Wątek: FAQ- Przeczytaj zanim napiszesz !!!

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1 FAQ- Przeczytaj zanim napiszesz !!! 
    >>..I see you..<< Awatar Padre
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    69
    Podziękował/a
    0 razy
    7 podziękowań za 4 postów
    Siła reputacji
    24
    Znajdziesz tu odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące forum oraz programów na nim używanych !



    1. Jak to ściągnąć?

    Ygoow://|Deception.2008.DVDRip.XviD-AMIABLE.rar|ac3478d69a|14|5n
    4r5r6np4|==Dnn4Ba7sOks0lQ/xgN1QxNqhapH7qoVd/fHvuEvoBY6yC8Y5LpY
    uxBm0C8y2RajY1y3GeLQx3u52diHkt5TIWePV2QGgLLQ4USVBb7SZKY/bb2s6V
    OSm340j7NVimTXnaX/-gbv60bINey/rWGnadVDA2R90wyPPtpQn-86YdQO1wlL
    7lmgBMFgq5Uo9-/AfjVwEjn1AJcMBOj0QsQvIxsOWrHzab1DZUXN/o0Rw60vd-
    WIKL9Jl6QmUU-R/3jq9Po5bwgd6jwRcGUbx8q8ts/zG5x0WYecaUv7QNnnz82y
    SDGBcB5UaZC3HNzhmo47YCY8-W9TyOD3AGgqW1Nt27zvjyD2qx4VvbDH//66Zf
    8nLiEBR6HAzYla7es/5--PsRVw/XIZnatxorYJrURfifmKTGVapYzuu4gfWMPn
    JEgxGhORO/rNg4ojFuE686fef8pKGyGV3wBC2u7bv0R9k69J59AMYXawtMd5Y8
    2xqjhVWHdsPpXgt9Ht7aMyDZwwrrwvBmrQzIFSIMubkRsh-VCyS7-gPSKvfrwQ
    9gazmQQB-Ra7km8ukivUqJD-Hg9TgqJMLD2un9MTVGPRFwIxj/m2QxNNX32fFE
    HOXTpCr2ZgtwA1o4AcFjhcyZb1saW2JAh9/VkkRiuvMXop2BDQGlX/HvZoJqvK
    Dq1v/0/QkPj5eJgDHNaxko-Z1wPPg8G6b4F5qFe8bLHY150lQGiiocHzkIe7nx
    UU9pS40/84i5/UiezmeKaVsK7iXptBVNSZFSvD6XYENDSR6vB0GL07UhTAkIkQ
    8JrXKyNTANSvQ6SvepO8MyaqXE8DQecxGsfncxXChvm2jDzNZ1IGObRenms7ZH
    j8gu6yz/1OrjevfF4U8QJkRiCluH1O2iwryNbL9cnVswb8fEp0uDppRPj4n8L0
    6uF6u99DrAd0KBgm6oO4fFSeOC4ReVn4Fq6LJidj9BR9CX4UfEO-H9rETKFCwI
    Q|/
    Zapoznaj się z Tutorial - Ygoow


    2. Dlaczego nie mam ostępu do działu Lektor / Dubbing / Kino Polskie?

    Dział jest dostępny od rangi START

    3. Jak zdobyć rangę START?

    Aby zostać startem należny wykonać dla forum sprawny upload o wadze co najmniej 700 MB, który zostanie zatwierdzony przez Moderatorów

    4. Zrobiłem upload, został zatwierdzony a nie dostałem rangi START dlaczego?

    Rangi są przydzielane tylko po złożeniu podania w temacie Start - Podania

    5. Mam bardzo niski upload a chciałbym mieć dostęp do wszystkich działów bez wrzucania tych 700MB, czy jest to możliwe?

    Tak jest ranga SPONSORA którą możesz otrzymać dożywotnio po wpłacie 30zł. Więcej Informacja dla Sponsorów !

    6. Wyskakuje mi "Hashcode nie prawidłowy" o co chodzi?

    Proponuję pobrać najnowszą wersje ygoowa

    7. Zrobiłem upa, ale niebogę napisać tematu w dziale "Filmy zagraniczne" dlaczego?

    Wszystkie tematy z upami zakładamy w działach "Wrzuty Pierwszaków, Startów i Uploaderów" i nigdzie indziej.


    8. Szukam filmu ale nie mam dostępu do działu "Poszukiwania" gdzie mogę jeszcze napisać swoją prośbę?

    Jest tylko ten dział i tam należy składać swoje prośby.




    9. Gdy chce pobrać plik pisze że "limit dobowy przekroczony". Co mam zrobić ?

    Oznacza to, iż został osiągnięty limit transferu danej skrzynki czyli 2gb/24h. Musisz poczekać aż skrzynka się odblokuje (najczęsciej trwa to 24h) i wtedy ściągniesz, lub spróbować przełączyć sie na inny mirror.


    10. Witam! Podczas włączania programu moorhunt wyskakuje mi błąd krytyczny:

    Message: Odmowa dostępu do klucza rejestru 'HKEY_CLASSES_ROOT\mh'.
    StackTrace: w Microsoft.Win32.RegistryKey.Win32Error(Int32 errorCode, String str)
    w Microsoft.Win32.RegistryKey.CreateSubKey(String subkey, RegistryKeyPermissionCheck permissionCheck, RegistrySecurity registrySecurity)
    w Microsoft.Win32.RegistryKey.CreateSubKey(String subkey)
    w MSk6N.rt3PH.UhgdZ()
    w MSk6N.rt3PH.DxjN()
    w SJwsp.vg8s.Jf0(String[] )
    TargetSite: Void Win32Error(Int32, System.String)
    Source: mscorlib
    InnerException:
    Nalezy uruchomić moorhunta z konta Administratora a nie np, gościa gdyż takie nie ma nalezytych uprawnień.

    11. Takie coś mi wyskakuje przy sprawdzaniu segmentów w moorhunt:

    Znalezione segmenty na kontach:
    Mirror 1
    Mirror 1Response stream can not bee null at MoorHunt.HTTPClient.GetStreamResponse(String strMethod, String strUrl, String strPostData)
    at MoorHunt.HTTPClient.GetStringResponse(String strMethod, String strUrl, String strPostData)
    at GMailClient.GMailClient.Login(String strLogin, String strPassword)
    at MoorHunt.MailClient.Login()
    at MoorHunt.Tools.x354bbbc37e950f19.x01263dac34ab5379 (Account x64ec8c9e27cb9a39, Int32 x691dc7a380942211, Int32 x71f0ef5ab628a112, Byte[] x5f1bc217ddfee762)
    Twój firewall ogranicza pewne funkcje programu MoorHunt, lub skrzynki na których jest upload Nie Działają !

    12. Witam. Czy jest możliwe przerwanie i wznowienie pobierania na MH ?

    Tak, jak przerwiesz pobieranie to później tylko włączasz MH i samo zaczyna ci pobierać

    13. Gdy sprawdzam skrzynki wyświetla mi taki oto błąd: "Zła nazwa użytkownika lub hasło"

    Z takiego konta już nic nie pobierzemy, gdyż zosało usunięte.

    14. Wywala mi taki komunikat: " Index was outside the bounds of the array."

    Skrzynka jest chwilowo nieczynna, ale jest w pełni sprawna, więc możesz z niej pobierać.


    15. Mam problem z ygoow'em oraz moorhunt'em. Nie chcą sie zainstalowac: Sciąglem instalke po rozpakowaniu jak kilikam na exe ikony to wyskakuje napis ze: aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana (0xc0000135) kliknij ok aby zakonczyc aplikacje...

    Zainstaluj biblioteki Net Framework, a dopiero wtedy bedziesz mogł zainstalować Ygoowa oraz Moorhunta.

    16. Od kilku dni nie mogę nic wrzucić, bo po pierwsze wysyła się tylko jeden segment, a po drugie, gdy już kończy się wysyłać ten pierwszy znów od początku procentowo up zaczyna się od nowa...

    Zmień konta w metodzie uploadu, gdyż są niewłaściwe lub są wogóle nieustawione !


    17. "dostęp od rangi start" Co to tak dokładniej oznacza ?

    Musisz wrzucić sprawny upek o wadze conajmniej 700 MB by zostać Startem i uzyskać dostęp do działu


    18. Pojawia mi się taki komunikat:

    2008-02-24 14:10:56: Konto zablokowane w GMailClient.GMailClient.Login(String strLogin, String strPassword)
    To znaczy, iż konto zostało czasowo zablokowane i trzeba czekać na jego odblokowanie lub zasysać z innego mirrora


    19. Witam. Gdy zakładam konta wyskakuje mit aki oto komunikat: "Limit założonych kont na dobę przekroczony"

    To znaczy, iż by założyć konto musisz odczekać na odblokowanie Twojego adresu IP, co trwa przeważnie 24h

    20. Co zrobić, gdy nie możemy dosłać brakujących segmentów?


    a) Czasami jest tak, że nie chce nam dosłać jakiegoś segmentu na dane konto, a może to być spowodowane tym, że na danym koncie pocztowym jest juz mail z tym segmentem, ale "bez załącznika”, czyli pusty mail. Ygoow wysyłając zapytanie do skrzynki dostaje w odpowiedzi to, iż dany part sie znajduje na koncie i ignoruje nasze, recznie dosyłanie. Trzeba wejść własnoręcznie na konto, usunąć meil'e bez załączników, i dopiero wtedy dosyłać brakujące segmenty ygoow'em.
    b) Usunąć wszystkie konta przez które wysyłasz na skrzynki uploadu.


    21. Gdy ściągniesz nową wersję Ygoow i antywirus pokażę ci:
    Znaleziono wirusa-Heur.RoundKick(ygoowCore.dll)


    Nie przejmuj się jeśli używasz ArcaVira, gdyż:

    „Wszystkie wskazania z nazwą zaczynającą się od słówka "Heur", "Variant" lub "Suspicious" to tzw. heurystyka, czyli wskazanie podejrzenia wirusa (lub trojana, robaka, adware , spyware czy innego szkodliwego programu), chociaż wcale nie musi to być wirus (lub jakiś szkodliwy program). Prosimy zawsze przysyłać do nas pliki, w których nasz program pokazuje coś takiego oraz podawać jaka jest data bazy wirusów w programie.”
    Jest to cytat z FAQ producenta ArcaViry


    22. Gdy wyskoczy komunikat: „Błąd logowania (tutaj adres email): The underlying connection was closed: Could not establish trust relationship for the SSL/TLS secure channel.”

    Zainstaluj NET Framework w najnowszej wersji.

    23. Co zrobić gdy użycie procesora sięga 99%-100%?

    W ustawieniach głównych ygoow'a sprawdź częstotliwość odświeżania list pobierania i wysyłania. Zmniejsz ją znacząco. Jak masz słaby procesor to ta funkcja strasznie zamula komputer.


    24. Co zrobić gdy podczas użytkowania Ygoow mamy komunikat „Błąd ładowania ustawień: Input string was not In a correct format”?

    Musisz usunąć pliki settings.xml i tasks.xml z folderu głównego YG i wtedy odpalić program.

    25. Nie mogę pisać w dziale „Poszukiwania dlaczego??

    Masz za niskie uprawnienia musisz się wykazać na rzecz forum i forumowiczów i wtedy czeka cię awans i profity

    26. Jak można zostać vipem?

    Czytaj --> Rangi na mhteam.eu !




    FAQ w trakcie budowy

    Współautorzy FAQ:

    Kozak
    Hejnik
    Ostatnio edytowane przez piotrex ; 11-10-11 o 00:26 Powód: Aktualizacja linka SPONSOR
     

  2. 2 użytkowników podziękowało użytkownikowi Padre za ten post:

    COLUMBUS (02-01-22), Podejrzany (27-11-17)

Informacje o wątku
Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Zobacz tagi

Bookmarks
Bookmarks
Uprawnienia umieszczania postów
  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •