Wątek: Pobieranie z netu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1 Pobieranie z netu. 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    Witam, mam pytanie do speców od ściągania filmów.
    Od nie kilku dni mam dostęp do Netflixa, są tam pozycje które chciałbym pobrać dla siebie.
    Niestety nie mogę znaleźć dobrego programu, może ktoś posiada takie cudo i mógłby się podzielić wiedzą ?
    Z góry zaznaczę że nie chcę komuś robić konkurencji z wstawianiem filmów na forum.
    Jeśli któryś z uploaderów zna taki program to proszę o info na PW.
    Z góry dzięuję i pozdrawiam.
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  2. #2 Odp: Pobieranie z netu. 
    ROOT
    Awatar mccn
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    570
    Podziękował/a
    1,084 razy
    355 podziękowań za 27 postów
    Siła reputacji
    76
    Na netflixie mozna tylko oglądać..


    Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, dom czy korespondencję ani też atakom na jego honor i reputację. Każdy ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takiej ingerencji lub zamachom.
    Odpowiedz z cytatem  
     

  3. #3 Odp: Pobieranie z netu. 
    Banned

    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    794
    Podziękował/a
    60 razy
    3,422 podziękowań za 633 postów
    Siła reputacji
    0
    słusznie prawisz admin ale jak komuś bardzo zależy na czymś to może sobie to nagrać
    Odpowiedz z cytatem  
     

  4. #4 Odp: Pobieranie z netu. 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    słusznie prawisz @leon57, skoro wiesz jak nagrać to podziel się wiedzą
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  5. #5 Odp: Pobieranie z netu. 
    Banned

    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    794
    Podziękował/a
    60 razy
    3,422 podziękowań za 633 postów
    Siła reputacji
    0
    są programy do przechwytywania obrazu, platne oraz free wbij w wujka gógla i se wygóglaj co ci pasi
    Odpowiedz z cytatem  
     

  6. #6 Odp: Pobieranie z netu. 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    U wójka już byłem, samo siano wciskają, myślałem że znajdę pomoc wśród specjalistów, niestety myliłem się.
    Temat można zamknąć.
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  7. #7 Odp: Pobieranie z netu. 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,207 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Cytat Zamieszczone przez Aster1965 Zobacz posta
    U wójka już byłem, samo siano wciskają, myślałem że znajdę pomoc wśród specjalistów, niestety myliłem się.
    Temat można zamknąć.
    Zerknij ja mam inny program ale płaciłem za niego więc i tu się nim nie podzielę... PS. nie szukaj w wujku po polsku bo tam zawsze g*wno można znaleźć, odnośnik nie był testowany więc kombinuj w razie co...

    Kod:
    https://acethinker.com/download-video/download-netflix.html"]https://acethinker.com/download-video/download-netflix.html

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

  8. #8 Odp: Pobieranie z netu. 
    Donator Awatar Aster1965
    Dołączył
    Aug 2013
    Wiek
    58
    Posty
    2,606
    Podziękował/a
    141 razy
    3 podziękowań za 1 Post
    Siła reputacji
    51
    dzięki edek90, sprawdzę to co poleciłeś, może znajdę coś dla siebie
    pozdrawiam
    Phanteks Enthoo Evolv , Asus Maximus X CODE , i7 87ooK + chłodzenie wodneBarrowch FBLTPRP, NVidia ASUS GeForce RTX3060 ROG STRIX , Corsair DDR4 Vengeance 32GB 4000 MHz, ASUS ROG Xonar Essence STX II, Edifier S760D , SSD M.2 EVO 500GB x2, HDD Seagate 8TB x 2, Acer Nitro XV282KKV 4K, Zasilanie: Be Quiet 1000W, W10 Home
    Odpowiedz z cytatem  
     

  9. #9 Odp: Pobieranie z netu. 
    Legenda MHTeam Awatar Jerychoo
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    2,765
    Podziękował/a
    109 razy
    16,349 podziękowań za 1,736 postów
    Siła reputacji
    357
    Aster1965 taki program jak FlixGrab+ Jeżeli chcesz do tego napisy oddzielnie żeby sobie wmuxować to też zarzucę na PW coś odpowiedniego.

    Odpowiedz z cytatem  
     

  10. #10 Odp: Pobieranie z netu. 
    Red Label :D


    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    4,116
    Podziękował/a
    1 razy
    19,207 podziękowań za 2,460 postów
    Siła reputacji
    475
    Aster tylko uważaj przy tym FlixGrab+ bo jak zobaczysz coś co pobierasz na netfixie w ciągu 48h od pobrania lub w jego trakcie to dostaniesz bana na natflixie Dobrze, że są programy które kosztują może niecałe 5 dolców, a nie ma z nimi takiego problemu

    Nowy Rekord uploadu wszech czasów z jednego miesiąca (listopad 2017) 1735,31 GB edek90. Pobijesz ?

    Jeśli podoba Ci się mój upload, bądź widzisz w innym temacie podpis by edek90 to kliknij w *PRAWY GÓRNY RÓG * (prawidłowo przy mojej odpowiedzi w temacie), lub jeśli temat jest mojego autorstwa możesz również kliknąć w * DOLNY LEWY RÓG * Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy przy uploadowaniu nowości na forum
    Odpowiedz z cytatem  
     

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •