Zobacz wyniki ankiety: Czy Jesteś za:

Głosujących
123. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Polską w Uni Europejskiej

    53 43.09%
  • Polską w Europie ale nie w Uni Europejskiej

    70 56.91%

Wątek: Ankieta Europa czy Unia Europejska ?

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53
  1. #41 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Pozytywnie zakręcona

    Awatar Limonka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    249
    Podziękował/a
    664 razy
    118 podziękowań za 40 postów
    Siła reputacji
    57
    Zamieszczone przez DVD
    Przepraszam za częściowe zejście z tematu, ale muszę coś sprostować, żeby ktoś tego nie powtarzał dalej.


    Witamina B17 zapobiega rakowi? Litości... Może jeszcze jakieś ciekawostki rodem z blogów żony Lewandowskiego i spółki typu przegrzewanie wątroby, odkwaszanie organizmu (wstrzyknij sobie NaHCO3, świetnie się zobojętnisz)? Masz jakiekolwiek pojęcie o farmakologii i kancerogenezie? Otóż przytoczę Ci morał z wykładu (tudzież podręcznika do farmakologii) nt. witamin - jedynym wskazaniem do ich stosowania jest ich niedobór. Tyle. Piszesz o koncernach, mając sporo racji - zarabiają głównie na tzw. suplementach. Sylimarol na regenerację wątroby? Koniec z przeszczepieniami! Jednocześnie niestety podważasz sens swojej wypowiedzi takimi idiotyzmami, jak wyżej.

    PS. Przed kropką i przecinkiem nie robimy odstępów.

    To nie są idiotyzmy , głupotą jest negowanie czegoś , czego się nie zna , nie chce poznać .....

    Nie znam się na farmakologi , trochę interesuję się medycyną naturalną , dlatego wtrąciłam to do tematu. Nie wiem co Cię tak zbulwersowało..... Jesteś lekarzem ?
    Znajomy wyleczył się z raka prostaty stosując olej lniany , pestki z moreli oraz jadł papryczki chili odpowiednio przygotowane , w których zawarta jest kapsaicyna , nie zgodził się na chemię . Po 5 miesiącach poszedł na badania i jak sadzisz ? Lekarze pytali się gdzie się leczył.
    Nie będzie leków naturalnych na raka , bo nie można ich opatentować. Skoro wychodzisz z założenia , że chemioterapia itp. jest najlepsza w leczeniu raka , oraz farmakologia tylko i wyłącznie w leczeniu chorób to Twoja opinia , nie wnikam.


    P.S. Co do kropek i odstępów <piszę tak aby było przejrzyście > - nie jest to forum gramatyki języka polskiego , poczytaj inne posty i zaznacz błędy (najlepiej na czerwono )


    "Witamina B17"(amigdalina, amygdalina, laetrile, letril) to lekarstwo na raka | eioba.pl poczytaj sobie .....
    Ostatnio edytowane przez Limonka ; 30-06-14 o 18:47
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #42 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    Pierwszak
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1
    Podziękował/a
    15 razy
    0 podziękowań za 0 postów
    Siła reputacji
    17
    Witam po długiej przerwie!

    Przykład z ochrony zdrowia - każdy sprzęt do sali operacyjnej musi mieć atest... Czyli podbity papier i naklejkę przez "odpowiednią" firmę. I taki np. monitor, który kosztuje w sklepie 1000 zł, szpital kupuje za 10 000 zł, a różni się wspomnianą naklejką. Za to opieka paliatywna nie wchodzi w skład pakietu onkologicznego - jak masz umrzeć, zrób to szybko, po co marnować na Ciebie czas i pieniądze? I takich spraw jest od groma, jak sam piszesz. Co do zwykłych artykułów - w USA Ford Mustang (i szereg innych sprzętów) jest dużo tańszy niż u nas. Dlaczego? Przykład z branży cukrowniczej - przyszedł Niemiec, wykupił pewną cukrownię w świętokrzyskim... po czym ją zamknął. Ze strony biznesowej logiczne posunięcie, tylko ze strony państwowej i czysto ludzkiej - kto mu na to pozwolił? Ikea będzie teraz hurtowo wycinać nasze lasy (swoich broń, Boże!), 70 lat temu ktoś zza granicy też już to robił, prawda?
    Nie pogoniliśmy dzięki wymordowaniu tych, którzy dziś mają święto, grubej kresce, ciągłemu buntowaniu i nastawianiu przeciw sobie warstw społeczeństwa przez rządzących. Nikt już nie oczekuje zmian, bo każda kolejna nadzieja znika utopiona w aferze i brudnej forsie tych, co mieli "uzdrowić scenę polityczną". Skłóconym narodem łatwo się manipuluje. Nagonki na lekarzy, nauczycieli, górników i temat zastępczy ciągle mamy, kolejna kadencja za nami...
    Mccn, dobrze gadasz, chodź na piwo.

    Cytat Zamieszczone przez Limonka Zobacz posta
    głupotą jest negowanie czegoś , czego się nie zna , nie chce poznać .....
    Kod:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Amigdalina
    Amigdalina - link z artykułu, który przytoczyłaś, wystarczyłby za odpowiedź. Poproszę o artykuł z renomowanego czasopisma, opisującego randomizowane badania z zachowaniem odpowiednich standardów, bo polecona strona to zwykła internetowa pisanina.
    Każdy ma prawo marnować czas w sposób, jaki uważa za stosowny, może być to "medycyna naturalna" (ma tyle wspólnego z medycyną, co koń z koniakiem), nie wnikam. Owszem, jestem lekarzem (gratuluję dedukcji ) i pracuję w szpitalu onkologicznym, widziałem niejednego pacjenta z rakiem prostaty. W jego leczeniu z powodzeniem stosuje się m. in.
    Kod:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Brachyterapia
    brachyterapię. Chcesz mi powiedzieć, że przerzuty do kości wyleczę, dając pacjentowi pestki? Złudna nadzieja to bardzo niebezpieczna i szkodliwa rzecz, gorsza niż postawienie sprawy jasno. Wiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale nie popadajmy w paranoję.

    Neguję, nie chcę poznać? Na studiach to poznałem, tylko z cokolwiek bardziej obiektywnej strony i źródeł, niż Ty. Spytam w drugą stronę - sprawdziłaś choć kilka podstawowych pojęć, o których mówiłem? A, oczywiście, to moja opinia, nie wnikasz. Bo nagle okaże się, że mam rację? Dziwnym trafem się składa, że znakomita większość znających się na rzeczy ludzi ma podobną.
    Kapsaicyna i olej lniany mają pewne biologiczne działanie, zgadzam się. Najprędzej w diecie, np.
    Kod:
    http://3dchili.pl/
    3D Chili, ale nawet oni piszą, że bez ruchu i przestrzegania zaleceń tabletki i olej nic nie dadzą. Jednakowoż nijak się mają do leczenia nowotworów złośliwych. Myślisz, że naukowcy nie szukają naturalnych substancji na raka? Te już sprawdzili. Czasem coś się znajdzie, np.
    Kod:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Paklitaksel
    ze znanego skądinąd pięknego krzewu, cisa. Coś jak próba jedzenia pomidorów na kaca, żeby uzupełnić potas i inne jony... Trzeba by zjadać je kilogramami. Zobaczymy po 5 latach, czy Twój znajomy się wyleczył - rak to nie angina, że przejdzie i spokój... czego szczerze mu życzę. Poza tym - znasz dobrze jego historię choroby? Chciałbym zobaczyć jego dokumentację medyczną.
    Nie twierdzę, że nigdy nie zostanie odkryte lekarstwo na pewnego raka czy inną białaczkę, ale patrząc po dotychczasowych osiągnięciach nie będzie to substancja typu przytoczonych przez Ciebie (przykład: imatynib).
    Kod:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Imatynib
    PS. Dla mnie to zmniejsza przejrzystość, nie zwiększa (jakby tak było, już dawno pisałoby się po Twojemu), ale mniejsza o to.
    PS. 2. Bez urazy, po prostu nie lubię takiego rzucania popularnych haseł. Miło, że próbujesz drążyć temat z tej czy innej strony. Jeśli masz jakieś pytania - pisz, postaram się wyjaśnić.
    Pozdrawiam serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez DVD_PL ; 03-03-15 o 21:43
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #43 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    behapowiec
    Guest
    żydostwo i dziadostwo juz dawno idzie reka w reke z dojczami, tak samo zabole !cieszy mnie jedynie ze angole dostrzegaja ten syf i wreszcie rozwali sie ten dom publiczny.....w europie juz nie ma kogo doić a panstwa wydojone kopa odpaliły w to gówno!
    wówi sie duzo o grecji...a dlaczego np nie o islandii?
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #44 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    DVD_PL linki umieszczaj w znacznikach CODE

    Panowie Panie myślę że wszyscy wiedzą jak wyglądy restrukturyzacje kopalni hut itp. Czyli Huta przynosi straty więc co wtedy trzeba zrobić? Wpompować w nią nasze pieniądze wyremontować odpicować a potem czekać aż modernizacje nie przyniosą skutku. A nastepnie sprzedać za grosze zagranicznemu inwestorowi który albo ją zamknie albo rozkręci i będzie wyprowadzał z Polski masę kasy na nasz koszt. I tak samo działa UE najpierw wpompują w nas kasę czyli dadzą takiego bakcyla a potem jak i tak się sami na wzajem zniszczymy wezmę nas taniością i po dobroci od tyłu jak kudłaty i parówa zenka w więzieniu który schylał się po mydło...

    Ludzie Polska znajduje się obecnie pod zaborami. Okupanci Polski czyli obecny rząd zabezpieczyli się po ciuchu gnębiąc Jurka Owsiaka i pod ta przykrywką wprowadzając ustawę 1066 która między innymi zezwala na wejście sił zagranicznych typu policja wojsko na ziemie Polskie w przypadku kiedy rząd nie jest w stanie sobie z nami poradzić.



    To jest po prostu dezercja

    Polecam jeszcze:



    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #45 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    behapowiec
    Guest
    moon 99.9 % Twojego Forum nawet nie rozumie tytułu Twojego tematu a co dopiero mówić o jakiej kolwiek dyskusji
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #46 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Zdaje sobie z tego sprawę ale co ja mogę ?
    Teraz zobacz co się dzieje rosja vs ukraina i co się stało po negocjacjach putina z delegaturą ue [pisze z malej celowo bo nie mam szacunku do w.w]

    putin wlazł w ukraine ile mógł przerysował legalnie granice i zadowolony
    Zastanawia mnie tylko co tam się wydarzyło...


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #47 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    behapowiec
    Guest
    wiesz ,zaczne z innej beczki - a dlaczego hamerykancom mozna sie wpieprzac w kazdy zakatek swiata, zrobic totalny burdel (irak,afganistan) i na koniec powiedziec swiatu - sorry !pomylka!?
    mysle ,że to wlasnie od hamerykancow putin dostal solidna lekcje polityki pt - "jak grac w uja ze Światem" - to solidna soviecka szkola wywiadu i jest bardzo inteligentny ,obama mu do piet nie siega.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #48 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Tak zgadzam się putin to bardzo dobry polityk "smart putin"

    Rosja jakoś w 2000 roku miała duży kryzys gospodarczy. Co zrobił putin ? obniżył podatki do 13% w ciągu 5 lat odbudowała się gospodarka portfel obywateli spuchł co najmniej dwukrotnie. Co robi Polska w kryzysie ? totalnie gnoi obywatela coraz to większe podatki większe zusy zwiększenie wieku emerytalnego wyprzedawanie majątku Polskiego. Wyciąganie z bankowego funduszu gwarancyjnego rezerw finansowych oraz wypompowanie z lasów państwowych kilku tirów pieniędzy ot na co stać okupantów "PO i Prezydenta"

    Sory za trochę chaotyczny język ale już na samą myśl krew mnie zalewa !


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #49 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    behapowiec
    Guest
    spx,..- wiesz Admin, mam podobnie jak ty dlatego z zasady unikam newsow bo cisnienie mi za bardzo skacze a w moim wieku to niezdrowe.Ale powiem ci jedno dziwi , że nikt w tym topicu nie zwrocil uwagi na celowa degrendolade szkolnictwa ? ale wiadomo...? motłochem jest łatwiej manipulowac - degradacja inteligencji to podstawa przejecia kontroli nad panstwem, Adolf o tym juz wiedział!
    Dzisiaj ta paleczke przejely zydokomunistyczne elyty i bardziej ja udoskonalily.Polski juz nie ma! w 2020 roku gdy skonacza sie prezenty i trzeba bedzie splacic dlugi niewielu zrozumie w jakie gowno nas pchnieto'...żal..., ale spoleczenstwo to nie Nród! dlatego celowo robi sie "mieszanie krwi' by ubezwłasnowolnic narody - zydy i dojcze ida reka w reke...ech!
    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #50 Odp: Ankieta Europa czy Unia Europejska ? 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Komuna była jest i będzie. Ja już czuje się jak na obczyźnie. Tylko co będzie jak ten cały system padnie ? Zostanie wojna i przerysowanie granic aby zapłacić za długi...

    Gdyby chociaż 50% populacji Polskiej używała mózgu to nie mielibyśmy tego kibla...


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •