To, że coś nie działa teraz nie oznacza, że będzie tak cały czas...
|
|




To, że coś nie działa teraz nie oznacza, że będzie tak cały czas...

*PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w
* DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum :)
Tylko szkoda mi czasu. Letty mocno ogranicza szybkość pobierania, w moim przypadku 5 do 10 razy. Dlatego zależy mi na tym by można było pobierać z przeglądarki albo zróbcie coś by można pobierać z pełną prędkością z letty. Męczenie się przy 200-400KB to jakiś żart. Był czas, że pobierało się z prędkością 5-7MB. Więc co się nagle stało że teraz nie idzie?
| « Poprzedni wątek | Następny wątek » |
| Informacje o wątku |
Użytkownicy przeglądający ten wątekAktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości) |
| Tagi dla tego wątku |