Wątek: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Over the Hills and Far Away
    Awatar Kozak
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    39
    Posty
    762
    Podziękował/a
    285 razy
    331 podziękowań za 99 postów
    Siła reputacji
    76
    9 grzechów głównych męskiej mody na lato
    W lato częściej zwracamy uwagę na ciała mijających nas kobiet, a upały sprawiają, że często jest na co popatrzeć. Ta zasada działa jednak i w drugą stronę: kobiety częściej zawieszają oko na facetach i... tym, co na sobie mają.

    W pogoni za letnim lansem łatwo przekroczyć granicę nie tylko śmieszności, ale również dobrego smaku. Sprawdź, jak nie zrobić sobie obciachu i jakie grzechy najczęściej popełniają faceci w letnim wydaniu!

    Nieśmiertelne skarpetki do sandałów
    Jakkolwiek by wakacyjny zestaw skarpetek noszonych do sandałów nie był obśmiewany jako symbol największej letniej wtopy, to i tak jego zwolenników można co i rusz spotkać na polskich ulicach od Monciaka aż po kopułę szczytową Giewontu.
    Pół biedy, jeśli "skarpeciarza" spotkamy na otwartej przestrzeni - podróżowanie obok niego w środkach transportu publicznego może jednak przyprawić o zawrót głowy, w myśl zasady: "poczuj swego sąsiada".

    Japonki
    Ten, kto wymyślił japonki i sprawił, że dla nich kobiety rezygnują z seksownych obcasów, powinien trafić do czyśćca. Jednak ten, kto stwierdził, że to odpowiednie obuwie letnie dla mężczyzn powinien smażyć się w piekle.

    Facet klapkujący po ulicy z seksownie wyeksponowanym dużym paluchem u stopy w kolorowych japonkach, to tęczowa parodia mężczyzny. Gorsze mogą być tylko koturny a la Michał Szpak.

    Biała koszulka na ramiączkach
    Białą, bawełnianą koszulkę na ramiączkach mogłeś zakładać co najwyżej na w-f w latach 80. i 90. Jeśli zdecydujesz się założyć tak "gustowny" strój w letnie upały, nie zdziw się, że możesz zostać posądzony o udział w zdjęciach do kolejnej części "Szklanej pułapki". Pod warunkiem, że do tego będziesz odpowiednio spocony i "muśnięty" prochem i pyłem.

    "Modne" T-shirty

    Nie wiemy, jak Wy, ale my uważamy, że w polskich sklepach naprawdę ciężko dostać ładną koszulkę, która byłaby pozbawiona kretyńskich, pseudo-trendy napisów. Pół biedy, gdy chcesz sobie sprawić T-shirt humorystyczny - wybór jest naprawdę ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.

    Posucha zaczyna się w przypadku niby normalnych, bardziej eleganckich koszulek. Jak nie "love, sexy, romantic", to "super macho Davidson style". "Warning, danger, trendy-terror". Pewnym wyjściem jest podkoszulek bez napisów, gładki. Tylko czy to nie za nudne?

    Czarny garnitur
    Lato to nie tylko latanie po plaży, buszowanie w zbożu i pot górskich wędrówek. Zdarzają się okazje, na które wypada przywdziać coś bardziej eleganckiego i nie mamy tu na myśli dżinsów i koszuli, a letni garnitur. Tylko kto, spoza osób, których praca wymaga posiadania kilku(nastu) garniturów, go posiada?

    No właśnie. Jeśli nie dysponujemy lekkim i jasnym płóciennym garniturem letnim, warto pamiętać, że jak ognia należy wystrzegać się latem garnituru czarnego! W ogóle ciemne garnitury latem polecamy nosić jedynie wieczorem (a i to nie zawsze) i to na bardzo uroczyste okazje. W innych przypadkach trzeba kombinować z różnymi odcieniami szarości, stalowoniebieskim, popielatym.

    Koszmarny silikonowy dodatek

    Jeśli po nagłówku nie domyślacie się, o co chodzi, spójrzcie na swój nadgarstek - być może i Wy padliście ofiarą jednego z najkoszmarniejszych trendów ostatnich lat.

    Chodzi oczywiście o gumowe "bransoletki" różnych barw i odcieni, często z napisami i noszone po kilka sztuk na jednej ręce. Do kompletu proponujemy japonki, o których nasze zdanie już znacie.

    Kąpielówki a la Borat i męskie bikini
    Niektórzy faceci (nie tylko panowie pod sześćdziesiątkę) uważają, że plażować można w zwykłej bieliźnie. Wtedy świat ma wątpliwą okazję poznać niezmąconą szarość barchanowych slipek i sprane desenie majtek w kratkę.

    Jest jednak grupa panów, którzy na siłę chcą lansować "oryginalność" i na plażę zakładają kostiumy kąpielowe a la Borat (specyficznie uwydatniają męskość) albo nawet dwuczęściowe stroje, co jest już zupełnie niemęskim kuriozum. Panowie, błagamy: tylko topless!

    Guma bieliźniana
    Na panie, którym spod spodni-biodrówek wystaje większa część koronkowych (i zazwyczaj czerwonych lub białych) stringów, podnieceniem reaguje jedynie prymitywniejsza część męskiej populacji.
    Za to żadnej, ale to żadnej kobiecie, nie podoba się guma od bokserek wystająca spod nisko opuszczonych, spadających spodni. Zwłaszcza gdy same bokserki są również opuszczone do grawitacyjnej granicy opadania i trzymają się chyba tylko na czymś, co mają z założenia zasłaniać. Nie rób z siebie krypto-ekshibicjonisty!

    Goła klata
    Nawet jeśli naprawdę chcesz się pochwalić rzeźbionym przez cały rok ciałem, pamiętaj: z gołym torsem możesz paradować jedynie na plaży i okolicach. Bliskich okolicach! "Wożenie się po mieście" bez górnego ubrania albo eksponowanie klaty (lub co gorsza, mięśnia piwnego) w niezapiętej, nawet na jeden jedyny guziczek, koszuli to wyjątkowy obciach, choćby było naprawdę gorąco.

    Źródło: wp.pl
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Świat jest piękny ;) Awatar Mich
    Dołączył
    Nov 2010
    Wiek
    29
    Posty
    1,351
    Podziękował/a
    35 razy
    223 podziękowań za 59 postów
    Siła reputacji
    38
    o żesz... lepiej to zapamiętać
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Music Is The Answer ...
    Awatar stanley1979
    Dołączył
    May 2010
    Wiek
    44
    Posty
    1,924
    Podziękował/a
    447 razy
    2,521 podziękowań za 647 postów
    Siła reputacji
    160
    same fakty zero ściemy .....

    nie tylko pamiętać....

    wystrzegać sie tego złaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Ryb@
    Guest
    a ja tam japonki lubię,a to, żę jakieś flondrze się to podobać nie będzie.. j**e mnie to i o . ;p

    mamy XXI wiek, więc każdy ubiera się jak chce, a nie tak jak tego inni oczekują.


    aaa. i często jak biegam, zakładam własnie białą koszulkę na ramiączka, także.. no. ;]
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    UWAGA!!! Kobieta! Awatar Qelserin
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    25
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Cytat Zamieszczone przez Ryb@ Zobacz posta
    a ja tam japonki lubię,a to, żę jakieś flondrze się to podobać nie będzie.. j**e mnie to i o . ;p

    mamy XXI wiek, więc każdy ubiera się jak chce, a nie tak jak tego inni oczekują.


    aaa. i często jak biegam, zakładam własnie białą koszulkę na ramiączka, także.. no. ;]
    mnie też sie japonki zajebiscie podobają ale jeśli chodzi o męskie to zeby nie byly jakies jaskrawe albo coś

    @up
    sandały + skarpety = syf jak fiks ;d
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Fallen Mod Awatar VinDiesel
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    120
    Podziękował/a
    125 razy
    66 podziękowań za 17 postów
    Siła reputacji
    28
    a jak ja w kościele widziałem typa co był w kompielówkach takich jak box-erki i do tego miał koszule i sandały ze skarpetami.... nowy krzyk mody Panowie ale co lepsze jakaś typera szla z nim za rękę.......

    Od razu dodam ze nie jest chory ani nic, mieszka 2 klatki ode mnie i jest stomatologiem z prywatna przychodnia

    jak widać jest tak jak napisał skrze-laty kolega
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Lejdis Awatar iska91
    Dołączył
    Jun 2011
    Wiek
    33
    Posty
    4
    Podziękował/a
    0 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    13
    Mi osobiście japonki czy te skarpety z sandałami nie przeszkadzają kto co lubi a po za tym o gustach sie nie dyskutuje
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Legenda MHTeam
    Awatar losmanos
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,220
    Podziękował/a
    492 razy
    4,230 podziękowań za 516 postów
    Siła reputacji
    174
    Cytat Zamieszczone przez VinDiesel Zobacz posta
    a jak ja w kościele widziałem typa co był w kompielówkach takich jak box-erki i do tego miał koszule i sandały ze skarpetami.... nowy krzyk mody Panowie ale co lepsze jakaś typera szla z nim za rękę.......

    Od razu dodam ze nie jest chory ani nic, mieszka 2 klatki ode mnie i jest stomatologiem z prywatna przychodnia

    jak widać jest tak jak napisał skrze-laty kolega



    A ja nie mam takiego problemu bo po pierwsze nie chodzę do kościoła, a japonki nosze na co dzień i jakoś nie przeszkadza mi to tylko wiadomo ze bez skarpetek
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    902
    Podziękował/a
    273 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65
    A ja nie rozumiem więc zapytam.Co złego w męskich bransoletach?Np tej:http://www.stylowabizuteria.pl/brans...uk-p-1975.html


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #10 Odp: 9 grzechów głównych męskiej mody na lato 
    Music Is The Answer ...
    Awatar stanley1979
    Dołączył
    May 2010
    Wiek
    44
    Posty
    1,924
    Podziękował/a
    447 razy
    2,521 podziękowań za 647 postów
    Siła reputacji
    160
    Cytat Zamieszczone przez Firewolf Zobacz posta
    A ja nie rozumiem więc zapytam.Co złego w męskich bransoletach?Np tej:http://www.stylowabizuteria.pl/brans...uk-p-1975.html
    wszystko fajnie i wogóle tylko zaraz by zrobili pedzia z kogoś kto by to nosił...

    ps .spoko gadżety
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powiedzieli po wyścigu
    By losmanos in forum OffTop
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-06-11, 10:32
  2. Tory sezonu 2011
    By losmanos in forum OffTop
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-03-11, 18:18
  3. Top 30 lat 90.
    By koksik888 in forum OffTop
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-03-11, 17:14
Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •