budynku pod oknem oczywiście z boku za ścianą i nagle, BAM, BAM i już po mnie. Zauważyłam na tzw. „kamerach śmierci” że: idzie sobie gość i nagle strzela w ścianę, za którą się znajduję ni z tego ni z owego – Skąd ON wie że ja tam jestem !!! Wydaje mi się, że używają do tego celu jakiś Botów namierzających czy coś w tym stylu. Mój facet mówi, że dlatego nie gra na publicznych mapach, ma kilku znajomych z którymi może spokojnie grać bo wie, że oni nie używają żadnych „WSPOMAGACZY”. Chciałam żeby mi dał takiego wspomagacza, do COD MW2 ale powiedział mi, że on takich rzeczy nie używa bo by się źle z tym czół, ale ja nie mam nic przeciwko jeśli i ja mogę z tego korzystać skoro inni takich wspomagaczy używają.
    Moja prośba jest następująca, proszę o udostępnienie mi takiego bota do gry sieciowej

    Pozdrawiam i czekam na rzetelne odpowiedzi
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: COD MW2 - PC - multi - POMOCY !!! 
    The Fastest Release'r Ever
    Awatar Wacek
    Dołączył
    Mar 2010
    Wiek
    30
    Posty
    763
    Podziękował/a
    92 razy
    2,868 podziękowań za 494 postów
    Siła reputacji
    171
    Nigdy nie garlem w te gre wiec odpowiedziec na to nie moge
    Ale na tej stronce masz chyba wszystko na twoj problem
    Kod:
    http://www.mpcforum.pl/forum/208-call-of-duty-modern-warfare-2/
    znajdziesz tu bugi i dokladny opis ich uruchomienia itp , jedyne co musisz zrobic to sie tam zarejestrowac
    Mam nadzieje ze pomoglem Pozdr

    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: COD MW2 - PC - multi - POMOCY !!! 
    Pierwszak
    Dołączył
    Jul 2010
    Wiek
    44
    Posty
    25
    Podziękował/a
    1 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    14
    Dziękuję - fubian01 - za wpis, ale po głębszym namyśle, jednak nie chodzi mi o to aby grać na CZITACH ( ten mój post o prośbę o te czity to chwila słabości mojego (ujmę to najdelikatniej jak to tylko słowami można wyrazić) zranionego i zdenerwowanego ego, chciała bym normalnie sobie pograć w tą grę z ludźmi co nie czitują - bo bardzo mi się podoba ta gra i szkoda by mi było aby oryginał leżał na półce tylko dla tego, że delikatnie mówiąc „denerwuje” (to jest najdelikatniejsze określenie jakie mi teraz przychodzi do głowy) mnie to całe granie na czitach.
    Nie rozumiem tych ludzi co tak grają, jaki sens ma granie w grę „samograja” to nie są settlersi do jasnej ch…..(przepraszam, ale już mnie ponosi) – mi osobiście takie granie nie będzie dawać najmniejszej satysfakcji, bo co to za satysfakcja jak komp sam zabija przeciwników.
    Naprawdę, jak sobie pomyśle po dłuższym zastanowieniu to szlag mnie trafia a „steam” nic sobie chyba z tego nie robi, żeby normalnie można było pograć – tylko żeby sprzedać i później mają w D… jak już się kupi grę.
    Będę próbowała napisać do serwisu „steam”, że chcę aby „uwolniono” klucz mojej gry, bo jeśli nie mogę grać uczciwie to w ogóle nie chcę grać w tą grę – tylko jeszcze nie wiem gdzie i do kogo miała bym to napisać.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: COD MW2 - PC - multi - POMOCY !!! 
    Teoretycznie jestem, praktycznie nieobecny.
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    510
    Podziękował/a
    43 razy
    1,584 podziękowań za 185 postów
    Siła reputacji
    133
    To zapraszam na stare dobre COD2 :d tam PB nie pozwoli na czity itd
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: COD MW2 - PC - multi - POMOCY !!! 
    Legenda MHTeam
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    163
    Podziękował/a
    4 razy
    364 podziękowań za 85 postów
    Siła reputacji
    32
    Liberonly ma racje albo COD4 MW to ci moge pomoc jak cos
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •