Aby zarejestrować się na forum musisz posiadać kod zaproszenia.

Wątek: Pobieranie z przegladarki

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1 Odp: Pobieranie z przegladarki 
    Red Label :D




    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,032
    Podziękował/a
    9 razy
    19,416 podziękowań za 2,429 postów
    Siła reputacji
    560
    To, że coś nie działa teraz nie oznacza, że będzie tak cały czas...

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum :)
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Pobieranie z przegladarki 
    Donator Level 2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    202
    Podziękował/a
    19 razy
    2 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    37
    Cytat Zamieszczone przez edek90 Zobacz posta
    To, że coś nie działa teraz nie oznacza, że będzie tak cały czas...
    Tylko szkoda mi czasu. Letty mocno ogranicza szybkość pobierania, w moim przypadku 5 do 10 razy. Dlatego zależy mi na tym by można było pobierać z przeglądarki albo zróbcie coś by można pobierać z pełną prędkością z letty. Męczenie się przy 200-400KB to jakiś żart. Był czas, że pobierało się z prędkością 5-7MB. Więc co się nagle stało że teraz nie idzie?
    Odpowiedz z cytatem  
     

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •