Witam Wszystkich forumowiczów

Zakupiłam już jakiś czas temu gierkę COD: MW2, gdyż lubię grać w strzelanki sieciowe, chyba zaraziłam się tym od mojego faceta :-) i mam taki oto problem, zauważyłam mianowicie, że podczas sesji w multi często zdarza mi się ginąć mimo iż jestem dobrze ukryta za przeszkodami i po prostu sobie „Kampie” czasem :-) , czy siedzę sobie z boku w jakimś budynku pod oknem oczywiście z boku za ścianą i nagle, BAM, BAM i już po mnie. Zauważyłam na tzw. „kamerach śmierci” że: idzie sobie gość i nagle strzela w ścianę, za którą się znajduję ni z tego ni z owego – Skąd ON wie że ja tam jestem !!! Wydaje mi się, że używają do tego celu jakiś Botów namierzających czy coś w tym stylu. Mój facet mówi, że dlatego nie gra na publicznych mapach, ma kilku znajomych z którymi może spokojnie grać bo wie, że oni nie używają żadnych „WSPOMAGACZY”. Chciałam żeby mi dał takiego wspomagacza, do COD MW2 ale powiedział mi, że on takich rzeczy nie używa bo by się źle z tym czół, ale ja nie mam nic przeciwko jeśli i ja mogę z tego korzystać skoro inni takich wspomagaczy używają.
Moja prośba jest następująca, proszę o udostępnienie mi takiego bota do gry sieciowej

Pozdrawiam i czekam na rzetelne odpowiedzi