Wątek: Jak postępować z mężczyznami?

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 Jak postępować z mężczyznami? 
    Pozytywnie zakręcona

    Awatar Limonka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    249
    Podziękował/a
    663 razy
    118 podziękowań za 40 postów
    Siła reputacji
    57
    Czy znasz kobietę, która zawsze wydaje się być w idealnych stosunkach z facetem, z którym się spotyka?
    Czy znasz takie pary, które zawsze śmieją się ze swoich żartów, doskonale rozumieją swoje odczucia, są nie tylko zgranymi kochankami, ale i wiernymi przyjaciółmi?
    Jeśli tak, to przyczyna jest prosta: ona dobrze traktuje swojego faceta, a jemu wciąż brak jej towarzystwa.
    Co mam na myśli mówiąc, że kobieta dobrze traktuje swojego faceta?
    Otóż, uważa go za swojego przyjaciela dając mu nieustanne wsparcie, zrozumienie oraz pomocną dłoń. Jeśli chcesz uzyskać ten sam efekt w swoim związku, wypróbuj kilka rad.
    Uwierz mi, poczujesz różnicę......

    Dzielcie wspólne zainteresowania.


    Dla kobiet jest rzeczą naturalną, aby zaprosić swoje najbliższe koleżanki na wspólne zakupy, jogę, dzień w SPA i w wiele innych miejsc.
    Wspólne zacieśnianie więzi podczas takich spotkań nie powinno być zarezerwowane tylko dla kobiet.
    Faceci również uwielbiają luźne spędzanie czasu i pogaduchy.
    Może i Twój mężczyzna nie będzie chętny na spędzenie całego dnia w SPA, ale czy Ty byłabyś skłonna cały dzień oglądać koszykówkę?
    Przecież jest mnóstwo zajęć, którymi możecie się zająć wspólnie.
    Wspólne chodzenie na siłownię nie stanowi żadnej bariery, a jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
    Jeśli na przykład, lubicie wychodzić do restauracji w sobotnie wieczory na romantyczną kolację, dlaczego by tym razem nie zostać w domu i nie przyrządzić czegoś razem?
    Nawet, jeśli wspólne gotowanie Wam nie wyjdzie i w ostateczności zjecie zamawianą pizzę to fakt, że spędziliście trochę czasu razem pracując nad osiągnięciem wspólnego celu, jakim jest lepsze poznanie się i swoich cech na pewno nie pójdzie na marne. Najważniejszym jest, aby pracować nad zacieśnianiem więzi między Wami.

    Pozwól mu być sobą.


    Większość kobiet uważa, że ciężko jest kochać mężczyznę za to, jaki tak naprawdę jest.
    Chcemy zmieniać ich fryzurę, sposób ubierania, chcemy by mieli lepszą pracę, czasami nawet wymieniłybyśmy ich przyjaciół tak, aby wszystko pasowało do naszego ideału.
    Tak naprawdę trzeba pozwolić im być sobą.....
    Zastanów się, przecież nie chciałabyś, aby ktoś zmieniał Ciebie na siłę.
    W końcu będziesz dumna z tego, że Twój facet jest fanem jogi, świrem komputerowym lub niewolnikiem mody.
    Najważniejsze, aby był dobrym powiernikiem, partnerem i przyjacielem.
    Większość facetów robi rzeczy, które potrafią wyprowadzić nas z równowagi, lub po prostu się nam nie podobają.Zdajmy sobie sprawę, że my też potrafimy zdenerwować naszych partnerów. Trzeba szukać kompromisów i żyć dalej......

    Mów mu co myślisz.


    Nie oczekuj od swojego partnera, że zawsze domyśli się, co tak naprawdę masz na myśli. Facet jest prosto skonstruowany.... powiedz mu co chcesz , czego oczekujesz.....
    W zasadzie kobiety co chwilę zmieniają zdanie......
    Dlaczego więc jesteś rozczarowana, kiedy on nie potrafi domyślić się aktualnego stanu Twoich myśli?
    Nie wymyślaj rzeczy w stylu „Jeśli słuchał mnie dokładnie, powinien dobrze wiedzieć gdzie zabrać mnie na obiad w Walentynki”
    Zaoszczędzisz sobie wiele rozczarowań i złości, jeśli po prostu powiesz mu gdzie chcesz wybrać się z nim w Walentynki lub żeby zainstalował w Twoim komputerze program antywirusowy.
    W końcu wiadomo, że co dwa serca to nie jedno, więc pracuj nad tym, aby istniała komunikacja między Wami.


    Daj mu trochę przestrzeni.


    Czasami, Twoje koleżanki lubią znikać na jakiś czas.
    Są tak zajęte w pracy, że nie mają czasu odpisać na Twojego maila.
    Czy czepiasz się ich za to?
    Raczej nie, bo potrafisz je racjonalnie usprawiedliwić.
    Jednak z jakiegoś powodu ta sama zasada nie sprawdza się z Twoim facetem. Wypominasz mu nieodebrane telefony, denerwujesz się, jeśli chce zorganizować z kolegami „męski wieczór”.
    Ale pamiętaj, znalezienie równowagi pomiędzy „czasem dla mnie”, „czasem dla niego” a „czasem dla nas” jest bardzo istotne.
    Ten balans sprawi, że będziecie bardziej doceniać czas spędzony ze sobą
    i będziecie go lepiej pożytkować.
    W efekcie, będziecie go mieli dla siebie naprawdę dużo, bez zaniedbywania swoich przyjaciół
    Faceci mogą potrzebować dowartościowania tak samo jak Twoje koleżanki
    i na pewno nie mają nic przeciw szczeremu komplementowaniu ich.
    Jeśli Twój facet dostał właśnie awans uczcij to z nim wystawnym obiadem i powiedz, że naprawdę sobie na to zasłużył.
    Nie bądź zaskoczona, jeśli on nagle zacznie przebywać częściej w Twojej obecności i spędzać z Tobą więcej czasu.

    POWODZENIA .......
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Jak postępować z mężczyznami? 
    Może pomoże :P
    Dołączył
    Apr 2009
    Wiek
    33
    Posty
    143
    Podziękował/a
    60 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    29
    Cytat Zamieszczone przez Limonka Zobacz posta
    Mów mu co myślisz.


    Nie oczekuj od swojego partnera, że zawsze domyśli się, co tak naprawdę masz na myśli. Facet jest prosto skonstruowany.... powiedz mu co chcesz , czego oczekujesz.....

    widzę że są kobiety które to rozumieją ja jeszcze chyba takiej nie spotkałem

    "Jeżeli wydaje Wam się że jestem tak głupi na jakiego wyglądam, to się mylicie...
    jestem ciut głupszy"
    http://img853.imageshack.us/img853/6...ragocompl1.png
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Jak postępować z mężczyznami? 
    Pozytywnie zakręcona

    Awatar Limonka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    249
    Podziękował/a
    663 razy
    118 podziękowań za 40 postów
    Siła reputacji
    57
    Cytat Zamieszczone przez Mocho Zobacz posta

    widzę że są kobiety które to rozumieją ja jeszcze chyba takiej nie spotkałem
    Oj tam jeszcze spotkasz ...wszystko przed Toba powodzenia
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-11, 18:08
Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •