Wątek: [Letty] Rozwiązywanie najczęstszych problemów, pobieranie z przeglądarki !!!

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1 [Letty] Rozwiązywanie najczęstszych problemów, pobieranie z przeglądarki !!! 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,207 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Poprzedni temat przez przypadek skasowałem przy edycji dlatego macie nowy, nieco zmodyfikowany.


    1. Podczas aktualizacji programu dochodzi do 100% i nic dalej się nie dzieje. Program się nie włącza.

    Uruchom program jako administrator w przypadku Windows 7 / Vista. Jeśli nie to uruchom plik 'updaterletty'
    2. Podczas logowania do programu wyświetla się komunikat o nie poprawnych danych.

    Dokładnie sprawdź pisownie. Zwróć uwagę na małe i duże litery.

    3. Podczas uruchomiania programu wyskakuje "błąd połączenia".


    W settings.ini w katalogu letty trzeba pod wpisem:

    [Connection]
    TitleSpeedInfo=true



    dodać wpis:

    FSPort=47624


    po modyfikacji powinno to wyglądac tak:

    [Connection]
    TitleSpeedInfo=true
    FSPort=47624
    4. Pojawia się komunikat z informacja o błędnym haśle pobierania.

    1) Jeśli wpisałeś mhteam.eu i wyskakuje ten komunikat to spróbuj bez hasła.

    2) Jeśli nie wpisałeś hasła, a wyskakuje ten komunikat to wpisz hasło mhteam.eu

    5. Po pobraniu 100% pliku zajmuje on tylko 4 GB (w przypadku jeśli ma zajmować więcej niż 4 GB).


    Maksymalna waga pliku na dysku z systemem plików FAT32 to 4 GB. Zmiana na systemu pilów NTFS rozwiąże sprawę.

    6. Po kupieniu konta premium w letty, prędkość pobierania się nie zmieniła.


    Wyłącz program i włącz ponownie. Oraz pamiętaj że w programie Letty trzeba się zalogować na dane z letty.pl
    7. Letty nie włącza się, nie pobiera , nie wysyła ... Cały czas łączy .

    Usuń plik settings
    jeśli settings.ini nie ma w katalogu z programem to jest on w:
    Pod Windowsem XP: C:\\Document and Settings\\<NAZWA_PROFILU>\\Ustawienia lokalne\\Dane aplikacji\\Letty
    Pod Vista, 7 i 8: C:\\Users\\<NAZWA_PROFILU>\\AppData\\Local\\Letty

    win7 ma folder appdata ukryty więc trzeba wejść w ustawienia i zahaczyć pokazywanie ukrytych plików ...co do innych windowsów to nie wiem .

    W przypadku kiedy letty się nie loguje można także spróbować zmienić nazwę z Letty na Petty .

    UWAGA, czasami mogą być prowadzone ataki na serwery letty tak zwane ddos... Jeżeli letty nie loguje się pomino wszystkich wykonanych opcji z tematu, może to oznaczać wlasnie taki atak... W takim przypadku nie pozostaje nic poza czekaniem, aż administracja letty da radę z takim atakiem sobie poradzić, sytuacje takie są rzadkie jednak występują... Prosimy więc nie zaśmiecać forum pytaniami, a jedynie uzbroić się w cierpliwość... Atak może trwać do kilkunastu godzin, zazwyczaj jednak administracja letty stara się to rozwiązać w jak najkrótszym czasie.

    Jeśli letty w dalszym ciągu nie chce nic pobierać , oznacza to awarie serwera lub brak pliku ... w takim przypadku wystarczy cierpliwie poczekać ( czasem nawet cały dzień ) potem jak nie rusza dalej postąpić jak wyżej ...
    8. Można też pobierać za pomocą przeglądarki w tym celu :

    - logujemy się na letty.pl ( opcja szczególnie dla posiadaczy premium, ponieważ pozwala na pobieranie z pełną prędkością ),
    - w przeglądarce wpisujemy letty.pl/dl/tu wklejamy hascode i zapisujemy na dysku...

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
     

  2. 11 użytkowników podziękowało użytkownikowi edek90 za ten post:

    afiks (27-08-18), alukard21 (06-10-16), antya (25-06-17), cezi2626 (31-08-17), karols92 (25-07-19), krzyskg (10-05-17), Limonka (21-06-20), mccn (09-08-16), Podejrzany (27-09-16), psikorek (02-09-19), saczka51 (04-04-19)

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •