Wątek: Fantasy Liga - Edycja II

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1 Fantasy Liga - Edycja II 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,675
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Mikrus7 ostatnio ma mało czasu, dlatego mam dla Was propozycję udziału w II Edycji konkursu, który już dzięki niemu znacie. Można oczywiście zdobyć nagrody w postaci transferu czy punktów reputacji!

    Korzystając z Fantasy Liga WP.pl znów proponuję Wam naszą ligę forumową.


    UWAGA! Aby zabawa miała sens, musi być przynajmniej 10-ciu uczestników! Im więcej tym lepiej

    Do gry i Ligi można dołączyć w każdym momencie, chociaż najlepiej to zrobić do dzisiaj, godz: 18:00, gdyż wtedy rusza 1 kolejka! Skład wybieracie tylko raz i bierze udział w całych rozgrywkach, nie trzeba co tydzień na nowo wybierać (chyba, że zechcecie robić transfery), a więc gra nie zajmie dużo czasu! Rejestrując się użyjcie loginu z forum (pkt. 3 przy rejestracji - pseudonim).

    Jeśli jednak nawet przystąpicie do Konkursu później to nic straconego, bo dokonując dobrego wyboru zawodników można odrobić wszystkie ewentualne straty punktowe


    W skrócie opiszę zasady samej gry:

    Krok 1. Rejestrujemy się na stronie --> Fantasy Liga WP.PL tutaj dodatkowo macie opis rejestracji --> Fantasy Liga WP.PL
    Krok 2. Zakładanie drużyny, skompletowanie składu. Opis --> Fantasy Liga WP.PL pamiętajcie macie do dyspozycji tylko 25mln i musicie kupić za to 15 zawodników.
    Krok 3. Ustalenie taktyki i wybór kapitana. (Jak w opisie z linku powyżej) Wybór kapitana jest ważny gdyż punkty za niego mnożone są x2.
    Krok 4. Wchodzicie w zakładkę "Ligi prywatne" (po lewej stronie), następnie klikacie "Dołącz", i wpisujecie ten kod 292709002. Po wpisaniu tego kodu, dołączycie do ligi mhteam.eu, której administratorem jestem ja
    Krok 5. Witam w grze, w której pula nagród to 5 tys. zł. !

    Zasady obowiązujące w grze dostępne są w zakładce "Zasady gry" czyli tutaj --> Fantasy Liga WP.PL


    Zasady Konkursu:

    1) Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest napisanie posta w tym temacie. Bez względu na to, czy jesteś zwykłym userem, czy należysz do Ekipy MHTeam w treści napisz nazwę drużyny, swój login na letty oraz na jaką nagrodę się decydujesz - transfer, punkty letty czy reputacja. Wybór ten będzie obowiązywał do końca trwania konkursu. Jeśli w którymś momencie zechcesz zmienić ten wybór - po prostu edytuj posta.
    2) Warunkiem dopuszczenia do Konkursu jest też kliknięcie w reputację (karma - u góry posta po prawej) lub przynajmniej podziękuj (na dole posta po lewej) w tym temacie. Nie ukrywam, że reputacja jest dla mnie cenniejsza - a przecież klikasz tylko raz na cały konkurs
    3) W zależności od liczby uczestników i pozyskania nowych środków nagrody w konkursie mogą ulec zwiększeniu
    4) W przypadku równej ilości punktów, zdobytych przez kilku uczestników na koniec konkursu, nagroda w postaci transferu / punktów letty jest dzielona w częściach równych (z ewentualnym zaokrągleniem w górę )


    Nagrody w konkursie:


    Nagrody za daną kolejkę:

    I: transfer 2 GB lub 140 pkt letty albo 10 pkt reputacji
    II: transfer 1 GB / 70 pkt letty lub 6 pkt reputacji
    III: transfer 700 MB / 49 pkt letty lub 3 pkt reputacji


    Nagrody za miejsca w klasyfikacji generalnej:

    I miejsce: transfer 40 GB na letty lub 2800 pkt letty albo 80 pkt reputacji
    II miejsce: transfer 30 GB / 2100 pkt letty lub 60 pkt reputacji
    III miejsce: transfer 20 GB / 1400 pkt letty lub 30 pkt reputacji

    Gra jest na prawdę bardzo prosta i nie każdy musi się znać na piłce, żeby odnieść w niej sukces.


    Zapraszam wszystkich do zabawy!



    Klasyfikacja generalna po 21 kolejce:






    Sponsored by:

    mhteam
    Michu
    mikrus7
    Ostatnio edytowane przez alina ; 25-12-13 o 12:33 Powód: aktualizacja
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. 12 użytkowników podziękowało użytkownikowi alina za ten post:

    dave1981 (22-07-13), dzolo (15-08-13), Exoder (19-07-13), hizoahi (25-07-13), komilo (25-07-13), L@ma (19-07-13), lalus1210 (22-07-13), M6V6P6 (22-07-13), Michu (19-07-13), mikrus7 (23-07-13), stanley1979 (29-08-13), woj17 (26-07-13)

  3. #2 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Emerytowany VIP ;)
    Awatar Michu
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,250
    Podziękował/a
    177 razy
    3,214 podziękowań za 564 postów
    Siła reputacji
    238
    Drużyna: Lausitz FC
    login letty: M-S-Z
    nagroda za etap: reputacja
    nagroda główna: punkty letty
    Ostatnio edytowane przez Michu ; 26-07-13 o 22:19
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #3 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Only The Good Die Young

    Awatar Firewolf
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    45
    Posty
    902
    Podziękował/a
    273 razy
    188 podziękowań za 30 postów
    Siła reputacji
    65
    Firewolves

    login: Firewolf

    ja wybieram transfer
    Ostatnio edytowane przez Firewolf ; 24-07-13 o 23:54


    Żyj tak żeby inni nie płakali przez Ciebie
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #4 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Very Important Person


    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    48
    Podziękował/a
    39 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    20
    Fajowo że powstała 2 edycja, mam tylko nadzieję że tym razem będzie to wszystko częściej aktualizowane. I małe pytanko. Nie da się zwiększyć troszkę tych nagród za kolejkę? W 1 edycji było 5 Gb za 1 miejsce
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #5 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,675
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Cytat Zamieszczone przez KoRny Zobacz posta
    Fajowo że powstała 2 edycja, mam tylko nadzieję że tym razem będzie to wszystko częściej aktualizowane. I małe pytanko. Nie da się zwiększyć troszkę tych nagród za kolejkę? W 1 edycji było 5 Gb za 1 miejsce
    Tak jak napisałam w zasadach - jeśli zbiorę większą pulę, to zwiększę nagrody

    EDIT:

    Dzięki nowym wpływom pula nagród etapowych zwiększona
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #6 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Legenda MHTeam

    Awatar L@ma
    Dołączył
    Dec 2010
    Wiek
    29
    Posty
    3,646
    Podziękował/a
    317 razy
    21,533 podziękowań za 1,681 postów
    Siła reputacji
    477
    Przecież wiesz Alinko co wybieram

    Reputkę oczywiście

    L@ma FC
    Ostatnio edytowane przez L@ma ; 20-07-13 o 14:33
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #7 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Expert-Pc
    Awatar Exoder
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    222
    Podziękował/a
    119 razy
    41 podziękowań za 16 postów
    Siła reputacji
    41
    Exoder FC

    Wybieram reputke
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #8 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Start Awatar Vuko
    Dołączył
    May 2011
    Wiek
    32
    Posty
    29
    Podziękował/a
    55 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    17
    Goonners

    wybieram transfer

    login: Vuko
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #9 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Friends
    Dołączył
    Jun 2009
    Wiek
    31
    Posty
    2,518
    Podziękował/a
    120 razy
    144 podziękowań za 18 postów
    Siła reputacji
    79
    Wybieram reputke

    Login taki jak na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  11. #10 Odp: Fantasy Liga - Edycja II 
    Friend No More



    Awatar alina
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    10,675
    Podziękował/a
    1,609 razy
    2,494 podziękowań za 190 postów
    Siła reputacji
    869
    Z przyjemnością stwierdzam, że na chwilę obecną mamy w Lidze 10 zespołów, a zatem minimalne wymagania do ważności konkursu zostały spełnione Mam nadzieję jednak, że w miarę upływu czasu dołączy do naszej zabawy więcej osób.

    Przypominam jednak tym miejscu o konieczności spełnienia wszystkich wymaganych przeze mnie warunków. Jak na razie z 9 uczestników (siebie nie liczę) wymagania konkursowe (i to nie do końca) spełniło tylko 4.
    Zaznaczam, że przy podziale nagród będę brać pod uwagę tylko zgłoszenia poprawne (spełnienie wszystkich wymagań określonych w zasadach konkursu).
    Pół biedy, jeśli ktoś tylko nie napisze swojego loginu letty, a jest on taki sam, jak na forum, ale czy to taki trudne napisać 2 słowa więcej ? - a ja nie muszę się niczego domyślać Oczywiście jeśli ktoś wybiera reputację, loginu na letty nie trzeba pisać
    Jeśli zasłużyłam kliknij reputację (karma - u góry posta po prawej) lub podziękuj (na dole po lewej)
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •