Wątek: Brawn opuszcza zarząd Mercedes GP

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1 Brawn opuszcza zarząd Mercedes GP 
    Legenda MHTeam
    Awatar losmanos
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,220
    Podziękował/a
    492 razy
    4,230 podziękowań za 516 postów
    Siła reputacji
    174
    Ross Brown




    Ross Brawn poinformował o rezygnacji ze stanowiska w zarządzie Mercedes GP. Anglik chce się skoncentrować na przywróceniu ekipie konkurencyjności.

    Trwają porządki w stajni Srebrnych Strzał. Kolejnym krokiem po odzyskaniu pełnej kontroli nad zespołem przez Mercedes-Benz i partnera finansowego jakim jest Aabar, jest pozwolenie Brawnowi na skupienie się wyłącznie na kierowaniu zespołem. – Udziały mają już tylko Daimler i Aabar, w związku z czym nie będę już formalnym prezesem zarządu. Powinni go tworzyć udziałowcy, a ja nim nie jestem. W przeciągu najbliższych tygodni opuszczę zarząd, ale nie wpłynie to na moją pozycję w zespole – tłumaczył Brytyjczyk. – Moją rolą będzie skupić się na tym, aby zespół odnosił sukcesy. Chcę tego zarówno ja, jak i udziałowcy. Trudno być udziałowcem i pracownikiem firmy jednocześnie, więc takie rozwiązanie uporządkuje sprawy.

    – Tamten przejściowy stan był wymuszony sytuacją, teraz wracamy do konfiguracji, która moim zdaniem da nam większe szanse na sukces. Budujemy projekt na przestrzeni kilku lat, nie ma konkretnych ram czasowych. Musimy po prostu odnieść sukces. Tak długo jak długo będę w stanie fizycznie znosić trudy tej pracy, będę ją kontynuował. Ale to mój ostatni zespół w F1 – zaznaczył Brawn.
    Ostatnio edytowane przez losmanos ; 28-03-11 o 13:04
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Tory sezonu 2011
    By losmanos in forum OffTop
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-03-11, 18:18
  2. Terminarz F1
    By losmanos in forum OffTop
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-03-11, 12:53
Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •